Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В області стартував перший етап обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді "Я - Українка! – 2017».

В області стартував перший етап обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді "Я - Українка! – 2017».Починаючи з 2013 року його організатором є обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Цього року на конкурс запропоновано розкриття теми українських традицій.

До участі у конкурсі запрошуються дівчата віком від 16 до 25 років, а також студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. За словами організаторів, цього року очікується рекордна кількість заявок. Якщо в перші роки участь у конкурсі брали близько 15-18 дівчат, то наразі вже можна говорити про 25-30 учасниць.

Під час конкурсу члени журі будуть оцінювати вміння учасниць триматись на сцені, харизматичність та неординарність дівчат, а також уміння органічно поєднати українські традиції із сучасним життям.

Конкурс проводиться у три тури: відбірковий, підготовчий та обласний. На підготовчому етапі учасницям допомагатимуть проявити себе компетентні фахівці зі сценічної майстерності, вокалісти, хореографи. Також на дівчат очікують майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, візажу та ораторського мистецтва. Вони будуть демонструвати свої здібності у конкурсі талантів, інтелектуальному змаганні, конкурсі краси тощо.

Всі, хто бажає поборотися за перемогу у конкурсі, має надіслати до 13 лютого заявку-анкету, три фотографії до оргкомітету за адресою: м. Запоріжжя, обласний центр патріотичного виховання молоді, вул. Патріотична, буд. 49, каб. 24, 25, 26 або на e–mail: info@ocpvm.org.ua.

Переможці конкурсу отримають дипломи та пам’ятні подарунки від спонсорів. Фінал та нагородження переможців планується провести 14-15 березня.


Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1