Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Північній Кореї автобуси Ikarus перевели на сонячні батареї

Найпопулярнішим видом громадського транспорту у великих містах Північної Кореї є тролейбуси і автобуси. Основна їх частина приходиться на машини угорської марки Ikarus, поставлених ще в часи СРСР. Ясно, що за ці роки вся ця техніка вже вичерпала свій ресурс. А та, що ще на ходу приносить чимало клопоту. Автобуси вимагають чимало дизельного палива, яке весь час дорожчає, а тролейбуси дуже ненадійні через крайню зношеність контактної мережі. Вихід знайшли.

Як передає місцеве агентство, на одному з підприємств старенькі автобуси і тролейбуси стали оснащувати новими джерелами енергії. На дах кожної машини встановили 32 панелі сонячних батарей по 100 Вт, схожі як на веб-сайті http://solarled.com.ua/-solnechnye-paneli-.html і з′єднали їх з півсотнею конденсаторів. Останні в свою чергу живлять компактні електромотори, які важать усього 95 кг.

Машини можуть перевозити від 70 до 140 осіб, у прямій залежності від типу кузова - одинак ​​або «гармошка». Максимальна швидкість становить 40 км/г. У «сонячних» електробусів головне не швидкість пересування, а - економічність.

В Північній Кореї автобуси Ikarus перевели на сонячні батареїВ Північній Кореї автобуси Ikarus перевели на сонячні батареї
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1