Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Темирівському старостинському окрузі відбувся святковий захід до 75-ї річниці визволення села від нацистських окупантів

12 вересня 2018 року в Темирівському старостинському окрузі відбувся святковий захід до 75-ї річниці визволення села від нацистських окупантів.

Словами «Війна далека, але пам’ять близько, на кожнім кроці, в кожнім із сердець…» розпочався мітинг біля меморіалу загиблим воїнам-односільчанам.

Окупація Темирівки тривала з 8 жовтня 1941-го до 13 вересня 1943 року. 148 темирівських юнаків і дівчат було вивезено на каторжні роботи до Німеччини. Повернулися не всі…

На фронті воювало 273 чоловік із села, загинуло на різних фронтах Другої світової – 150. Їх імена навічно вписані в гранітний камінь меморіалу.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували темирівці пам’ять про тих, хто поліг смертю хоробрих на фронті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду у роки війни. Про тих, хто завоював нам мирне і щасливе сьогодення.

Учнями школи разом з їх класними керівниками було представлено саморобні композиції на тематику «Пам’ять жива». Учні менших класів та дитсадку вразили своїми малюнками. В них ми побачили світле сьогодення очима дітей і можемо з гордістю сказати, що наше покоління завжди пам’ятатиме славних героїв.

Гарний настрій односільчанам подарували учасники художньої самодіяльності та ярмарок. Частували різноманітними випічками, солодощами, пиріжками, варениками, а для дітей були розміщені дитячі атракціони.

Більше фото: gpmrada.gov.ua/news/1677-sviatkuvannia_u_temirivtsi.html

В Темирівському старостинському окрузі відбувся святковий захід до 75-ї річниці визволення села від нацистських окупантів
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1