Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні набув чинності закон, згідно з яким радіостанції зобов′язані транслювати кожну четверту пісню українською мовою.

В Україні набув чинності закон, згідно з яким радіостанції зобов′язані транслювати кожну четверту пісню українською мовою.Як повідомляє «112 Україна», відповідний закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій» був підписаний президентом Петром Порошенко 6 липня 2016 року.

Цей документ вносить зміни в закон «Про телебачення і радіомовлення». Тепер телерадіоорганізації повинні транслювати українською мовою не менше 35% добової кількості пісень. Однак 35% -ва частка композицій буде досягнута поступово: в перший рік дії закону квота становитиме 25%, у другій - 30%, а в третій - 35%. Для радіостанцій, що транслюють 60% пісень на мовах ЄС, обов’язковий обсяг композицій українською складе тільки 25%.

Також протягом першого року дії закону радіостанції зобов’язані транслювати не менше 50% новинних, аналітичних та розважальних передач державною мовою. До третього року дії закону ця цифра має зрости до 60%. За невиконання цих вимог радіостанцію можуть оштрафувати на суму рівну 5% від ліцензійного збору.

Раніше стало відомо, що до Верховної Ради внесли проект змін про мову ЗМІ, згідно з яким забороняється випуск друкованої продукції на мовах сусідніх країн, в тому числі російською.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1