Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні створять базу даних банківських карт шахраїв

В Україні створять базу даних банківських карт шахраївМіністерство внутрішніх справ України планує створити базу даних банківських карток, які використовуються шахраями, а також номери мобільних і міських телефонів, які зловмисники використовують для вчинення злочинів.

Про це повідомив на брифінгу в четвер у Києві начальник управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС Сергій Демедюк, - інформує Payspacemagazine.

«Скоро на нашому сайті ми введемо базу даних всіх банківських карток, які були нами встановлені, як використовувані шахраями і внесені до «сірого списку», - сказав він.

Тобто, за словами Демідюка, мова йде про ті картки, які, міліція підозрює у використанні в шахрайських схемах, а також про номери мобільних і міських телефонів, які шахраї використовують для вчинення злочинів.

Він повідомив, що ця база даних може з′явитися протягом двох місяців. «Зараз на стадії тестування. Якщо тести пройдуть успішно, вона буде, фактично, протягом місяця», - розповів начальник управління.

За його словами, інформація в цю базу даних буде вноситися як співробітниками міліції, так і самими банками, і вона буде синхронізована з банківськими установами.

http://dr.ck.ua/news/region/18178

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1