Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні відкрили першу «зелену» школу з сонячними батареями та системою рекуперації повітря

В Україні відкрили першу «зелену» школу з сонячними батареями та системою рекуперації повітряСьогодні, 13 вересня, у смт Антонівка відбулось урочисте відкриття «Зеленої школи» за участі керівництва області й міста та делегації з Фінляндії на чолі з Міністром зовнішньої торгівлі та розвитку паном Кайєм Мюккяненом.

Так, на базі Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради відкрили модуль першої унікальної енергоефективної двоповерхової будівлі школи в Україні, який було зібрано у Фінляндії, де будуть навчатися учні початкових класів.


В Україні відкрили першу «зелену» школу з сонячними батареями та системою рекуперації повітряЗручна збірна конструкція може експлуатуватися до 100 років, зазначив посол Міністерства закордонних справ Фінляндії Юхані Тойвонен, який завітав на урочисте відкриття «зеленої школи» 13 вересня. "Зелена школа" - втілення екологічного мислення, - наголосив дипломат. - Поки що такий проект - єдиний в Україні, але, сподіваюся, не останній».

На виготовлення модуля «зеленої школи» та його установку урядом Фінляндії у вигляді гуманітарної допомоги було виділено 2,4 млн євро, а владою Херсона - 3,5 млн гривень.

За словами міського голови Херсона Володимира Миколаєнка, після успішного зведення «зеленої школи» у Антонівці з’явилась ідея за кошти міста побудувати подібний навчальний заклад у селищі Комишани.


ecotown.com.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1