Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні запустили онлайн-систему "Ліки Control" перевірки наявності в лікарнях ліків для онкохворих

В Україні запустили онлайн-систему "Ліки Control" перевірки наявності в лікарнях ліків для онкохворихВ Україні запустили систему перевірки наявності в лікарнях ліків, закуплених за державні кошти для онкохворих дітей та дорослих, повідомила телеканалу "112 Україна" спеціаліст Центру протидії корупції Олександра Устінова.

"Минулого року держава майже 4 млрд грн витратила на закупівлю ліків для важкохворих українців, а коли питаєш пересічних людей, всі кажуть, що безкоштовної медицини немає, ми нічого не отримуємо і навіть банальні рукавички треба купувати", - заявила вона.

Ресурс називається "Ліки-контроль", він показує наявність всіх ліків для онкохворих дітей і дорослих в Україні. З часом розробники сподіваються розширити перелік ліків, наявність яких контролюють у лікарнях.

Новини за темою: Порошенко підписав закон про виділення з держбюджету 19 млн грн на придбання обладнання для онкохворих дітей

"Мало того, що мало закуповують, але і ті ліки часто крадуться недобросовісними лікарями чи медичним персоналом. Наразі там (на сайті) 76 закладів і 112 препаратів. Там ще можна перевірити, чи були придбані ліки за державний кошт. Якщо з’являється повідомлення, що ці ліки були придбані за державний кошт, ми просимо контактувати з нами. І ми будемо повідомляти про це у правоохоронні органи", - заявила вона.

Крім того, на сайті є форма, а допомогою якої можна поскаржитися на лікаря, який відмовляє у ліках, якщо вони були придбані за державний кошт.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1