Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні запустять базу даних для досліджень родоводу

В Україні запустять базу даних для досліджень родоводуУже наприкінці травня в Україні у вільному доступі запрацює онлайн-база даних для досліджень родоводу. Вона міститиме інформацію про більш ніж 2 мільйони українців, народжених у період 1650 – 1920 років.

Ця база стане корисною не лише для тих, хто збирає інформацію про свій рід, але й для істориків та науковців, адже у ній будуть сформовані списки мешканців із сотень населених пунктів, що проживали там багато років тому. Але, за словами керівника проекту, ця база не буде заміною архівів, а лише одним із альтернативних каналів. Він зможе зорієнтувати, де й у яких роках жили ваші предки, дату їхнього народження та смерті, але, якщо ви хочете деталі їхнього життя з усіма довідками, то слід буде звертатися безпосередньо до архівів.

На сьогодні вже зібрано інформацію про 2 млн 300 тис. українців із різних населених пунктів, зокрема майже 200 тисяч з них із трьох галицьких областей: Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської. Дослідники використовують сотні джерел, однак основними є метричні книги, сповідні розписи, а також списки вояків Першої світової війни, списки виборців тощо. Працюють навіть з «воєводськими вісниками» та списками вояків австро-угорської армії.

Підтримати проект та дізнатися про його деталі можна за посиланням pra.in.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1