Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Україні з’явилася «Електронна книга скарг»

В Україні з’явилася «Електронна книга скарг»Хоч раз у житті кожен стикається з порушеннями зі сторони різних організацій, підприємств, посадових осіб. Коли чаша терпіння переповнюється, люди починають писати скарги.


Проте тут усе дуже не просто. По-перше, треба знати, до чиїх компетентних рук має потрапити лист. По-друге, бюрократичні коридори, на жаль, дуже довгі. Тому лист з відповіддю і відповідно реакція можуть забаритися.

Щоб спростити цю процедуру і полегшити життя людей, було створено «Електронну книгу скарг України». Це віртуальний місток між людьми, які мають проблеми, і журналістами, які допоможуть висвітлити і вирішити те чи інше питання. На сайті reaction.org.ua можна повідомити про неправомірні дії чи бездіяльність огранів державної влади та про інші найрізноманітніші порушення. Автор проекту журналіст Ален Бобров закликає: «Якщо Вам є що написати – пишіть і не соромтеся залишати свої контактні дані – журналістам вони знадобляться, повірте мені. Підкреслюю! – проблеми можуть бути різного характеру, навіть якщо в салоні краси Вам зламали нігті – напишіть про це, якщо набридли гральні заклади під будинком – пишіть, вимагають хабар – пишіть!» Скарга буде спрямована у відповідний орган влади від імені журналістів й оприлюднена для якнайшвидшого розв’язання за допомогою розумних людей і суспільного резонансу. На сайті є окрема рубрика «Реакція на скарги». У ній можна прочитати, яких заходів було вжито щодо вирішення тої чи іншої проблеми.

Тож якщо у вас виникла конфліктна ситуація, вирішити яку можуть допомогти журналісти, не нехтуйте можливістю і пишіть в «Електронну книгу скарг». «Я переконаний, разом ми подолаємо можливо не всі, але більшість проблем!» – зазначає Ален Бобров.

Автор: Жанна Климко
Джерело
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1