Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Єревані оголошено про початок збройного повстання

В Єревані оголошено про початок збройного повстанняСьогодні, 17 липня, на світанку віце-голова організації «Установчий парламент» Варужан Аветісян оголосив про «початок збройного повстання» у Вірменії. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

Їх основна вимога: «Серж Саргсян повинен подати у відставку, передати владу уряду національної довіри».

Раніше прес-конференції Аветісян говорив: «Народ має право на збройне повстання, може взяти зброю і знищити тих можновладців, які ставлять під загрозу право народу на життя і веде цей народ сплановано, чужими руками, до геноциду і позбавлення батьківщини».

Він стверджує також, що «військова частина спецназу в Еребуні фактично захоплена».

Аветісян додає: «Там є поліцейські війська, підрозділи збройних сил, а також, можливо, привели один танк». «Поліція розмістила снайперів на дахах сусідніх будинків», - сказав він.

«За нашими відомостями, один з молодих повсталих героїв, Татула Спартакович Тамразян, важко поранений», - повідомив Аветісян.

Віце-голова організації «Установчий парламент» також повідомляє: «Поліцейські намагаються атакувати наші позиції, пригнали БМП, але у нас хороші позиції, і у нас є високопоставлені поліцейські, генерал Єгіазарян і полковник Осипян».

За словами Аветісяна, «поліція піддала приводу присутніх в центрі міста громадян». «Проти нас привели молодих солдатів Військ поліції», - сказав він.

Аветісян заявив: «Чим довше затримують з тим, щоб привести до нас Жірайра Сефіляна, тим більше загострюється ситуація. Повторюємо, ми підкоряємося тільки Жірайру Сефіляну, переговори може вести тільки Жирайр Сефілян. І переговори будуть тільки з одного питання: як Серж Саргсян повинен передавати владу уряду народної довіри».

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1