Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги04 липня в залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги. Міська рада, в рамках співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування, запросила експерта з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Україні Алісу Макаріхіну.

В семінарі прийняли участь міський голова С.О. Ярмак, перший заступник міського голови О.А.Савицький, заступник міського голови з питань інфраструктури та інвестицій С.В. Плющій, головний лікар КЗ «Центр ПМСД» А.А. Кучеренко, медичні працівники, депутати міської ради, в.о.старост, сільські голови, громадські активісти. На семінарі були розглянуті важливі речі: зміни у принципах управління мережею лікувальних закладів, її фінансування; запровадження принципу "гроші ходять за пацієнтом"; проведення підписної кампанії з сімейними лікарями в м. Гуляйполе. Було багато запитань, головне з них які ж кошти буде отримувати лікар насправді, як підрахувати дохід лікарської практики. Відповіді були отримані, деякі питання залишилися відкритими. Аліса Макаріхіна пообіцяла надалі надавати консультативну допомогу в питаннях реформування.

http://gpmrada.gov.ua/news/1516-v_zali_zasidan_miskoi_radi_vidbuvsia_seminar_z_pitan_reformuvannia_pervinnoi_medichnoi_dopomogi.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1