Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Запорізькій області пройшли перші місцеві вибори в 4-х громадах: результати виборів та імена переможців на посади голів ОТГ

В Запорізькій області пройшли перші місцеві вибори в 4-х громадах: результати виборів та імена переможців на посади голів ОТГ18 грудня на території Запорізької області відбулися перші вибори на території Осипенківської сільської ОТГ Бердянського району, Комишуваської селищної ОТГ Оріхівського району, Гірсівської сільської ОТГ Приазовського району, Приморської міської ОТГ Приморського району.

В Осипенківській сільській ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів. З-поміж 8 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано Смагу Валентина Івановича (попереднє місце роботи – Новопетрівський сільський голова Бердянського району). Проголосувало 3108 з 7083 жителів-загальної кількості виборців.

В Комишуваській селищній ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів. З-поміж 2 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано Карапетян Юрія Володимировича (попереднє місце роботи – Комишуваський селищний голова Оріхівського району). Проголосувало 3567 з 9998 жителів-загальної кількості виборців.

В Гірсівській сільській ОТГ обрано 14 депутатів за кількістю округів та обрано головою ОТГ єдиного зареєстрованого кандидата Попову Наталію Іванівну (попереднє місце роботи – Гірсівський сільський голова Приазовського району). Проголосувало 865 з 1669 жителів-загальної кількості виборців.

В Приморській міській ОТГ обрано 26 депутатів за кількістю округів та з-поміж 5 зареєстрованих кандидатів головою ОТГ обрано головою Божкову Олену Анатоліївну (попереднє місце роботи – Приморський міській голова). Проголосувало 5571 з 12406 жителів-загальної кількості виборців.

Нагадаємо, що проведення цих виборів є заключним етапом об’єднання територіальних громад та набуття повноважень новими органами самоврядування.

www.rada.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1