Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вадим Кривохатько взяв під свій контроль вирішення проблемних питань мешканців с.Григорівка Пологівського району

Народний депутат України Вадим Кривохатько у приміщенні Григорівської сільської ради Пологівсьвого району провів черговий особистий прийом громадян. Зі своїми проблемами до нього звернулися більше 20 осіб. На жаль, як це буває практично кожного разу, люди змушені були скаржитись на те, що не мають грошей на лікування та придбання ліків. Вадим Вікторович завжди уважно дослухається до таких прохань, ретельно вивчає кожне звернення та, в разі необхідності, надає дієву допомогу.
На прийомі були присутні Григорівський сільський голова С.М.Радченко, депутат Пологівської районної ради П.Т. Банько, голова ради ветеранів Григорівської сільської ради О.Р.Варяник, які просили допомогти з коштами на лікування та придбання палива для старожилів села, на очищення русла річки Токмачки та водойми в центрі села (не вистачає на це коштів, виділених з сільського та обласного бюджетів) та інше.
Просили григорівці посприяти з відновленням автобусного маршруту Пологи-Шевченкове-Гигорівка. Було кілька земельних питань, а саме: про виділення землі до 2 га для ведення особистого селянського господарства, про плату за оренду паїв, про оформлення документів на земельну ділянку тощо. А ще місцевим жителям хочеться, щоб народний депутат допоміг збудувати дитячий майданчик у центрі села, а в місцевому дитсадку – замінити паркан. Учитель пологівської ЗОШ №4 попросив допомогти з придбанням нових меблів для класної кімнати.
Всі отримані під час прийому звернення, взяті народним депутатом під особистий контроль. Надалі триватиме кропітка робота щодо вирішення всіх тих питань, з якими звернулись григорівці.
Вадим Кривохатько взяв під свій контроль вирішення проблемних питань мешканців с.Григорівка Пологівського району
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1