Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ВАТ «Запоріжжяобленерго» оштрафовано за зловживання монопольним становищем

ВАТ «Запоріжжяобленерго» оштрафовано за зловживання монопольним становищемТаке рішення ухвалила адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, наклавши штраф на ВАТ «Запоріжжяобленерго» у розмірі 68 тис. грн..

За результатами розгляду заяви ПП „Гребчак” (м. Бердянськ) щодо неправомірних дій ВАТ „Запоріжжяобленерго”, які полягають у висуванні необґрунтованих вимог при укладанні договору про постачання електричної енергії на об’єкт, будівництво якого здійснює заявник, відділення розпочало провадження у справі за ознаками порушення конкурентного законодавства.

У ході розгляду справи відділенням доведено факт встановлення ВАТ „Запоріжжяобленерго” заявнику обов’язкових до виконання додаткових вимог для укладення договору про постачання електричної енергії на об’єкт (будівельні механізми), не передбачених законодавством, невиконання яких позбавляє можливості заявника здійснювати будівництво на власному об’єкті.

Причому цей випадок носить не поодинокий характер, а є системним. Відділенням встановлено ще 179 випадків за 2015 рік – І півріччя 2016 року, коли ВАТ „Запоріжжяобленерго” виставляло замовникам (серед яких є як фізичні, так і юридичні особи) для укладення договорів про постачання електричної енергії на будівельні механізми додаткові вимоги щодо розроблення проектів електропостачання будівельних струмоприймачів та отримання технічних вимог до розрахункових обліків будівельних струмоприймачів.

Висування ВАТ „Запоріжжяобленерго” замовникам послуги зі стандартного приєднання додаткових вимог для укладення договорів про постачання електроенергії, не передбачених законодавством, не виконання яких позбавляє можливості замовників здійснювати будівництво на власних об’єктах, призводить до ущемлення інтересів замовників, оскільки виготовлення проектної документації на електропостачання будівельних механізмів потребує від замовника додаткових фінансових витрат та часу.

Адміністративна колегія відділення притягнула ВАТ „Запоріжжяобленерго” до відповідальності у вигляді накладення штрафу та зобов’язала припинити порушення.


Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  31 грудня 2016, 18:05цитувати виділене
У НИХ МІСЯЧНИЙ ДОХІД В 100000000 ГРН...
 0  або