Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчені США розробили спосіб вакцинації від коронавірусу без ін′єкції

Вчені США розробили спосіб вакцинації від коронавірусу без ін′єкції Учені Медичної школи університету Вашингтона в Сент-Луїсі розробили вакцину проти COVID-19, яку можна вводити однією дозою через ніс. Результати своєї роботи вони описали у статті, опублікованій у журналі Cell.

Дослідження препарату на мишах показало, що введення через ніс більш ефективне, ніж звичайні ін′єкції. Науковці виявили, що назальне застосування вакцини викликає сильну імунну відповідь у всьому організмі, однак найбільший захист формується в самій носової порожнини і дихальних шляхах.

Учені порівняли вакцини, які вводили мишам двома способами - в ніс і внутрішньом′язово. Хоча ін′єкція викликала імунну відповідь, яка запобігала пневмонії, вона не блокувала інфекцію в носі і легенях. Така вакцина може знизити тяжкість COVID-19, але вона не запобігає інфікуванню і передачі вірусу іншим людям.

У той же час, назальна вакцина не дає коронавірусу розмножуватися в верхніх дихальних шляхах. У гризунів утворився стерилізуючий імунітет, коли немає ніяких ознак зараження після навмисного впровадження вірусу в організм. Однак необхідні подальші випробування, в тому числі за участю людей.

www.5.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1