Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчені винайшли нові докази небезпеки обїдання, який рівень цукру у вас? Пройдіть тест полосками

Вчені винайшли нові докази небезпеки обїдання, який рівень цукру у вас? Пройдіть тест полоскамиАспірант Іллінойського університету Девід Гал (David Gal) провів кілька експериментів, за результатами яких відобразив раптове підняття цукру в крові при поїданні продуктів харчування в відсутність почуття голоду.

Розслідування опубліковано в Journal of the Association for Consumer Research.

Щоб дізнатися вдома, який рівень цукру у вас в крові легко за допомогою тест полоскам на сайті http://healthpoint.com.ua.

Науковець провів тести з 45 добровольцями, які не повинні були їсти за 120 хвилин до дослідів. У період досвіду їм пропонувалося оцінити своє почуття голоду за шкалою від 0 до 7 і з′їсти їжу, багату вуглеводами. Поряд з цим всі учасники повинні були з′їсти однакову кількість їжі.

Потім Гал вимірював зміна рівня глюкози в крові через 20, 35 і 50 хвилин. Експеримент був повторений через сім днів, щоб виключити вплив випадкових факторів. За словами дослідника, у тих учасників, хто оцінив свій голод як «середній», рівень глюкози підвищувався незначно і швидко досягав початкових значень. У той же час у тих учасників, які голоду не відчували, рівень глюкози зростав різко і згодом довго не знижувався.

Поряд з цим Гал зазначає, що при сильному голоді кількість глюкози в крові було близько до рівня глюкози при середньому відчутті голоду, однак зниження рівня цукру було більш плавним. Служитель науки вважає, що результати експерименту пов′язують суб′єктивне відчуття голоду і рівень поглинання глюкози тканинами організму. У разі помірного голоду тканини готові поглинати поживні речовини активніше, ніж коли людина майже не бажає є. Плавне зниження рівня глюкози при сильному голоді науковець пояснює тим, що в даному випадку глюкоза насамперед «витрачається» мозком, а її надходження в м′язи лімітується.

Е та версія підтверджується дослідженнями, в яких встановлено, що рівень опору м′язової тканини інсуліну (службовцю своєбразним «шлюзом» для глюкози) підвищується при низьких змістах глюкози.
Високий рівень цукру в крові, по-перше, знижує вироблення природного інсуліну, і по-друге, істотно пошкоджує кровоносні судини, що призводить до атеросклерозу та інших захворювань.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1