Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчений, що спеціалізується в області астрономії створив відео про засмічення людиною міжзоряного простіру за шістдесят років (відео)Астроном Королівського товариства Великобританії Стюарт Грей з Університетського коледжу Лондона розробив відео тривалістю одну хвилину, де показана динаміка засмічення людиною навколоземного простору за останні шістдесят років.

Першим «забруднювачем» міжзоряного простіру став СРСР, запустивши 1-й штучний супутник Землі в 1957 році, розміром з 58,5-сантиметровий м′яч, який випромінює імпульси радіо. Першим космічним сміттям став фрагмент ракети, що вивів цей апарат на навколоземну орбіту.

Далі США, які запустили супутник Explorer 1. До часу польоту Юрія Гагаріна (до 1961 року) навколоземний простір забруднювало вже 200 рукотворних об′єктів, до 1980 року їх число зросло до 500.

До 2007 року налічувалося вже сім тисяч великих уламків на орбіті. Після проведеного Китаєм опробування кінетичної ракети (в слідстві чого був збитий національної метеосупутник) число об′єктів космічного сміття піднялося на дві тисячі.

Зараз відомо близько 20 тис. Фрагментів уламків космічних апаратів, які знаходяться на навколоземній орбіті. Вони являють серйозну загрозу для дорогих супутників і пілотованих місій на Міжнародну космічну станцію.

Вчений, що спеціалізується в області астрономії створив відео про засмічення людиною міжзоряного простіру за шістдесят років (відео)


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1