Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчителі-предметники навчалися працювати за стандартами "Нової української школи"

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України проводить масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, пройшли перенавчання. Мета перепідготовки — зробити так, щоб усі вчителі Нової української школи володіли сучасними практиками, технологіями, методиками, формами і методами роботи на засадах інноваційних освітніх підходів.

Так протягом червня 2018 року відбулися тренінги для вчителів англійської мови, фізичної культури та курсу «Мистецтво».
З 11 по 13 червня проведено очні тренінги для вчителів англійської мови, які викладатимуть предмет у 1 класах наступного навчального року, за сприяння Британської Ради. Для 11 вчителів Гуляйпільської міської ради тренінг провела учитель англійської мови Кушугумського навчально-виховного комплексу «школа І- ІІІ ступенів - гімназія «Інтелект» Марусенко Аліна Василівна. Після очного навчання вчителі отримали доступ до онлайн-платформи, створеної спільно Британською Радою і Кембриджським Університетом. На цій платформі вчителів мають забезпечити не лише теоретичним і практичним матеріалом щодо методик викладання, але й безпосередньо матеріалами для навчання – іграми, відео, завданнями, які можна буде використовувати на уроках.
З 18 по 20 червня навчалися вчителі фізичної культури. Тренінги для них проводили вчитель фізичної культури КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ГМР Притула Ігор Володимирович та вчитель початкових класів КЗ «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ГМР Василевська Наталія Олександрівна.

А з 21 по 25 червня підвищували свою кваліфікацію вчителі курсу «Мистецтво». Тренерами виступили вчитель музичного мистецтва КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» ГМР Дьомін Володимир Миколайович та вчитель початкових класів КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2»ГМР Михайленко Юлія Миколаївна.

Під час усіх тренінгів кожен вчитель мав унікальну можливість зайняти місце учня та на собі випробувати нові методики та цікаві вправи, різні форми організації навчальної діяльності. Це дало змогу критично оцінити свої методи викладання та підготуватись до роботи в умовах Нової Української Школи. Кожен день був наповнений новими теоретичними поняттями та практичними завданнями. Принципи дитиноцентризму, мобільності, сучасності, креативності, гнучкості втілювались на кожному етапі роботи. Всі заняття проводились в атмосфері дружньої співпраці, взаємодопомоги та обміну досвідом. Позитивізм, готовність висловлюватись та прислуховуватись об’єднали вчителів різних навчальних закладів у єдину команду. Ретельно підібраний, продуманий, надзвичайно корисний та практичний матеріал дав змогу вчителям стерти бар’єр страху перед новим на наповнитись впевненістю та знаннями для впровадження нових стандартів освіти.

Вчителі-предметники навчалися працювати за стандартами "Нової української школи"


http://gpmrada.gov.ua/news/1484-vchiteli-predmetniki_navchalisia_pratsiuvati_za_standartami_novoi_ukrainskoi_shkoli.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1