Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)

Вчора, 20 червня у залі засідань Гуляйпільської міської ради Голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов зустрівся з представниками громадських організацій та адміністративного-господарського активу нашого району.

На засіданні Валерій Баранов розповів про перспективи майбутніх реформ і зміни до Конституції України, у ході діалогу частина громадськості висловила невдоволення місцевою владою. Валерій Баранов запропонував активістам внести свої пропозиції та наголосив на необхідності вирішення конфлікту і консолідації сил. Глава області відзначив, що завжди готовий вислухати громадськість і підтримати її пропозиції.

По завершенню зустрічі голова області відповів на запитання присутніх, що стосуються змісту адміністративно-територіальної реформи і майбутніх змін до Конституції.

Пропонуємо переглянути відеозапис зустрічі.Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)Вчора гуляйпільці зустрілися з Головою Запорізької ода Валерієм Барановим (фото, відео)
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 14  dimon85  29 липня 2014, 00:00цитувати виділене
Молодежи нет потому, что никто не информировал о приезде Баранова. Молодеж много чего бы сказала по поводу жизнедеятельности в г Гуляйполе, правда многим присутствующим это не понравилось бы...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 2  Patriot158  25 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Чергова пуста болтовня, впевнений жодне з питань не буде вирішене, знов засідання для галочки, громада молодці, та мало від громади запитань невже мало проблем в місті, не підготувались?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  25 червня 2014, 00:00цитувати виділене
і так всі уважно-уважно слухають!))і такі розумні речі розповідають!))"СОВОК"!!!Зрадників Українського народу-на ПАЛЮ ! Слава Україні !!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  23 червня 2014, 00:00цитувати виділене
ну так вам заважає звіту влади вимагати .. а то тільки кругом і чуєш хай он громада за ними "чиновниками " слідить/контролює..
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 908  Sergei  23 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Не зрозумів, а де молодь? Всі ці обличчя ми вже бачили, ні до чого гарного це не привело та і не приведе, тільки вид робл@ть що всі разом нібито щось робл@ть). Ну добре, не всі! Побачив на фото та відео відомих бізнесменів, які створили робочі місця, виплачують заробітну плату, допомагають людям, і мені також. Користуючись нагодую дякую Коростильову О, який надав моєму батькові роботу та гідну заробітну плату. Громада, пропоную, зібрати всіх цих НЕРОБ які найняті НАМИ, Громадянами на роботу, щоб останні забезпечили НАШЕ з ВАМИ гідне життя і запропонувати їм, за рахунок їхньої одноденної заробітної плати, від якої вони відмовляться самі, як це було при Януковичу, і за ці кошти, заасфальтувати, забетонувати,закласти,засипати...) "оту" ганебн@ яму біля славетного в минулому заводу Лакофарбів. А потім, прийти всі разом до адміністрації, міськради, з гучномовцями і сказати навіщо ви нам такі "господарі" потрібні! та кожному вручити по аркушу паперу, звісно - для написання заяви по власному бажанню. Соромно за себе,соромно за Україну, соромно за кожного, що наймаємо їх на роботу, а жодного разу не перевірили що вони там робл@ть, для громади, для кожного з нас! Не прийняли жодного звіту про виконану роботу, за Наші податки. Коментуємо...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  22 червня 2014, 00:00цитувати виділене
PRO100, правильно. Краще залишитися Людиною!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  22 червня 2014, 00:00цитувати виділене
не позорь Івановича не пропонуй йому таку мєлочну посаду! він ..ні вона його не варта.!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Можна я скажу свою думку?) Питань на зустрічі не було, порядку денного як такого теж. Акцент - на виступі Валерія Олексійовича. А ось мене дуже приємно вразив виступ і поведінка Сергія Івановича Курмана! МО-ЛО-ДЕ-ЦЬ!!!!!!!!!!!! А то всі сидять і бояться сказати те, що думають! А він (погодьтеся, далеко не остання, а може й перша людина в Гуляйполі) встав і сказав!!! БРАВО!!! Саме такі люди, як Сергій Іванович, повинні бути у списках на голосуванні за голову районної державної адміністрації!!!!!!!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Ви б краще щось умне сказали про підняті питання на цій зустрічі. було б цікаво почути Ваші думки,
а не тролити один одного..
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 333  LittlePony  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
О! Тут у нас з"явився тролль-недоучка. Напоминає чувачка з ніком, який починається на Ке(ХхХх), По такій логіці, жіночки варять на кухні борщ, а не бовтаються по РДА, тому усі раді побачити сексиста і жінконенависника на Махнограді. Це ж треба, 21 століття, а він згадав про "Шляпу в памєщении"
Дружно аплодуємо недотроллю!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 91  Koptyvb03  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
В помещении в головном уборе может быть только женщина
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 84  PROCTAK  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Яка жінка? Це Саня Хохотва!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 91  Koptyvb03  21 червня 2014, 00:00цитувати виділене
А кто эта женщина у окна на втором фото в камуфляже?
 0  або