Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вчора у Запоріжжі на вулиці Фортечній пролунали вибух та постріли

Вчора у Запоріжжі на вулиці Фортечній пролунали вибух та постріли20 червня, о пів на одинадцяту вечора на вулиці Фортечній (Грязнова) пролунав вибух. За словами свідків, інцидент трапився у дворі дому під №76. На місці події працюють правоохоронці – відпрацьовують територію, опитують свідків, працюють кінологи. На місце події також прибув заступник начальника Нацполіції в Запорізькій області Андрій Долинний, повідомляє www.hromadske-zp.tv

За словами мешканців будинку, спочатку пролунав вибух після чого почулися постріли з автомату. Встановлено, що в результаті перестрілки було пошкоджено автівку, але поки невідомо, чи навмисно.

Наразі інформації щодо постраждалих нема.

Як повідомляє сайт “Голос Запоріжжя”, невідомою особою протягом декількох днів проводилося спостереження за двором. У понеділок, 20 червня, ввечері на подвір’я в’їхав автомобіль Toyota, який був розстріляний невідомим, що ніби то гуляв із дитячим візочком, з якого й витягнув автомат. З автомобіля відстрілювалися пістолетом Макарова. За свідченнями очевидців, з Калашникова пролунало три черги, з ПМ – 3-4 постріли. Потім візочок облили і підпалили. Стався вибух: ймовірно всередині візочка знаходилися боєприпаси.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1