Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вечір - зустріч з майстринями

До відзначення 233-річниці з дня заснування нашого міста в бібліотеці для дітей проведено вечір-зустріч «У звичаях, традиціях народу ти душу Гуляйполя відкривай». До бібліотеки завітали учні 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Веремійченко А.М., Крутінь Н.Г.) та учні 7 класу спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат зі своїми наставниками учителем української мови і літератури Коростильовою Ю.О. та вихователем Ковальовою Л.І.

На зустріч з дітьми ми запросили майстринь учасниць любительського об`єднання «Шедеври Гуляйпілля» Рябко Любов Іванівну, Шамрай Наталію Миколаївну, Міщенко Інну Григорівну, Харченко Тетяну Миколаївну (керівник провідний методист центру культури та дозвілля Жовніренко Валентина Олексіївна).

Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що в народі кажуть, яким сприймеш світ на зорі свого життя, таким бачитимеш його завжди, не втративши відчуття прекрасного попри всі негаразди. Ось чому важливо, щоб поруч з нами завжди була краса – краса природи, краса рукотворна. У нашому місті є багато чудових майстрів, які творять прекрасне.

А потім Жовніренко Валентина Олексіївна розповіла про різні види декоративно-прикладного мистецтва: вишивку, гончарство, плетіння з лози і соломи, писанкарство, ковроткацтво, в`язання гачком та інші.

Кожна майстриня говорила про вид мистецтва, яким вона займається та демонструвала свої вироби. Присутні мали можливість полюбуватись вишитими рушниками, ляльками-мотанками, в`язаними виробами, виробами з дерева, лози, соломи, в стилі ошибана та канзаші.


Вечір - зустріч з майстринямиВечір - зустріч з майстринямиВечір - зустріч з майстринямиВечір - зустріч з майстринями
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1