Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вечір-пам’ять «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»

25 квітня 2018 року в бібліотеці для дітей відбувся вечір-пам’ять «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської», присвячений роковинам Чорнобильської трагедії, для учнів 7-Б класу міської ЗОШ №1 (класний керівник Л. Науменко).

Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва розповідали дітям про те, як у ніч з 25-го на 26-е квітня 1986 року над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я. Сталася страшна аварія. Пожежні, першими із перших, кинулись до реактора, аби своїми грудьми перестерегти трагедію, яка загрожувала всьому людству.

На ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС працювали і наші земляки. Про їхню мужність та відвагу написана книга І.К. Кушніренка і Б.Б. Горпинича «Чорнобиль у долі гуляйпільців».

На заході учасники переглянули відеоролик «Чорнобильська біда» та прослухали уривок з художньо-документального роману Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва»..

Бібліотекарі підготували книжкову виставку «Чорнобиль в долі України».

Вечір-пам’ять «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»Вечір-пам’ять «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»Вечір-пам’ять «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1