Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш».

До бібліотеки завітали учні 8-А,8-Б класів КЗ опорний заклад «Престиж» (класні керівники Крутінь Н.Г. та Веремійченко А.М.). Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося в ХХ столітті і увійшло у ХХІ століття. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

Ознайомити з інформацією про цю страшну хворобу, шляхи зараження та способи профілактики ми запросили Ігнатович Марину Дмитрівну – голову районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Марина Дмитрівна розповіла про вірус грипу, вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), синдром набутого імунодефіциту (СНІД) різницю між ними та шляхи передачі СНІДу. Вона говорила про те, що до свого здоров`я треба ставитися з розумом, берегти його змолоду, бути обережними в житті, щоб не наразитися на небезпеку.

Діти вдумливо, зацікавлено, уважно слухали розповідь фахівця. В кінці зустрічі присутні переглянули відеоролик «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас» та виставку-застереження «Солодка пастка».

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1