Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Велика Британія приймає заявки на безмитний імпорт українських яєць на ІІ квартал

Велика Британія приймає заявки на безмитний імпорт українських яєць на ІІ кварталБританська державна агенція аграрних платежів опублікувала правила розподілу безмитної тарифної квоти на яйця птиці й альбуміни з України відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Адміністрування безмитних тарифних квот на цю продукцію у Великій Британії здійснюється через систему імпортних ліцензій. Обсяг квоти розподіляється рівними частинами щоквартально – по 25% від загального обсягу квоти.

Нині британський уряд оголосив про початок приймання заявок на імпорт українських яєць птиці на ІІ квартал 2021 року. Зважаючи на те, що заявки у І кварталі не приймали, безмитна тарифна квота на ІІ квартал складає 50% від визначеної угодою кількості (204,5 тонн).

Крайній термін подачі заявки імпортером – 5 березня 17:00 (GMT).

Заявку на отримання імпортної ліцензії може подати будь-яка британська компанія, яка імпортувала принаймні 25 тонн аналогічної продукції у період з 17.09.2019 до 16.09.2020 або з 17.09.2018 до 16.09.2019.

Розмір встановлених страхових внесків складає 17 фунтів стерлінгів за 100 кг. Термін дії імпортної ліцензії – 9 місяців (до 31.12.2021 року).

Як повідомлялося, середня ціна вітчизняних яєць у січні зросла на 86%.


Джерело: AgroTimes0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1