Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»

Зовсім скоро настане Велике і світле свято – Великдень. До цього дня люди готуються довго і ретельно. Адже існує чимало традицій та обрядів, пов’язаних з цим святом, головними з яких є фарбування яєць і випікання пасок.

Крім цього хочеться так само прикрасити свій будинок красивими і оригінальними Великодніми композиціями та виробами, зробленими своїми руками.

Великоднім традиціям і було присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»,яке відбулося 12 квітня. До дня Великодня бібліотекарі презентували тематичну виставку – інсталяцію, а також підготували багато цікавих рецептів великодніх страв.

Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»Великоднім традиціям присвячене чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1