Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Верховна Рада проголосувала за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка.

Верховна Рада проголосувала за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка.Як повідомляє "Обозреватель", конфлікт між Генпрокуратурою і СБУ переріс у конфлікт Наливайченко і Порошенко.

За інформацією джерела, Валентин Наливайченко сприйняв як приниження пропозицію Петра Порошенка про те, щоб піти у відставку і очолити Службу зовнішньої розвідки.

17 червня Порошенко викликав на зустріч лідерів парламентських фракцій. За неофіційною версією, на ній обговорювали відставку Наливайченка.

У той же час в інтерв′ю "Обозревателю" Наливайченко зробив кілька гучних заяв, зокрема він прокоментував інформацію про зустріч політичних еліт у Відні, організованої олігархом Дмитром Фірташем напередодні президентських виборів в 2014 році.

"Усі фігуранти, або учасники, якщо хочете, зустрічі у Відні (і інших, якщо такі були) постануть перед судом ... Варто уточнити, що існує як мінімум ще два присвячених фігуранта цієї зустрічі, і вони зараз знаходяться у владі: один з них працює міністром, інший - в адміністрації президента. І я можу чітко сказати - вони будуть викликані в американський суд ", - заявив Наливайченко.

Також він заявив, що поки не оприлюднив деякі інші матеріали за різні роки, "які в СБУ не згоріли і не згорять".

"Тому можу всіх заспокоїти: це ще не кінець. Мною обов′язково будуть оприлюднені і розсекречені інші матеріали ... Але це вже буде стосуватися роботи СБУ, зокрема, в 2008-09-му роках, і в 2014-му, коли я знову повернувся в службу. Це матеріали і проти "РосУкрЕнерго", і проти різних осіб, які в різні роки "кришували" і займалися незаконним сприянням різним газовим посередникам, тим більше - в інтересах Російської Федерації ", - заявив Наливайченко.

Верховна Рада проголосувала за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка.

Верховна Рада проголосувала за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1