Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей9 вересня Парламент проголосував за прийняття проектів постанов No4896 від 05.07.2016 і No4931 від 08.07.2016 про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької і Луганської областей.

Як відомо, У Донецькій і Луганській областях є населені пункти, які підконтрольні українській владі, але є складовою частиною містао бласного значення або району чи населеного пункту, адміністративний центр яких знаходиться на непідконтрольній території. Незважаючи на підконтрольність українському Уряду, ці населені пункти залишаються фактично «відрізаними» від держави: там не функціюють державні установи, не здійснюються жодні виплати, часто там навіть немає води, світла та газу.

Зокрема, у межах Попаснянського району Луганської області склалася ситуація, за якої Березівська та Голубівська сільські ради опинилися під контролем незаконних збройних формувань. Відповідно до адміністративного підпорядкування села Катеринівка та Оріхове входять до вказаних сільських рад, проте фактично знаходяться на території контрольованій українською владою.

Майже аналогічна ситуація склалась і в межах Микитівського району міста Горлівка Донецької області. Зазначена територія підконтрольна Україні та розташована на лінії зіткнення (селище Зайцеве та станція Майорська), згідно з Державним класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ) відноситься до Микитівського району м. Горлівки, станція Майорська не є окремим населеним пунктом з визначеними межами. На даній території розташовані селище Зайцеве та чотири вулиці: станція Майорська, Сонячна (Солнечная), Заливна (Заливная), Кольцова.

Для врегулювання даної ситуації на територіях, які підконтрольні українській владі, необхідно змінити адміністративно-територіальний устрій окремих районів вказаних областей, підпорядкувавши фактично підконтрольні українському Уряду адміністративно-територіальні одиниці чи їх частини до території тих районів, де українські органи влади здійснюють свої повноваження.

Так, згідно з прийнятими постановами:

1) було вилучено з території Березівської сільської ради Луганської області 228,19 га (у тому числі територію села Катеринівка), Голубівської сільської ради Луганської області – 327,00 га земель (у тому числі територію села Оріхового), що знаходяться у їх віданні; ініційовано зміну меж міст Золотого та Гірського Луганської області за рахунок передачі до їх складу територій сіл Катеринівка та Оріхового;

2) змінено адміністративне підпорядкування частини території Микитівського району міста Горлівка Донецької області, а саме: приєднано частину Микитівського району міста Горлівка Донецької області (вулиці станція Майорська, Сонячна (Солнечная), Заливна (Заливная), Кольцова) до селища міського типу Зайцеве міста Горлівка Донецької області та підпорядковано селище міського типу Зайцеве Бахмутському району.

Згідно з Регламентом Верховної Ради України вказані постанови зараз очікують на підписання та оприлюднення Головою Верховної Ради України. Вони наберуть чинності з дня їх офіційного оприлюднення.

www.hromadske-zp.tv
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1