Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ВЕСЕЛІ НОТКИ

ВЕСЕЛІ НОТКИ09 червня 2017 року у великому залі КСК «Сучасник» м.Гуляйполя відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Веселі нотки». Концертний зал наповнився веселим дитячим сміхом та галасом, адже на свято дружби прийшли дітлахи з дитячих садочків та літніх шкільних таборів.

Всіх малят у залі вітала ведуча Юлія Вовк, яка запросила дітей пограти в гру «Дощик». Стукіт маленьких пальчиків, оплески в долоньки лунали як шелест теплого дощу. Атмосферу погожого літнього дня створила зустріч ведучої з Королевою Кульбабок, яка прийшла на свято разом із сестричками. Зазвучала музика і кульбабки з білими пухнастими голівками закружляли по сцені, радіючи теплим промінчикам сонця.

Працівники районного будинку культури підготували для дошкільнят, учнів початкових класів та їх батьків цікаву концертну програму з веселих пісень, інструментальних номерів та танців. У фестивалі взяли участь юні вихованці Дитячої школи мистецтв та учасники художньої самодіяльності міста Гуляйполя.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Третьякова Л.В., яка вручила учасникам фестивалю солодощі та нагороди.

Грамотами відділу культури і туризму Гуляйпільської районної державної адміністрації нагороджені:

в номінації «Вокал»: Шингур Еля, Дьоміна Анастасія, Бакаєва Єва (керівник І.Козлова), вокальні колективи «Гарні дівчата», «Повітряні кульки», «Вишні», «Усмішка», «Ватага», вокальні тріо «Нащадки», «Ваніль», дует у складі братів Мірзоєвих, театр естрадної пісні «Випадкова зустріч» (керівник В.Жук);

в номінації «Хореографія»: танцювальний колектив «Щасливе дитинство» КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської районної ради (керівник Ю.Коломоєць);

в номінації «Інструментальна музика»: учні КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської районної ради Минка Антон, Малюченко Володимир, Оліфан Надія (викладач С.Вовк);

в номінації «Розмовний жанр»: учасники народного аматорського театрального колективу «Тест» районного будинку культури КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської районної ради Лозова Аліна та Нестеренко Ольга (керівник Т. Кошелєва).

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1