Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ветерани АТО започаткували новий фестиваль патріотичного спрямування «З вірою в Україну»

Ветерани АТО започаткували новий фестиваль патріотичного спрямування «З вірою в Україну»Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з обласною координаційною радою громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки, а також іншими соціальними партнерами проводиться підготовка до фестивалю української національної творчості патріотичного спрямування «З вірою в Україну». Він проводитиметься вперше за ініціативи громадської організації «Запорізьке обласне об’єднання інвалідів та ветеранів АТО».

Фестиваль задумано як соціальний проект у рамках обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015- 2019 роки.

Акція розрахована на різні вікові та соціальні групи і спрямована на піднесення патріотичної свідомості шляхом залучення широких верств населення до участі в культурно – мистецьких заходах патріотичного спрямування, зокрема, ветеранів війни, учасників АТО, людей з інвалідністю, професійних і аматорських творчих колективів та виконавців.

До номінацій фестивалю включено вокальну, хореографічну творчість, музично-інструментальні та оркестрові композиції, художнє слово.

Організатори ставлять завдання сприяти національно – патріотичному вихованню, в першу чергу, молодого покоління; соціальній адаптації ветеранів війни, учасників АТО, людей з інвалідністю через залучення до участі в культурно – мистецьких заходах; формування у суспільства небайдужого ставлення до ветеранів війни, людей з інвалідністю та їх проблем.

Заключний захід фестивалю відбудеться 25 листопада 2017 року в Палаці культури «Орбіта» (м. Запоріжжя).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1