Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вибух на полігоні в РФ: Опублікована карта можливого розльоту радіонуклідів, Гуляйполе зачепило

Вибух на полігоні в РФ: Опублікована карта можливого розльоту радіонуклідів, Гуляйполе зачепилоОрганізація договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань представила карту можливого розльоту радіонуклідів після вибуху невідомої ракети на російському полігоні під Северодвінську Архангельської області. Про це у себе в Twitter написав глава організації лассіньї Зербо.

На опублікованій карті можна помітити, що радіоактивна хмара зачепило окупований Крим і більшу частину південної та східної частини України, а місцями - центральну частину країни. Над територією України хмара «літало» з 15 по 18 серпня включно.

Зербо також зазначив, що дві станції відстеження ядерних вибухів неподалік від Северодвінську пішли в оффлайн через два дні після інциденту на полігоні поблизу села Ненокса.Як відомо, 8 серпня на військовому полігоні в Архангельській області стався вибух. В результаті трагедії загинули п′ятеро співробітників «Росатома» і двоє з Міністерства оборони Росії. У день вибуху в Северодвінську радіаційний фон був перевищений в 4-16 разів.

За матеріалами inforesist.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1