Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Від матраца залежить якість сну і здоров′я

Матрац є головним елементом будь-якого ліжка, саме він забезпечує правильне положення тіла і повноцінний здоровий сон. Якісний, правильно підібраний матрац, не тільки зробить нічний відпочинок комфортним, але запобіжить появі больового синдрому від неправильного положення хребта, а значить, збереже здоров`я.


На сьогоднішній день мають місце кілька критеріїв, виходячи з яких, слід вибирати матрац. В першу чергу - це жорсткість, поверхня виробів може бути жорсткою, середнього та легкого ступеню. Не менш важливим є такий фактор як будова пружин всередині вироби. Блок може складатися з незалежних і залежних пружинних елементів. Людині, що має велику масу тіла, краще вибрати матрац omega organic , який оснащений системою залежних пружин. Цей же варіант оптимальний для людей, які страждають порушенням функцій опорно-рухового апарату. Матраци з системою незалежних пружин відмінно адаптуються під форму тіла сплячої людини.


Наповнювач матраців є важливим критерієм вибору. В першу чергу, всі матеріали повинні бути безпечними з точки зору їх впливу на здоров`я людини. Різні матеріали, кількість і товщина шарів виробу визначає його жорсткість. Виробники в якості наповнювача використовують різні матеріали, як натуральні - бавовна, шерсть, водорості та ін., так і синтетичні - поролон, ППУ.


Широкий асортимент матраців, вигідні умови покупки і бездоганний сервіс пропонує інтернет-магазин matrasin.kiev.ua. Тут представлені вироби на будь-який смак, високого і низького виконання, від «економ» до «люкс» класу. Вибираючи ортопедичний матрац, слід враховувати вік людини. Для літніх людей оптимальним варіантом стане матрац м’який або середнього ступеня жорсткості. Якісні тонкі ортопедичні матраци стануть хорошою підмогою, коли необхідно забезпечити правильний відпочинок для людей похилого віку, лежачих хворих. Крім цього сучасні тонкі моделі надають можливість комфортно влаштуватися навіть в умовах тісноти приміщення. Для облаштування спального місця підлітка краще вибрати з асортименту моделей латексних матраців або виробів жорстких з системою пружин.


Ортопедичні матраци можуть бути виготовлені з натуральним, змішаним або синтетичним чохлом. Зазвичай, на цей фактор особливої уваги не звертають, проте не люди, схильні до алергії. Для них оптимальним варіантом стане обшивка з натуральних матеріалів.


Правильний вибір матраца забезпечить приємний відпочинок і повноцінний сон.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.