Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами з питань децентралізації

У Гуляйпільському районі відбулася нарада з сільськими та селищними головами з питань децентралізації, яку провели заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та представники Офісу реформ. Присутні обговорили стан реалізації реформи, проголошеної Президентом України Петром Порошенком. Так, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Перспективного плану в районі було заплановано створення лише однієї громади. Проте чимало навколишніх сіл не ввійшли до її складу. Тож робоча група розглянула всі можливі варіанти майбутнього об’єднання. Як зазначив Костянтин Бриль, влада області взяла за практику щотижня виїжджати на території, аби почути проблемні питання громад та роз’яснити людям всі позитивні моменти реформи.

- Ця реформа є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності в цьому році. Також вона буде серед найголовніших завдань на місцях. Адже її реалізація дозволить розвивати території за рахунок прямих фінансових відносин з держбюджетом, а також залучення коштів закордонних інвесторів. Нині в Гуляйпільському районі розглядається кілька варіантів створення громад, тож я прошу робочу групу максимально посилити роботу в цьому напрямку та довести до людей усі перспективи від упровадження реформи. А владу - надавати всебічну допомогу у створенні об’єднаної громади на території району, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У рамках робочої поїздки також провела роботу виїзна приймальня з розгляду звернень місцевих суб’єктів підприємницької діяльності під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. У заході також взяли участь директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Елла Слепян, голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва обласної ради Людмила Любім, фахівці ГУ Держгеокадастру та ВАТ «Запоріжжяобленерго» в Запорізькій області, керівники структурних підрозділів РДА, голови сільрад та підприємці району.

Відкриваючи захід, очільник регіону особисто вручив Олександру Іщенку посвідчення голови РДА від імені Президента України Петра Порошенка та привітав місцеву громаду з призначенням досвідченого керівника.

Головною метою роботи виїзної приймальні стало вивчення проблем у підприємницькій діяльності та надання практичної і методичної допомоги представникам місцевого бізнесу. Так, заступник начальника ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області Катерина Марченко роз’яснила порядки продовження договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення, надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок для учасників АТО, розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Найжвавіше обговорення викликала перспектива передачі повноважень щодо розпорядження землями сільгосппризначення державної власності органами місцевого самоврядування. За словами Костянтина Бриля, влада та народні депутати від регіону розуміють не тільки важливість, а й перспективи такого рішення. Тож активно підтримують і просувають його на загальнодержавному рівні. Тим паче, що це стане одним з ключових моментів для втілення в життя реформи децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад.

Фахівці виїзної приймальні роз’яснили підприємцям порядок та вартість оформлення проектно-технічної документації для збільшення потужності енергоспоживання, порядок переходу абонентів на двозонний та тризонний тарифи, необхідність попередньої оплати електроенергії бюджетними установами згідно з постановою НКРЕУ.

Учасники заходу також обговорили спеціальний режим податку на додану вартість для сільгосппідприємств, відсутність державної підтримки галузі тваринництва і прогноз цін на зернові врожаю 2016 року.


Управління у справах преси та інформації
Запорізької ОДА

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами з питань децентралізаціїВідбулася нарада з сільськими та селищними головами з питань децентралізації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1