Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Відбулася зустріч керівництва АТО з представниками делегації ООН

Відбулася зустріч керівництва АТО з представниками делегації ООННа Донеччині заступник керівника АТО полковник Костянтин Соколов провів робочу зустріч з делегацією Організації Об’єднаних націй на чолі з Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт, страт без належного судового розгляду та довільних страт паном Крістофом Хейнсом.

Під час зустрічі полковник Костянтин Соколов поінформував іноземних гостей про поточну ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції, презентував останні факти присутності російських військ на території України і вкотре підкреслив: Збройні Сили України суворо дотримуюються мирних домовленостей та не піддаються на провокації ворога вздовж лінії розмежування.

- Режим тиші дає можливість українським військовим відновлювати зруйновану інфраструктуру Донбасу, вирішувати соціальні проблеми місцевого населення та відкривати додаткові пункти перетину лінії розмежування сторін. За такий підхід - люди нам вдячні, - зазначив полковник Костянтин Соколов.

Також перед присутніми виступив керівник Української сторони в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню генерал-майор Борис Кременецький.
Крім цього, військові відповіли на всі питання гостей.

В свою чергу керівник делегації ООН пан Крістоф Хейнс подякував українцям за надану об’єктивну інформацію.
- Усі наведені вами дані ми обов’язково включимо до свого звіту та передамо до Ради ООН з прав людини, - повідомив Крістоф Хейнс.

Прес-центр АТО
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1