завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед
 

У Гуляйполі презентували оновлений дитячий садок

У Гуляйполі презентували оновлений дитячий садок”Сонечко” засяяло по-новому. У Гуляйполі презентували реконструйований один із найбільших дитячих садків міста “Сонечко”.
Проект стартував у 2019-му, реконструкцію почали минулого року і завершили будівництво на початку березня цьогоріч. Невдовзі оновлений заклад нарешті зустрічне своїх вихованців.
Детальніше

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядуванняПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Гуляйпільська міська рада
Детальніше

Як обрати якісну та безпечну рибу?

Як обрати якісну та безпечну рибу?
Детальніше

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020Як правильно ставити позначки та писати порядковий номер кандидата в депутати у виборчому бюлетні 2020 пояснили у Центральній виборчій комісії.
Детальніше

Чим живе Гуляйполе – батьківщина анархіста Нестора Махна

Чим живе Гуляйполе – батьківщина анархіста Нестора МахнаБатько Махно, анархія, тачанки, децентралізація і столиця велосипедів. Чи потрібен Україні новий анархіст Махно? Що кажуть про Нестора на його батьківщині? Чи засвоїли українці уроки махновщини? Які скарби ховає запорізький степ? Репортаж УП з Гуляйполя.
Детальніше

"Танок гусениць і жуків", ЗДО "Джерельце"

"Танок гусениць і жуків", ЗДО "Джерельце""Танок гусениць і жуків", музичний керівник Серьогіна І.М., Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти ясла-садок "Джерельце" Гуляйпільської міської ради, Обласний фестиваль "Перлинки Запорізького краю - 2019", організатор КЗ "ЗОІППО" ЗОР, кафедра дошкільної освіти.
Детальніше

«Червоний» — український історичний фільм

«Червоний» — український історичний фільмДвоє українців - повстанець Червоний і радянський льотчик Гуров - разом потрапили на каторгу. Воюючи за різні ідеали, опинившись в таборі, зрозуміли, що Батьківщина у них одна. Вони разом вирішили протистояти репресіям начальства і роб***ь відчайдушну і небезпечну спробу вирватися на свободу, влаштувавши
Детальніше

Рудні кар’єри Кривого Рогу

Рудні кар’єри Кривого РогуРудні кар’єри та шахти підкопують Кривий Ріг з усіх кінців. Металургійний пил шкідливо впливає на органи дихання. Через підкопування тріскають будинки і забруднюється вода. Фронтмен гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола з’ясовуватиме, чи підривають вибухівку під будинками, в яких живуть люди.
Детальніше

Д/ф "Герої України. Крути. Перша Незалежність"

Д/ф "Герої України. Крути. Перша Незалежність"Крутянський бій, як, мабуть, жодна інша подія буремних років Української революції, породив колосальну кількість міфів, легенд, домислів різного спрямування, через чималу кількість яких реалії бою почали забуватися.
Натомість на перший план виступив міф про 300 студентів, які одні протистояли
Детальніше

Хрещення в Гуляйполі 2018

Хрещення в Гуляйполі 2018


Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед