Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Відсьогодні в Україні підвищують прожитковий мінімум та пенсії

Відсьогодні в Україні підвищують прожитковий мінімум та пенсії“З 1 липня підвищуються мінімальні стандарти (прожитковий мінімум) відповідно до бюджету України. Відтак, зростуть і мінімальні розміри пенсійних виплат”, – розповіли у ПФУ.

Згідно із законом про державний бюджет на 2018 рік, прожитковий мінімум для дітей до 6 років зріс на 67 грн – до 1559 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років збільшився на 84 гривні – до 1944 грн. Прожитковий мінімум для працездатних осіб зріс на 79 грн – до 1841 грн, для осіб, які втратили працездатність збільшився на 62 грн – до 1435 грн.

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму збільшено максимальний розмір пенсії на рівні 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, збільшиться з 13 730 грн до 14 350 грн.

Також відсьогодні збільшується мінімальний розмір пенсії для осіб, у яких страховий стаж менше чоловіків – 35 років, у жінок – 30 років, а для пенсій, призначених до 01.10.2011 року у чоловіків – 25 років, у жінок – 20 років встановлюється на рівні 1435 грн.

За даними Міністерства соціальної політики, підвищення пенсій стосуватиметься 700 тис. пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію.

Наступний перерахунок пенсій у зв’язку зі зростанням соцстандартів буде проведено у грудні цього року.

Пенсійний фонд України

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1