завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Задати питання

20.02.2016

Вопрос к нашим доблестным депутатам Дикуну, Власенку, Синельникам и им подобным. А что не выгодно у нас печатать газету " Голос Гуляйпiлля". Тиография на грани закрытия, почта тоже. А почему вы свой бизнес не закрываете? ЗАЧЕМ НАМ ТАКИЕ СЛУГИ НАРОДА? Что вы предприняли для трудоустройства и развития

Радикали Гуляйпілля 22.02.2016У відповідь на Ваше звернення повідомляємо наступне: газета «Голос Гуляйпілля» дійсно поки що друкується у м. Мелітополь, відповідно до рішення редакції газети, оскільки, на нашій типографії відсутнє обладнання для кольорового друку. На теперішній момент районною радою вирішується питання про виділення коштів на модернізацію обладнання типографії, в тому числі для кольорового друку. Типографія продовжує працювати як і працювала у звичному режимі, нікого з робітників не скорочено та не позбавлено роботи. До речі, газета стала виглядати значно краще. Чи Ви з цим не згодні? Не зрозуміло до чого у Вашому зверненні стоїть питання про бізнес. Так як, ми надаємо робочі місця жителям м. Гуляйполе, району, переселенцям та регулярно сплачуємо відповідні податки в повному обсязі. Робота в міській, районній обласній раді наших депутатів продовжується, приймаються відповідні рішення, але не так швидко, як хочеться. Це на питання про роботу слуг народу. Перш ніж безпідставно критикувати спочатку б самі щось зробили для міста та району та показали приклад іншим, а не анонімно критикували.
irina 23.02.2016Шановний анонімний дописувачу, до вас питання: а чому дирекція друкарні впродовж багатьох років не працювала на перспективу? Чому в друкарні комп"ютерна техніка ще славних 90-х років випуску? Невже на ній можна робити сучасну друковану продукцію? У своєму недолугому становищі друкарня винна сама. Ось бачите, редакція газети з новим керівником як захотіла удосконалити газету, так за тиждень все змінила. Ще й працівнику друкарні роботу запропонувала. Висновок: хто хоче, той працює, а хто не хоче, той плаче і у всіх бідах звинувачує редакцію і депутатів, які підтримали редакцію у прагненні до позитивних змін.
diesel 09.03.2016Кажу за себе, як колишій читач газети. Спочатку Олена Муха, а потім і Анна Сакун зробили з нашої газети редакцію по подяці Партії рИгів, потім Гопо блоку під командуванням депутата 7 скликання. Що не номер, цілують від пяток до пояса. Які святі і те і те зробили і те і те купили. Тільки от люди не барани і в малому місті живуть і знають хто з підприємців що у місті купляв будував і тд. Тільки все це приписувалось чомусь депутату 7 скликання. Районку було противно читати, особливо видумані статті. За кучу років НІРАЗУ не освятили проблем, все добре живем в раю під широким і добрим крилом янгола 7 скликання, та от трошки не так. Спитайте у кожного хто відмовився виписувати таке чтиво. Так що не нова влада винувата, а старання редакторів і того, хто вже 10 разів згадувався в цьому коментарі :)

Щоб відповідати на питання авторизуйтесь через сайт або через FACEBOOK