Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вільне володіння українською мовою-підтверджено!

На атестацію з української мови в залі засідань Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зібралося 50 державних службовців, 24 з яких спеціалісти-пенсійники, які вирішили отримати посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Вільне володіння українською мовою-підтверджено!


Фахівці проходили письмовий та усний її етап. До першого входило тестування і переказ, до другого – ділова розмова за визначеним сценарієм та повідомлення-презентація.

Для спілкування з членами комісії, учасники заходили по одному, розмова тривала в середньому 15-20 хвилин.

Загалом атестація проходила на протязі п’яти годин, значна увага приділялася розмовному жанру, темам з граматики, лексики, ділового спілкування.

Із загальної кількості учасників пройшло атестацію 24 державних службовців – об’єднаного управління та 22 з інших установ, які по завершенню отримали відповідні посвідчення, 4 особи атестацію не пройшли та готуються до її проходження повторно.

Як відмітили всі, хто складав іспит, атестація зі знання державної мови дійсно потрібна, так як вона поглиблює знання і в повній мірі сприяє лексико-стилістичним умінням, які є важливою складовою професійної комунікативної компетентності державного службовця.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1