Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Винахідники з України презентували енергозберігаючий тепловентилятор

Генеральний конструктор української компанії "Квантум Електрик", Сергій Петров, представив журналістам революційну новинку - енергозберігаючий тепловентилятор "Квантум Електрик" для обігріву житлових і виробничих приміщень. Його неповторна особливість в тому, що замість традиційної ТЕНово] спіралі використовуються інфрачервоні нагрівачі і авторські конструкції теплообмінників, що дозволяє економити до 40% електроенергії.

Винахідники з України презентували енергозберігаючий тепловентилятор
Сергій Петров, презентує тепловентилятор «Квантум Електрик»


Наприклад: тепловентилятор тепловою потужністю 5 кВт споживає не більше 3,8 кВт електроенергії на годину. Електроприлад втягує повітря з приміщення, що обігрівається, нагріває його інфрачервоними променями і подає назад в приміщення, поряд з цим тепловентилятор "Квантум Електрик» не висушує повітря. Винахідники з України навчилися не тільки нагрівати повітря, але також передавати його в приміщення, що обігрівається з істотною мінімізацією тепловтрат - це ноу-хау, подані документи на патент.

Подібні тепловентилятори можна буде використовувати для обігріву величезних приміщень: складів, цехів, спортивних залів, - пояснюють у компанії. Серійне виробництво починається з грудня 2015 року, але вже в цей час є можливість оформити попереднє замовлення. Революційний тепловентилятор буде здійснюватися у кількох варіантах: 5 кВт, 10 кВт і 15 кВт.

Так само, після трьох місяців лабораторних випробувань, Чеська Республіка видала європейський сертифікат якості на огрівальну панель, виробництва української компанії "Квантум Електрик".

Винахідники з України презентували енергозберігаючий тепловентилятор


Документ підтверджує ефективність приладу і дає право продавати панелі на території Євросоюзу. Отримання європейського сертифіката якості - це свого роду відповідь компанії "Квантум Електрик" на сумніви скептиків, які не вірили в унікальні властивості обігрівальної панелі. А переваг відразу кілька - панель економніше звичайних обігрівачів в 2-3 рази, при споживанні 350 Вт електричної енергії виробляє до 750 ккал/год тепла, зберігає вологість і температуру в приміщенні і поряд з цим - лікує користувачів. Винахідники уточнили, що до кінця 2015 року будуть також відомі результати лабораторних досліджень в Китаї, що дасть можливість отримати місцевий сертифікат якості і право на продажу приладу в Піднебесній.

Сергій Петров також повідомив журналістам, що з листопада 2015 в конструкцію обігрівальної панелі "Квантум Електрик" внесені важливі поліпшення, які пов′язані з нестабільною напругою в електричній мережі України. Оновлена ​​панель здатна видавати максимальне тепло навіть при напрузі 190В, не вимагаючи поряд з цим додаткового стабілізатора напруги.


LB.UA
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1