завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Канадська компанія Idenergie розробила портативний гідрогенератор, який виробляє 2-12 кВт-год на добу

Канадська компанія Idenergie розробила портативний гідрогенератор, який виробляє 2-12 кВт-год на добуКанадська компанія Idenergie розробила портативний гідрогенератор IDE-RIVERT-01, який важить 118 кг і виробляє 2-12 кВт-год на добу або 900-4300 кВт-год на рік, в залежності від швидкості течії води в річці.
Про це йдеться на сайті компанії.
Компанія Idenergie з’явилася в 2010 році
Детальніше

Вчені створили папір багаторазового використання

Вчені створили папір багаторазового використанняДля того, щоб зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище речовин, які використовуються в струменевому і лазерному друку, а також для того, щоб сприяти зменшенню вирубування лісових насаджень, група вчених з Шаньдунського і Каліфорнійського університетів та Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі розробила новий тип нанопаперу, на якому можна писати за допомогою світла.
Детальніше

Новий винахід японців: зубна паста, яка пломбує зуби

Новий винахід японців: зубна паста, яка пломбує зубиРеволюційний винахід в області особистої гігієни зробив японський учений Казуе Ямагаши. З допомогою винайденої їм зубної пасти можна швидко і безболісно латали дірки і тріщини в зубах, а також відновлювати зубну емаль без допомоги стоматологів
Детальніше