Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Винайдено пристрій, який дозволить економити газ

Ізраїльська компанія HomeBioGas винайшла установку для виробництва біопалива з харчових відходів. Установка працює без електрики, дозволяє заощадити газ для приготування їжі, а також вирішує проблему накопичення відходів.Переваги установки:
— Заощаджує газ;
— Виробляє рідину, яка може використовуватися як добриво городів та садів;
— Запатентована система тиску газу забезпечує його стиснення.
Недоліки:
— Установка має великі габарити;
— Згідно з документацією компанії, її можна розмістити тільки на вулиці;
— Прилад не може працювати в країнах з холодною зимою, таких як Україна (хіба що якщо стоятиме в теплиці). Але представник HomeBioGas у відповіді на лист журналіста «Великої Епохи» зазначив, що вони працюють над створенням пристроїв для більш холодного клімату, а поки прилади працюють тільки за температури не нижче 15°С.

Керівництво компанії отримало замовлення від різних дистриб′юторів багатьох країн, таких як Австралія, Нігерія і Коста-Ріка, каже співробітник компанії Амі Амір. Близько 70 країн зацікавлені в придбанні установок, пише сайт israel21c.org.

Такий прилад виробляє паливо для приготування їжі та освітлення житла. Речовину, що залишилася після процесу бродіння, можна використовувати як добриво для садів та городів.

Як повідомляється на сайті виробника, винахід дозволить знизити кількість забруднювальних речовин, що надходять у ґрунтові води, а також зменшити кількість викидів в атмосферу метану, який виробляють органічні відходи на звалищах сміття. Екологи вважають, що виділення в атмосферу метану призводить до глобального потепління.

Принцип роботи
У пристрій до суміші води та харчових відходів додаються бактерії, потім починається процес ферментації, який в результаті створює метан. Як тільки процес почався, бактерії починають швидко розмножуватися.

Пристрій може переробляти щодня 6 літрів харчових відходів або 18 літрів гною, і цього буде достатньо, щоб три рази приготувати їжу на сім′ю, а також виробити 10 літрів рідкого добрива.

Керівництво HomeBioGas сподівається, що цей винахід врятує багато життів в сільських районах усього світу, де дим від приготування на відкритому вогні викликає важкі респіраторні захворювання.

Генеральний секретар ООН схвалив пристрій після перевірки експлуатації.

Будова пристрою

На сайті компанії показано будову установки. Вона має подрібнювач для харчових відходів, раковину і кран для миття посуду. Біофільтр затримує запахи, а хлорований фільтр усуває патогенні мікроорганізми у вироблених добривах. Установки TevaGas biodigesters можуть генерувати достатньо газу, щоб готувати три рази на день, за умови, що власник завантажує достатню кількість побутових відходів.

Об′єм пристрою: 2,1 мІ.
Вага: менше ніж 80 кг
Розміри: 130x165x100 см.
Номінальний тиск газу: 15 мілібар.

Як отримати:
Щоб придбати пристрій, або поставити щодо нього питання, можна відправити повідомлення на ron@homebiogas.com, чи заповнити форму звернення на сторінці сайту виробника.

Вартість: $1,5 тис.

Перші 50 чоловік, які замовлять установку, мають можливість, за словами представників компанії, придбати її за $890.

Про альтернативний та безкоштовний спосіб перероблення харчових відходів у добриво («два відра») розповіла Маріанна Бойко, автор ініціативи «104 дні без поліетилену».

Установки для отримання біогазу також пропонує сайт biogas.in.ua, де зазначено, що можна придбати як готові установки (від $300), так і отримати креслення та консультацію для виготовлення їх своїми руками. Більше моделей можна знайти на ua.all.biz і prom.ua.

Якщо ви знаєте інші способи перероблення органічних відходів або маєте досвід використання подібних пристроїв, поділіться своїми знаннями в коментарях.

Винайдено пристрій, який дозволить економити газ


www.epochtimes.com.ua

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1