Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вінчання - духовна основа сім′ї (відео)

Вінчання - духовна основа сім′ї (відео)Чому обов`язково треба вінчатися? Яка символіка кілець і вінців? Чому жених і наречена стоять при вінчанні особою на схід? Що означає вираз «любити, як самого себе»? Як правильно розуміти слова: «Нехай жінка боїться свого чоловіка»?

Таїнство вінчання можна порівняти з хрещенням - з хрещенням нової сім`ї. Ось дитина народжується: отримавши життя від батьків, отримавши від Бога безсмертну душу, він приходить в цей світ, - але дитя потрібно одухотворити, потрібно присвятити Богові - освятити його в Таїнстві Хрещення. Так і сім`я. Створення сім`ї - це завжди таємниця: дві абсолютно різні людини стають єдиним цілим, але цей союз потребує освяченні - в Таїнстві вінчання.

Чи обов`язково вінчатися? Так, шлюб обов`язково повинен бути освячений. А багато пар приходять до храму з сумнівами: «Ми поки не готові до вінчання. Може бути, ми подумаємо, а поки походимо в храм ... »Для людей церковних, віруючих питання: а чи потрібно вінчатися? - Взагалі не може стояти. Якщо дитина народилася - його треба хрестити; якщо створений молодий союз - його потрібно одухотворити, присвятити Богові. Православний календар вінчань на 2017 рік, коли можна вінчатися дивіться на сайті Svadbagoda.org.

Таїнство вінчання починається з заручення. Заручини - це якесь чинопоследование, навіть ще не Таїнство, при якому подружжя обмінюються обручками. До речі, заручення в давнину, в перші століття, було обрядом нехристиянським: їм супроводжувалося юридичне оформлення шлюбу. Ось як сьогодні в Україні, де Церква відділена від держави, Таїнство вінчання відбувається окремо від оформлення шлюбу, а це оформлення проводиться через реєстрацію в РАГСі, така ж ситуація була і в Римській імперії. Будь шлюб, який благословляв і вінчав єпископ, а пізніше пресвітери, повинен був пройти юридичне оформлення. Так що в Таїнстві шлюбу дві складових: одна - законна, інша - духовна.

Вінчання

Спочатку - мирна єктенія, до якої крім прохань звичайних ще приєднуються прохання особливі - про світ, любові, злагоді, даруванні чад подружжю і благословення їх спільного життя.

Далі читаються три молитви, в яких згадуються старозавітні праведники, що досягли успіхів у житті сімейної: Авраам і Сарра, Іоаким і Анна, Захарія і Єлисавета і інші святі, яких ми почитаємо як правило віри і образ лагідності подружнього життя і на яких ми рівняємося в нашій сімейної життя.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1