Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вискавка ретро-автомобілів на Гуляйпільщині

Вискавка ретро-автомобілів на Гуляйпільщині


ГАЗ-67, ГАЗ-69, ГАЗ-Перемога, Волга-кабріолет, 300-й мерседес та багато інших цікавих ретро-автомобілів можна було побачити сьогодні на дорогах нашого міста. А на центральному стадіоні можна було не тільки їх розгледіти, а й покататися на них.

У рамках святкування 4-ї річниці нашої громади 10 жовтня наше місто відвідали учасники Запорізького ГАЗ клубу "Волга". Президент клубу Володимир Король розповів, що вирішили подивитися історичне місто Гуляйполе та познайомитися із місцевими автолюбителями. Клуб "Волга" існує вже 10 років. Його мета - популяризація автотуризму та знайомство з такими ж поціновувачами ретро-автівок.

Малеча і дорослі із захопленням розглядала виставку та мали можливість покататися на представленій техніці.

Найбільше сподобався ГАЗ-67. Його власник Анатолій Биковський залюбки покатав усіх бажаючих на своєму авто. Чимало світлин зробили і в кабріолеті Миколи Чучка, який також з вітерцем покатав відвідувачів виставки.

За можливість побачити в нашому місті таку техніку, подякував міський голова Сергій Ярмак його організаторам - Володимиру Королю та Миколі Чучку. Їх відзначено грамотами виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради.

Вискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на ГуляйпільщиніВискавка ретро-автомобілів на Гуляйпільщині
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1