Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»

«Обслуговувати населення: нетерплячих – терпеливо, сентиментальних – дбайливо, педантичних – уважно», - саме під таким девізом працюють у Гуляйпільському відділі обслуговування громадян.

Сьогодні в районі проживає більше 11 тис людей похилого віку і для фахівців об’єднаного управління це не просто цифра, а долі людей з їхніми радостями та проблемами.

09 січня, начальник відділу-Вікторія Мирошниченко у першій половині дня провела засідання у «школі майбутнього пенсіонера», ознайомила з нововведеннями у законодавстві, розповіла про брендінг «Ukraine now» та надала пояснення щодо попередньої експертизи документів для оформлення пенсії.

У другій половині дня, вона разом із спеціалістами відділу на протязі двох годин здійснила «дзвінки ввічливості» до 23 пенсіонерів району.

Серед запитань, що найбільше хвилюють пенсіонерів під час спілкування були ті, що стосуються правильності призначення та перерахунку пенсій, обчислення страхового стажу та заробітку.

Всі 48 громадян, які відвідали в цей день «єдине вікно», заповнили анкету оцінки якості та оперативності обслуговування.

В.о начальника А.І. Ликов

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1