Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край!"

Заключним акордом предметних тижнів трудового навчання та образотворчого мистецтва у колегіумі стала робота виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край!". У ній взяли участь не лише учні 1-11-х класів, а вихованці старших груп "Калина" та "Соняшник" дошкільного навчального закладу "Сонечко".

На виставці були представлені учнівські роботи різних технік: оигами, квілінг, паперопластика, стрічкоплетіння, жгутова філігрань,аплікація. художня вишивка муліне та бісером, кінусайга, ліплення стразами, вироби з тканини, пластиліну, гіпсу. глини та солоного тіста, випилювання та оздоблення дерева, комбіновані роботи з моделювання з використанням різних матерівалів тощо.

Виставка діяла впродовж двох днів. Її відвідали учні колегіуму та їх батьки, вихованці дитсадка "Сонечко" та їх вихователі, директори шкільних та завідувачі дошкільних навчальних закладів району, працівники відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації, районного методичного кабінету, школярі окремих сільських шкіл та Гуляйпільської СЗОШ - учасники спортивних змагань з волейболу.

Запрошуємо переглянути світлини зі шкільної виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край!".

Виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край!"


Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1