Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!

У рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з метою популяризації народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних умінь і навичок по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують регіональні традиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді, з 19 вересня до 04 грудня 2017 року пройшов обласний конкурс ялинкових прикрас "Моя Новорічна мрія". У ньому взяли участь і роботи учнів колегіуму, які стали переможцями районного етапу даного Конкурсу.

Представлені роботи оцінювалися за такими критеріями: відповідність тематиці конкурсу, оригінальність художнього дизайну, індивідуальність творчих прийомів, композиційна досконалість роботи, якість оформлення та доцільність використання експонатів для оформлення ялинки Новорічно-різдвяного фестивалю Запорізької області на пл. Фестивальній м. Запоріжжя.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 11.01.2018 № 20 «Про підсумки обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед 9 учасників-переможців району визначено 4 переможці із числа учнів колегіуму, яким присуджено:

І місце - Коростильову Олегу, учневі 9А класу, (вчитель Коростильова Ю.І.);

ІІ місце - Задорожнюку Тимуру, Васецькій Марії, учням 2А класу (вчитель Самовол Л.І.);

ІІІ місце - Кондратенко Катерині, учениці 2Б класу (вчитель Стаценко Н.А.).

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"! Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!


Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 11.01.2018 №20 за результатами обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» заклади освіти, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ призові місця у Конкурсі, відзначені Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, які будуть вручені на шкільному або районному святі «Парад зірок», а згідно наказу відідлу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації від 17. 01.2018 №018 вчителі, які підготували учнів-переможців, за результативну роботу з обдарованими дітьми представлені до нагородження Грамотами районного відділу освіти, молоді та спорту.

Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою! Молодці! Так тримати!

http://gplider.at.ua/news/vitaemoperemozhciv_oblasnogo_konkursu_jalinovmkh_prikras_moja_novorichna_mrija/2018-01-21-345
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1