Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вітчизняний шолом витримує чотири прямих попадання

Вітчизняний шолом витримує чотири прямих попаданняОдне з вітчизняних підприємств, що спеціалізується на виготовленні засобів індивідуального захисту, презентувало кевларовий шолом.

За словами його представника Костянтина Марушевського, основною відмінністю від решти бойових шоломів, які виробляються в Україні, є рівень захисту каски ІІІА за стандартом STANAG 2920 NATO.

Цього вдалося досягти завдяки застосуванню при її розробці оригінальних технологічних рішень.

Для перевірки захисних якостей на практиці каску піддали ретельним випробуванням: під кутом 90 градусів з трьох метрів у неї по черзі були здійснені чотири постріли — три з пістолета «Форт» (кулею 9х19 мм) та один з ПМ (кулею 9х18 мм).

Причому цілили у найбільш уразливі зони — ділянку скроні та вуха по зрізу каски. Попри те, що постріли здійснювалися з такої малої відстані, усередині шолому не було вихідних отворів, а лише незначні позамежні виступи.

Звісно, що і цього буде цілком достатньо, аби військовослужбовець перейшов у стан нокдауну.

Аби мінімізувати негативний вплив від появи випуклин усередині каски, розробники розмістили на її внутрішній поверхні модульні подушки із антибактеріальним покриттям.

При тому, що ця каска важить лише 1,5 кілограма, розробники планують полегшити її ще на 150 грамів. Це робиться для того, аби військовослужбовцю було зручніше виконувати в ній поставлені бойові завдання.

Сергій ВОРОНКОВ

http://na.mil.gov.ua/23264-vitchiznyana-kaska-vigotovlena-za-natovskim-standartom
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1