Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Витвори мистецтва зі звичачного непотребу

Сміття - це мільярди гривень, що кидаються під ноги, забруднюючи навколишнє середовище. Вирішення проблеми просте - навіщо викидати речі, які не розкладатимуться роками, коли їх можна використати вже сьогодні.

Чи знаєте ви, що переробивши алюмінієві бляшанки з-під прохолод жувальних напоїв, які викидають жителі мегаполісу за рік, можна сконструювати тридцять справжніх літаків? Виявляється, що будь-якій використаній упаковці можна дати друге життя. Пластик, з якого здебільшого, виготовлені сучасні пакувальні матеріали, не розкладається тривалий час. Саме цю його властивість можна використати повноцінно, створивши, наприклад, зручну і стильну упаковку для речей.

Наші школярі разом із батьками створюють справжні витвори мистецтва зі звичайного непотребу, який ми щодня викидаємо в сміття. Виявляється, зробити цікаву і корисну річ можна практично з усього непотребу, який, на перший погляд, ми вважаємо сміттям.

Шукати натхнення для своїх витворів можна в роботах інших людей. Учасники проєкту ZERO WASTE SCHOOL закликають кожного мешканця нашого міста усвідомить власну відповідальність за екологічну ситуацію в країні, хижацьке забруднення природи зменшиться бодай на трошки.

Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

Витвори мистецтва зі звичачного непотребуВитвори мистецтва зі звичачного непотребу


Більше світлин тут
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1