Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)

Команда Гуляйпільської міської територіальної громади з представників виконавчого комітету та членів ГО «Інтеграція та розвиток» бере участь у проекті «Успішні локальні громади», що реалізується за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Однією з умов успішної участі команди в проекті, результатом якого є можливість отримання фінансування в рамках конкурсу мінігрантів, є потреба спиратись на результати локального аналізу.

18 травня 2018 року активна команда проекту у складі Ануфрієвої Ю., Васильєвої Л., Меркулової А., Зіненко Т., Плющій С., Савицької О., Рябко Н., Полтавець А., Штепи І. провела локальний аналіз методом «висячі питання» з виявлення громадської думки по темі "Якою ти хочеш бачити цю паркову зону?" стосовно оновлення однієї із центральних паркових зон м. Гуляйполе з метою облаштування комфортного громадського простору для відпочинку мешканців громади та гостей. Цей захід відбувався під час святкування Дня Вишиванки у Гуляйполі, доповнивши свято своєю новизною та цікавістю.

Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)


Новий метод вивчення громадської думки виявився цікавим для населення. До уваги були представлені креативні фотоідеї щодо осучаснення паркової зони поблизу КСК «Сучасник». А це і нова сучасна паркова сцена, оригінальні споруди, WI-FI-зона, креативні дитячі зони для різних вікових груп, арт-об’єкти, сучасні та яскраві клумби, оригінальні зелені зони, креативні лавки, оригінальні зони для сидіння.

Дана паркова зона знаходиться в центрі міста, поруч КСК «Сучасник», який є осередком культурної активності міста та громади в цілому. На площі біля КСК «Сучасник» проходять різні організаційно-масові заходи, фестивалі, виставки, ярмарки, гуляння, дитячі атракціони. Паркова зона облаштована лавками та дитячим майданчиком. Щоб посилити інтерес мешканців громади до відвідування парків, скверів, з метою поліпшення громадського простору міста і запропоновано здійснити локальний аналіз щодо облаштування паркової зони.

Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)


Загалом, за дві години з 14.00 до 16.00 в опитуванні взяло участь 340 осіб.
 
Особливою популярністю користувалася WI-FI-зона
за – 74 голоси
Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)


Паркова сцена
за – 34 голоси
Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)


Дитячі зони
за – 67 голосів
Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)


Різні цікаві ідеї (до того ж за невеликі суми коштів) привернули увагу не тільки дітей, молоді, батьків з дітьми, а й літніх людей, яким небайдужа доля свого міста. Присутні обирали для себе найбільш привабливий варіант і клеїли на фото різнокольорові стікери. Деякі учасники окремо описували свої ідеї розвитку парку, малеча просто малювала.

Молодь – найкраща інвестиція громади. Саме молодь є рушійною силою змін, за ними - майбутнє, але не тільки громада повинна вкладати у молодих людей – вони самі мають включатися у життя громади. Представники молодого покоління відіграють важливу роль у напрямку «переформатування» мислення та сприйняття власної значимості у громаді.

Тому в продовження даної тематики школярам міста під час проведення шкільних літніх оздоровчих таборів було запропоновано долучитися до здійснення локального аналізу шляхом проведення «дослідницької прогулянки» містом з питань: - Яким Ви бачите центр міста та що б Ви хотіли змінити? Як би Ви хотіли проводити своє дозвілля в ньому?

Дві з чотирьох міських шкіл зацікавились та здійснили дослідницьку прогулянку центром міста. Вважаємо, що школярам, які брали участь в прогулянці, цікаво буде спостерігати, як згенеровані ними ідеї втілюються у життя.

Найцікавіші слайди з наданих учнями презентацій:
Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)
http://gpmrada.gov.ua/news/1525-.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1