завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
02 квітня 2013, 21:00  А що (або хто)заважає народу взяти участь в обох зібраннях: як 6-го так і 7-го квітня? Максимум думок - мінімум помилок...
07 квітня 2013, 21:00  Боюся розчарувати великого знавця паранойі Trala, фахівця по птахофермах та в/к №88 МАсКа, Kokainа, а також безстатеву істоту із звучним логіном «Pravda»: на жаль (а може й на щастя), я не представник потенційного інвестора чи діючої влади. Проте з особами, яких згадав, доводилося мати справу. Кого цікавить особисте знайомство, пишіть: stojanov@in.ua
07 квітня 2013, 21:00  Пане sergey! Мене, за великим рахунком, не цікавлять ваші особисті перспективи чи перспективи ваших соратників. Оскільки вашому світогляду властива філософія руйнування: «Ганьба», «Долой», «Геть» - ваші орієнтири. Питання, сформульоване в назві статті, адресоване всім, кому не байдужа доля Гуляйпільського краю. Щиро сподіваюсь, що залишились гуляйпільці зі СВОЇМИ креативними поглядами, які думають СВОЄЮ головою та живуть не лише сьогоднішнім днем.
Відносно «виконання чийогось там заказу», відповім: не потрібно застосовувати свої життєві цінності до всіх оточуючих. Уважніше перечитайте статтю 34 Конституції України, якою я, власне кажучи, і скористався.
А відповідальність на вас чекає, передусім, перед нащадками, яка, як відомо, не має терміну давності. Взагалі, найкращий суддя – час.
P.S. Привіт вашому «Знайомому із Запоріжжя».
Спілкуватися із зомбі на кшалт MarySara, Pravda, backyard, Sonia бажання немає. «Соревноваться с вами в красноречии», як ви кажете, а насправді – в словоблудстві, я не збираюся.
23 лютого 2014, 22:00  Да уж, пану Дикуну надо бы повнимательней перечитать ч.4 ст.27 Криминального кодекса Украины...
21 березня 2014, 22:00  Cтыдно должно быть таким горе-мамашам. Не представляю как ихним сыновьям-"косильщикам":смотреть в глаза своим друзьям, подругам, коллегам, знакомым, просто - гуляйпольцам, после такого ПОЗОРА!
25 березня 2014, 22:00  Сразу прошу прощения у нормальных пользователей сайта за свои следующие не совсем дипломатические выражения, но уж сильно достало.
1. Что это за вшивый опарыш, набравшийся наглости подписываться "Gulaypole", тролящий всех и вся, ноющий и против мобилизации, и против любой власти, и против u-net.co, и вообще - против здравого смысла? Ты, типа, большой знаток законодательства и в частности- Уголовного кодекса Украины? Тогда не лишним тебе будет напомнить ст.27, 110-111, 361-363. По совокупности на пятнашку натянешь.
2.Админу сайта: ни за что не поверю, что не нашлось нормальных гуляйпольских мужчин, которые не прятались под женскими юбками, а готовы были, в случае необходимости, выполнить свой гражданский долг и мобилизироваться в ВСУ. Почему вы их не замечаете?
3. Респекты: gricauk, Darik, SERGEY69
18 червня 2014, 21:00  Хотілось би більше конкретики: які "хлопці просять" і в чому "їх підтримати"? А взагалі, реальна підтримка зараз потрібна установі, що знаходиться через парк від районної адміністрації. Військкомат радий бачити всіх без винятку добровольців і РЕАЛЬНИХ ЗАХИСНИКІВ та ПАТРІОТІВ!
P.S. Щось від заклика автора блогу неприємний "душок" буремного для Гуляйполя 2005-го...
19 червня 2014, 21:00  Чистой води демагогія. Люди повинні знати (якщо ви дійсно розраховуєте на їх підтримку):
1)вашу мету
2)шляхи її досягнення
3)діючі персоналії (не за логінами чи нікнеймами).
ГЕРОЯМ СЛАВА!
20 червня 2014, 21:00  Згоден з newskaya14. Звісно, ІОБ був далеко не ангелом, але всі його наступники (разом взяті)не зробили для району бодай 10% від нього. Ну а 2005 рік- це взагалі "кошмарний сон" Гуляйпільщини. Дуже б не хотілися, щоб політичні банкроти знову дорвалися до керма
13 вересня 2014, 18:10  SERGEY69, навіщо викладати такі фото в блог? для федерастів - лугандонів?