завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
09 квітня 2015, 15:59  Олександр Доній
Чому в країні нема голови Антимонопольного Комітету? Арсеній Яценюк не виконує Конституцію-тому і нема. Чому в країні нема голови Фонду Державного Майна? Арсеній Яценюк не виконує Конституцію,тому і нема. Нема легітимних членів Рахункової палати.Нема всіх членів Ради Національного банку. Нема легітимного складу Центральної Виборчої Комісії. Нема, Нема,Нема. В цій бездіяльності не вийде звинуватити війну. В цій бездіяльності не вийде звинуватити населення України.Конституція і закони України чітко регламентує,хто відповідальний за призначення цих чиновників найвищого рівня.Безвідповідальність Верховної Ради України,Прем′єр-міністра України,Президента України,голови Рахункової палати призвели до хаосу в державному управлінні та економіки.Люди про це говорять та розмови лишаються розмовами.Як примусити чиновників найвищого рангу виконувати Конституцію? Сьогодні на цих безвідповідальних чиновників я підписав подання до суду. Нехай тепер у судах відповідають за те,що розвалюють державу.Своєю бездіяльністю і базіканнями .Не базікати слід чиновникам, а виконувати закони! До суду!
10 квітня 2015, 08:52  Україна моделлю Конституції, з врахуванням багатого історичного досвіду орієнтовно до 18 ст. і в певних варіаціях навіть в умовах колоніального режиму, передбачалась в очах своїх громадян як унітарна республіка на основі територіальних громад. Нажаль, цю модель деформовано, здатність українців до колективного рішення недооцінено. Хоч цю свою національну рису українці підтвердили кількома майданами. Хоч громадівська ідея час від часу постійно оживає по містах та селищах України. Чайківка (протидія знищенню рідної землі неприйнятною технологією видобутку титану), Гуляйполе (заборона будівництва кар′єра з тих ж міркувань екології), Врадіївка (усунення злочинної псевдо-міліції) - це приклади міні-майданів на місцях. Це також щотижневі віче у Західній Україні під час останнього Майдану мало не вкожному районному центрі. Це захист. Але у громад є і майбутнє. В якості юридичної особи - власника. В якості підприємця - інноватора. Діючи безпосередньо зборами, електронним урядуванням або голосуванням урнами або через жорстко контрольовані ними представницькі органи. Плановані кроки квазі - децентралізації, розпродажу землі чи змін до Конституції - кроки у протилежному напрямку.
Ihor Hurnyak
15 квітня 2015, 19:17  ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВІД ГРОЙСМАНА – БАЛЬЗАМУВАННЯ КЛАНОВО-ОЛІГАРХІЧНОЇ СИСТЕМИ
Думаю варто відреагувати на репортаж вечірніх новин «ТСН каналу 1+1», від 12.04.2015, в якому взірцем місцевого самоврядування та вдалим прикладом «децентралізації» називають досвід Вінниці. Отже, давайте з’ясуємо в чому полягає підміна понять децентралізації від Гройсмана - гройсманізації.

Треба відзначити той факт, що для пересічного українця, контекст нижче викладених відео (я переглянув обидва тричі), зводиться до хибного уявлення про децентралізацію. Наведені приклади мають таке ж відношення до децентралізації, в конституційно-законодавчому полі України, як хокейні ковзани до балету.

Даючи інтерв’ю на тлі жвавого руху громадського транспорту та переповненої (як шпротами в бляшанці) пасажирами маршрутки «Богдан», пан Гройсман розповідає про свої досягнення на посту міського голови Вінниці – охайно вимиті 126 б/у трамвайчиків, з безкоштовним WI-FI, подарованих швейцарцями, тролейбуси і автобуси великої місткості, інформаційні термінали для запитів щодо рішень та діяльності відповідної міськради, пандуси, туалети, а також прозорі перегородки вищезазначеного органу, за якими, впродовж п’яти хвилин вас зареєструють, як підприємця.

Головною перепоною впровадження «вінницького раю» на всій території нашої країни, пан Гройсман вважає недосконалість українського законодавства. Тобто, впровадження «безцінного ноу-хау» в Вінниці, за умов існуючого чинного законодавства стало можливим завдячуючи талантам Гройсмана, а шаблонному калькуванню на територію всієї країни, заважає Конституція.

Впродовж трохи більше 20 хвилин (відповідно до тривалості двох відео), пан Гройсман багато говорить розповідаючи про території, податки та громади, але жодного разу не згадує про головну складову конституційної системи місцевого самоврядування – територіальну громаду.

З статті 6. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в новій його редакції від 05. 04. 2015 (голова ВР Гройсман), уже зникло дуже суттєве речення де зазначалося, що у містах з районним поділом територіальні громади районів у містах діють як суб’єкти права власності. Але повністю витравити термін «територіальна громада» з контексту цього закону, означатиме ввести його в ранг невідповідності та суперечності до чинної Конституції.

Відповідно до чинної Конституції та закону «Про місцеве самоврядування», місцеве самоврядування є правом територіальної громади (ст..140. КУ), а головне – первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА (ст..6. ЗУ). Не територія, пан Гройсман, не громада, а ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА!

Не треба підмінювати поняття децентралізації за рахунок «вдалих» реформ транспортної (враховуючи і подарунок), комунальної, а також сфери послуг в окремо взятому регіоні. Це – не децентралізація! Це, можливо, вдалий менеджмент!

Справжня децентралізація, у відповідності до чинного за
15 квітня 2015, 19:22  законодавства, передбачає максимальну передачу повноважень на місця територіальним громадам. Головною ознакою справжньої децентралізації в Україні має стати тотальний аудит та складання відкритих реєстрів та кадастрів загальнонаціонального та територіального-адміністративного багатства, разом із формуванням відкритого реєстру власників цього багатства – народу України (ст..5. КУ).

Децентралізація через утворення територіальних громад, – це зміна існуючої кланово-олігархічної системи грабунку та геноциду на конституційно-правовий статус системи місцевого самоврядування – пряме народовладдя в Україні.

За децентралізацію, а не гройсманізацію: Сергій Філіпенко

P. S. Щодо отримання електронної інформації через термінали зазначеної у відео міськради: для тих, хто складає «люстраційні списки» цінність паперового звернення полягає в отриманні задокументованої відповіді, підписаної посадовою особою та зазначенням прізвища юриста, який складав відповідну відповідь
http://storinkaavtora.blogspot.com/2015/04/blog-post_13.html
26 травня 2015, 09:33  Ганущак, що ви несете з 6 хв. 23 сек???
З якого дуба впав той Ганущак, з відкіля він виліз!!!??? Такої безграмотності і непрофесійності ще треба пошукати.ЩО ВІН МЕЛИТЬ....Держава встановлює....Єдиним джерелом ВЛАДИ в Україні є НАРОД Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Зрозуміло що "казачок" Ганущак проплачений. Алеж МИ не дурні!!! Спочатку забрали рахунки Держказначейства до Київа.потім зубожілим,працьовитим Громадам пропонують АБО ОБЄДНУЙТЕСЬ АБО ГРОШЕЙ ЗАСЬ... ЗРАДА!!!! УЗУРПАЦІЯ!!! Навіть Янукович і Ко такого не робили.Люди не дайте себе ошукати!!! КОНСТИТУЦІЯ України не потребує змін, Вона потребує ВИКОНАННЯ! Геть Зрадників та пройдесвітів!!!
27 травня 2015, 19:11  Щось не зрозуміло, почали за площу - закінчили балконом ....
30 травня 2015, 19:09  Я не є автором статті. Автор 100% не проти. Ідея прекрасна. Будемо реалізовувати )
31 травня 2015, 06:18  "Но почему "Районка", а не "Голос Гуляйполя"? Вы хоть "Районку" сюда не приплетайте." - дякуєм, змінили.
05 червня 2015, 09:27  newskaya14 красно дякуємо за коментар, а якими правовими методами можна вплинути на сумнозвісну "редколегію"??? Ваші поради???
06 червня 2015, 07:26  Моя країна на сьогодні - це королівство кривих дзеркал. Мріємо про зміну системи, але самі змінюватись не поспішаємо! Сподіваємось тепер на Саакашвілі? Чи знову і знову віримо обіцянкам Порошенко?
Є питання? Шукайте відповіді! Ось у поміч - pravoprostir.com
06 червня 2015, 08:00  Не хочете приєднуватися до Ірпеня? Не приєднуйтеся!

У новому законі про добровільне об’єднання громад ключовим є поняття “добровільне”.

І хоча багато місцевих чиновників намагаються добитися створення таких громад у своїх інтересах і за вигідними їм форматами, жодних законних підстав на такий тиск вони не мають.

Ірпінь – досить велике місто з відповідно великою кількістю депутатів у міській раді. Їх там 36.

У селах та селищах, з якими Ірпінь хоче створити громаду, народних обранців значно менше. Таких населених пунктів більше 10.

Відповідно, представництво цих сіл у об’єднаному органі місцевої ради буде незначним і не дасть їм можливості повноцінно лобіювати свої інтереси.

У той же час Ірпінь навпаки лише розширить свій вплив. Звичайно, за ідеальних умов таке об’єднання було б корисним для невеликих населених пунктів, особливо – для дотаційних.

Вони змогли б отримувати частину прибутків зі спільного бюджету об’єднаної громади, особливо якщо її кістяк становитимуть багаті міста та села.

Та якщо є підозра, що великий сусід просто хоче розширити територію свого контролю задля банальних забудов ваших лісів, то йому можна просто відмовити.

Наприклад так, як це зробило наше село Дмитрівка, громада якого зібралася і проголосувала за відхилення пропозиції Ірпеня.

Автор: Олег Шанковський, журналіст “Української правди”
08 червня 2015, 19:58  Якщо ви живете у місті, то у міську раду, у селі - сільраду. Пишите заяву, яка земля вам потрібна, спираєтесь на закон, чекаєте рішення.
У випадку відмови - готуватись до захищення своїх прав. )))
08 червня 2015, 20:14  ЗУ Про захист прав споживачів
Стаття 17. Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування
2. Споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне використання електронних платіжних засобів з урахуванням режиму роботи та обов′язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством України.

Продавець (виконавець) зобов′язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції та форм її оплати.

Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту, у будь-який спосіб обмежувати використання ним електронних платіжних засобів, якщо відповідно до законодавства продавець (виконавець) зобов′язаний приймати їх до сплати.

Шановні споживачі, у разі порушення ваших прав як споживачів, звертайтесь за їх захистом до територіальної "Інспекції з питань захисту прав споживачів".
Претензії, вимоги до продавця чи виробника товару, виконавця послуг необхідно пред’являти в письмовій формі. Обов’язково треба залишити собі копію заяви-скарги із поміткою про її прийом, а якщо Вам відмовили в їх прийнятті, направте їм заяву-скаргу з копіями необхідних документів рекомендованим листом із повідомленням про вручення, а ще краще – і з описом, в якому необхідно перерахувати які саме документи Ви направили. Другий екземпляр такого опису листа з поштовим штампом зберігайте на майбутнє, а також квитанції про поштове відправлення листа та отримане повідомлення про вручення. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» Вам зобов’язані відповісти протягом одного місяця з дня отримання заяви-скарги.
09 червня 2015, 10:29  На паркані вони звичайно напишуть про те,що землю продали.
Але для нас з вами це НІЧОГО не змінює , ЗЕМЛЯ була ,є і буде ОСНОВОЮ держави ,Основним Національним багатством тільки неоформленим до того часу поки ми не прийдемо до тями і не оформимо її,як і все інше Національне багатство на громадян України через територіальні громади .
Думаєте чого Порошенко не може продати свої заводи ?
Хто їх купить з НЕІСНУЮЧИМИ документами про право власності???
А чого клюєвим дають бігти не думали?
Того що вони їм не треба , їм треба наше неоформлене нацбагатство тільки і всього.
Але ж Національне багатство то "ТЕРИТОРІЯ власності Українського народу".
"ТЕРИТОРІЯ власності Українського народу" .
Відповідно до Конституції України :
- від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією ( ст.13 Конституції України) та статтею 14 Конституції України визначено, що земля є основним національним багатством та встановлені межі повноважень держави здійснювати від імені Українського народу право власника ,охорону землі, відповідно до того ,що земля перебуває під особливою охороною держави.
Конституцією України жодному державному органу визначеному ст.6 Конституції України ні законодавчому ( який має повноваження 85 ст.Конституції України і про повноваження по землі там нічого немає ) ,ні виконавчому , ні судовому щодо Основного Національного багатства України , землі не надано інших повноважень, ніж ОСОБЛИВА ЇЇ ОХОРОНА.
09 червня 2015, 10:29  Тому підписанням Закону про продаж землі Президентом України буде фактично змінений конституційний лад , що є узурпацією державної влади і як слідство державною зрадою.
Відповідно до повноважень ВР України є повноваження провести процедуру імпічменту Президента України у разі його державної зради , але до того ,як підпише цей Закон Президент його проголосує ВР України і тому конституційний лад буде змінений і ВР України і Президентом України тому до н ВРУ звертатись про проведення процедури імпічменту Президента України буде не логічно .
Логічно звернутись до ст. 5 Конституції Українив ч.2 , якої “Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами”.
Конституція України не дозволяє продавати землю ні органам державної влади ,ні органам місцевого самоврядування .
Тому кожного разу коли приходить в хвору голову ,якогось чергового українського діяча, або ввести черговий мораторій , або провести референдум з питання не продажу землі то виникає небезпека використати його НАВПАКИ в інтересах олігархів ,як доказ того ,що провели референду і можна вносити зміни про продаж землі в Конституцію.
Відповідно до того ,що за ст.13 та 14 Конституції України земля -є Основним національним багатством та виключною власністю Українського народу , то виконавши Конституцію України і оформивши територіальні громади - жителів села чи добровільного об′єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста ,району в місті з районним поділом у статусі публічного власника на землю території держави України відповідно до ст.80 Конституції України та ст.133 , ст.142 Конституції України ми фактично спасемо Основу держави , землю — наше Основне національне багатство України. Золото-валютний запас держави ,який і нагодує ,і одягне ,і забезпечить прийдешні покоління УКРАЇНЦІВ сповна.
16 червня 2015, 13:41  Він має бути і крапка! Сократити сімох з лошками і все в нас буде. Подивіться як Естонія продвинулась у цьому напрямку!
16 червня 2015, 15:16  Сильно не радійте, приїзжали до нас контролери, склали АКТИ, воду звичайно у цей період дали, але через час тиск сильно упав, знову тиче цюрочка.
Вони знущаються не інакше!
16 червня 2015, 15:27  Zaya "щось робиться для міста, нашій громаді все не подобається" а критий ринок це ШОСЬ? Що ще робиться для міста? Може я не тут живу, не бачу? Перелічіть будьласка )
дороги? вода? газ? чи може ви не бачите як забруднюється річка каналізаційними збросами? кучі несанціанованих мусорок, далі перелічувати?

"Потрібно бути бидлом?" - звичайно що не потрібно, тому ми і чиномо супротив! Але ви - (ті хто при владі) дуже хочите зробити з нас бидло! Його і обікрати легше і ігнорувати..... може досить? усі під Богом ходимо!
16 червня 2015, 15:28  "вбачається тільки отмывание денег" - а якщо нічого приховувати, чого репетуєте?
16 червня 2015, 16:20  " людині цього не зрозуміти" ну да, розумні тільки ви )))))))

тільки так і не перелічили "досягнення"... не вистачає слів?

і доречі, а що ви особисто зробили корисного? якщо вимагаєте від інших - покажіть своє! Чи нічого по суті і немає, а????? )))))))
16 червня 2015, 16:30  AlexZ http://gprda.gov.ua/ скільки по вашому стоїть утримання цього сайту?
16 червня 2015, 16:40   ну і......які ж досягнення???? якщо ви не напишите, то це просто бла-бла-бла

факты вещь упрямая ))))))))
"я дуже вихована людина !" - прям як діагноз
16 червня 2015, 16:44  "Надо сделать электронное получение всех справок. И не надо ходить за ними к девушкам, которые сидят там последние 60 лет" - Саакашвили
16 червня 2015, 17:49  "Нехай краще вихованість буде як діагноз, ніж бидлізм" - зламай мозок, як кажуть. То за вашею логікою Дикун, я і усі люди що прагнуть відкритості і підзвітності влади - бидлота????????????
16 червня 2015, 18:44  Абсолютно спокійна )))))))))
Чекаю на перелік досягнень ))))))) давайте не соромтесь, адвакати зазвичай не соромливі )))
17 червня 2015, 06:08  Робітник - Zaya, а це цікаво
17 червня 2015, 06:13  "перелік ваших досягнень" - так я не мер, ні який-небудь директор я ж не прошу Зайку-робітника давати перелік СВОЇХ досягнень, НІ дайте перелік досягнень тих, кого ви так захищаєте. В них у руках влада і В-Е-Л-И-К-І
М-О-Ж-Л-И-В-О-С-Т-І
а ми скромні жителі Гуляйполя )))))))

ЧЕ-КА-Ю
29 червня 2015, 18:41  Шановна L.B. це дуже добре, що ви такі обізнані у пошуку інформації. Але чому б не додати....
Андрій Ваджара - автор статей "Некрофилия и культ голодомора,Геополитические фантомы украинской псевдогосударственности, День Победы Русского Духа, Убийственная "злука" двух украйн " і т.п.

Його висловлювання "Когда в очередной раз слышишь примитивный духинский бред, от какого-нибудь «свидомого украйинця», сперва пытаешься выяснить у него, откуда он взял всё это." "Польская ненависть к русским и ранее, и теперь обретает очень причудливые формы, как в эмоциональном, так и интеллектуальном плане.", "редательство русской украйны и всех тех людей, которые голосовали за Януковича как противника любых проявлений «свидомизма», а также подстраивание новой власти под неонацистскую идеологию Галиции пресс-служба нового украинского президента назовёт «национальным примирением»."

Украінофоб місцевого розливу, принижує Україну і українців, поляків також зневажає помішаний на росії(якого живе у Київі не зрозуміло), у своїх статтях мішає з грязюкою Тараса Григоровича бузина № 2 - да в гробу я бачила його у білих капцях, цього "вєлікого публіціста"!
Ну є такі люди з вавкою у голові, навязувати нам їх не треба, і тим паче привозносити, чі не "дарованіє"
30 червня 2015, 04:38  "Это моя страна и я не могу по-свински к ней относится" - а хто вас до цього закликає??????
Якщо хтось плює на твою країну, на твій народ, на його самобутність та на його гідність то це і є свинське віднощення. І не важливо як він це робить інтелігентно-інтелектуально чи по свино-хамськи, результат один - ворог!
"Но именно в переходах от одного контраста к другому рождается истина" - великі сумніви, що вона там народжується.... Істина була з початку, як і слово, як і мудрість, як і Бог.
03 липня 2015, 08:53  Вибачте, уточнюю. 12.00
06 липня 2015, 19:04  "И никто спрашивать нас не будет." - ви геть не праві! Вибачте, але якщо так розмірковувати то і до 33 не довго! Чи ви не пам*ятаєте?
"Что бунтовать никто не будет" - Навіщо бунтувати? А не легше просто дотримуватись закону? І почати вимагати цього спершу з себе, а потім з влади?
Є цікаве висловлювання у Біблії:
"5. Во что вас бить еще, продолжающие свое упорство? Вся голова в язвах, и все сердце исчахло.
6 От подошвы ноги до темени головы нет у него здорового места: язвы, пятна, гноящиеся раны, неочищенные и не обвязанные и не смягченные елеем.
7 Земля ваша опустошена; города ваши сожжены огнем; поля ваши в ваших глазах съедают чужие; все опустело, как после разорения чужими."
Мені дуже нагадує цей опис нинішню ситуацію в Україні. Так і хочеться продовжити, доки ви будите такими БАЙДУЖИМИ ДО СВОГО ЗАВТРА, ДО МАЙБУТЬНЬОГО СВОЇХ ДІТЕЙ???? Куди ж ще вас гепнути, щоб ви пробудились???
07 липня 2015, 13:46  Вже зайнялись цим питанням, написано "Конституційне подання про невідповідність Конституції
положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад” та законів України №79-VIII, №176-VIII про внесення змін до Бюджетного кодексу України" створюється група з 50 депутатів у ВР які мають підіймати це питання. Але на місцевому рівні ми маємо також вимагати владу діяти не на їх розсуд, (бо це вже дії ЧП) а слідкувати щоб влада діяла у межах, на підставі та в спосіб передбачиний Конституцією України та чинним законодавством! Інакше, ТАК треба писати заяви про злочин і до прокуратури!
На мою думку, нічого в них не вийде, дуже виликий супротив...хоча вони воліють цього не бачити.
08 липня 2015, 04:21  З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до Конституції України
(щодо децентралізації влади
ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.
2. З набранням чинності цим Законом одне або декілька поселень (сіл, селищ, міст) з прилеглими територіями набувають статусу громади на підставі і в порядку, визначених законом.
Т.Е. "БЫВШИЕ" ТЕРРИТОРИАЛЬНЫЕ ГРОМАДЫ ПРИОБРЕТАЮТ УЖЕ НОВОЕ НАЗВАНИЕ (СТАТУС)- "ГРОМАДА". В ОБРАЗНОМ ПОНИМАНИИ , К ПРИМЕРУ, г.Чернобыль БЫЛ ТЕРРИТОРИАЛЬНОЙ ГРОМАДОЙ, КОГДА НА ЭТОЙ ТЕРРИТОРИИ ПРОЖИВАЛИ ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, КОГДА ВСЕ ОТ ТУДА БЫЛИ ПЕРЕСЕЛЕНЫ, ТО ТЕРРИТОРИАЛЬНАЯ ГРОМАДА ПЕРЕСТАЛА СУЩЕСТВОВАТЬ, СУЩЕСТВОВАТЬ ОСТАЛАСЬ ТОЛЬКО ТЕРРИТОРИЯ И САМ ГОРОД КАК ИНФРАСТРУКТУРА. ТЕПЕРЬ ЖЕ, ПО ХОТЕЛКЕ ОЛИГАРХОВ, С ПРИНЯТИЕМ ЭТОГО ЗАКОНА ГРОМАДАМИ СТАЛИ ПРОСТО ТЕРРИТОРИИ И ОНИ ИМИ ОСТАЮТСЯ ДАЖЕ БЕЗ НАЛИЧИЯ, НА ЭТОЙ ТЕРРИТОРИИ, ЖИТЕЛЕЙ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ В СООТВЕТСТВУЮЩЕМ РЕЕСТРЕ. ГРОМАДЫ ОЛИГАРХОВ НЕ ПРЕДУСМАТРИВАЮТ НА ТЕР.АДМ.ЕДИНИЦАХ ЖИТЕЛЕЙ СОБСТВЕННИКОВ СОБСТВЕННОСТИ ДАННОЙ ТЕРРИТОРИАЛЬНОЙ ГРОМАДЫ. РАСПОРЯДИТЕЛЯМИ ЭТОЙ СОБСТВЕННОСТИ (публичной-хотя она перестаёт таковой быть) СТАНОВЯТСЯ ГРУППИРОВКА ДЕПУТАТОВ ВОССЕВШИХ, НА ДЕПУТАТСКИХ НАЧАЛАХ, НА ЭТУ СОБСТВЕННОСТЬ В СОСТАВЕ МЕСТНЫХ СОВЕТОВ.
3. З дня набрання чинності цим Законом:
1) сільські, селищні, міські ради до набуття повноважень радами громад, обраними в УТВОРЕНИХ Верховною Радою України ГРОМАДАХ, продовжують здійснювати такі повноваження: управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції"
РЕЧЬ ИДЁТ О СОЗДАННЫХ ВЕРХОВНЫМ СОВЕТОМ УКРАИНЫ ТЕХ САМЫХ ГРОМАД. Т.Е. НЕ НАРОД, НА МЕСТАХ, ИХ, КАК ПЕРВИЧНЫЙ СУБЪЕКТ МЕСТНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ, СОЗДАЁТ, А КАКОЙ-ТО ТАМ ВЕРХОВНЫЙ СОВЕТ, ЕМУ, ВИДИТЕ-ЛИ, ЛУЧШЕ ЗНАТЬ-НУЖЕН НАМ ЭТОТ СОВЕТ ИЛИ НАРОД НА ТЕРРИТОРИИ БУДЕТ УПРАВЛЯТЬ СВОЕЙ ПУБЛИЧНОЙ СОБСТВЕННОСТЬЮ САМ ЧЕРЕЗ КОМИТЕТЫ ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ. В ЕВРОПЕ ПЕРВИЧНЫЕ СУБЪЕКТЫ МЕСТНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ ЕСТЬ ЮРИДИЧЕСКИМИ ЛИЦАМИ, А У НАС ОЛИГАРХИ ВИДЯТ ПРОЦЕСС УПРАВЛЕНИЯ ИНАЧЕ-ЧЕРЕЗ СПЕКТР ФЕОДАЛИЗМА, КОГДА КУЧКА ЧМЫРЕЙ-ДЕПУТАТОВ ЕСТЬ ЮРИДИЧЕСКИМ ЛИЦОМ И РАСПОРЯЖАЮТСЯ НАШЕЙ С ВАМИ СОБСТВЕННОСТЬЮ-НАЦИОНАЛЬНЫМ БОГАТСТВОМ УКРАИНЫ. Л Ю Д И! ВЫ ВЫРОДИЛИСЬ ИЛИ , ЧТО С ВАМИ СТАЛО, неужели вы не видите, ЧТО ВАС УЗАКОНИВАЮТ БЫТЬ Р А Б А М И - ПАСТВОЙ, КОТОРУЮ УЖЕ 2015 ЛЕТ ПАСУТ ОТБРОСЫ (элита) ОБЩЕСТВА?!
08 липня 2015, 04:28  "До речі,а хто організовував?" нам було запропановано, ми не відмовились....
Dikun "Як пройшла зустріч?" - поспілкувались, людей прийшло мало....так що не дивуйтесь, що і до вас приходять одиниці )))) ми тільки вчимось бути громадою, чи навчимось? ось питання.... ми мислимо категоріями особистості, а варто - категорією СУСПІЛЬСТВА.
09 липня 2015, 18:03  Вибачте, а 54%? Невже можна було повірити в "Життя по новому"? це ж одного поля ягода як і "Ці руки нічого не крали!"
В мене тільки два питання: - Коли почнемо думати???!! Коли перестанемо вірити ворам і вбивцям?
10 липня 2015, 13:57  "але багато того що мені подобається." - можна поцікавитись, що саме вам подобається?
Котли? Садіння патріотів по тюрмах? Зазіхання на Конституцію? Порушення Конституції (досі не проданий бізнес!)? перелічувати можно годинами.... Що саме, все ж таки?
10 липня 2015, 16:34  Створення нац.поліції - це добре, що ви в неї вірите, але... багато питань
початок боротьби з корупцією - приклад, ПІП кого засадили за грати....хочаб на 3 роки, імітація бородьби - безперечно, але не боротьба! Візьмемо наше місто, кого притягли до відповідальності за корупцію? Хоча, ви мабуть стверджуєте, що в нашому місті корупції не існує, тоді ми щасливі люди в Україні.
"відновлення боєздатної армії" - кому як не вам пояснювати, що майже 80% армії тримається на волонтерах (((
"відстоювання нац.інтересів в питанні з газом" - а що саме? змінилась ціна?
"боротьба з контрабандою на таможнях, ведеться боротьба із зрадниками в службових кабінетах" - переділ сфер впливу, і більше нічого.....Доречі, в якому кабінеті Гуляйполя ви спостерігаєте цю "боротьбу"?

Шановний Dikun ви або дуже наївна людина, або не хочите визнати свою помилку, або переконуєте себе у покращенях з якихось інших, вигідних особисто вам причин.
10 липня 2015, 19:03  початок боротьби з корупцією я не бачу, вибачте...
"Мені сподобалась оця фраза" добре, тоді ви просто наївна людина
10 липня 2015, 19:29   Якби ви виклали те, чим ви намагаєтесь повпливати на ситуацію (хочаб офіційне звернення до СБУ сприводу описанної вами ситуації, або ваше звернення до прокуратури, чи ще якісь дії) тоді б ваша думка була б зрозуміла. А так....критиканів завжди багато, що ж ти зробиш, мабуть це саме легше заняття у світі.
11 липня 2015, 03:08  Якщо говорити весь час цукор, у роті стане солодко, а якщо розповідати про боротьбу з корупцією, то люди не бачитимуть крадіжки і хамства, процвітаючого в кабінетах? ДЕ ПОВИННІ СИДІТИ обслуги НАРОДУ, а сидить - бидло, яке вважає себе господарем.
"працювати та боротись за краще життя." - так не про це ж розмова....
11 липня 2015, 19:46  Dikun Реаліст - це людина, яка правильно враховує у своїй діяльності умови реальної дійсності.
але ж і це реальність, чому її ви ігноруєте?Може не Росія винна у бездіяльності влади, а сама влада?
12 липня 2015, 09:23  Ні, ви такі наівні
04 серпня 2015, 13:47  Бо сьогодні вже ніхто, напевне, не знає, у кого скільки і якої землі є, а хто знає, той «кришує» земельних олігархів.

Верховна Рада нічого не зробила для виконання цього закону. Проте постійно педалюється питання про відкриття ринку землі, про скасування мораторію. Волею Президента потрібно запровадити норму, щоб у Кабміні, міністерствах і відомствах АПК висіли на видноті плакати зі словами із Біблії: «І сказав Господь Мойсею на горі Синай: А земля не буде продаватись назавжди, бо Моя то земля, бо ви приходьки та осілі у мене. А пасовища навколо їх міст не буде продано, бо це вічна посілість для них» (гл. 25, стор.154). Питання про ринок сільськогосподарських земель має бути зняте з порядку денного навіки.

У вірності народові клялись усі президенти, коли присягали у Верховній Раді й рука кожного лежала на Біблії. А що чинять?

В Україні ще залишились господарства, не знищені реформами. Вони разом із сільськими радами ефективно провадять організацію виробництва, турбуються про людей, про державу. Їх більше тисячі. Одне з них — сільськогосподарський виробничий кооператив «Батьківщина» Котельського району Полтавської області, в якому головує Олександр Григорович Коросташов.

Засновниками кооперативу свого часу стали всі члени колишнього колгоспу (420 працюючих і 360 пенсіонерів). Вони самостійно прийняли рішення про фонд кооперативу, вступні внески, віддали власні майнові та земельні паї для спільного використання на основі колективної праці. Це господарство високої культури землеробства, тваринництва, турботи про людей і державу... Не треба їхати за кордон для вивчення досвіду в АПК — у це господарство повинні поїхати керівники держави. Тут вони побачать тісний взаємозв’язок сільради та правління кооперативу і зрозуміють: не потрібна їм нова територіальна, нищівна для села, «реформа».

Досвід таких господарств треба поширювати і підтримувати на найвищому рівні. Тоді село саме вийде на високі рубежі розвитку в Європі і світі. Власне, ми на тих рубежах і були. І чи не тому зчинилася вся ця катавасія з «пєрєстройкою» і розпаюванням колективних господарств, аби усунути конкурента на світовому ринку, зокрема продовольства?

Василь КЛЮЙ,
професор-аграрник.

Замість епілогу

НАПЕВНЕ, дехто з представників старшого покоління, прочитавши статтю ветерана-аграрія, скаже: «Якщо все так добре розвивалося в СРСР у період, названий пізніше застоєм, то чому ж ми наприкінці 80-х жили в атмосфері суцільного дефіциту?». Так, пам’ятаємо порожні полиці гастрономів, черги за шматочком мила, а для новонароджених тоді видавали за довідкою по дві пелюшки (підгузків наша промисловість не випускала, як, до речі, не випускає й нині)…

Проте професор В. Клюй переконує з цифрами: темпи розвитку сільського господарства і соціальної структури села були високими. Питання в іншому: куди все це йшло? Ясна річ, що не громадянам України. Наведу один приклад. Орденоносний колгосп імені Карла Маркса Гуляйпіл
04 серпня 2015, 13:48  Орденоносний колгосп імені Карла Маркса Гуляйпільського району Запорізької області спеціалізувався на виробництві яловичини. Елітної, так званої мармурової. Відгодовували понад 16 тисяч бичків, здавали на м’ясокомбінати у живій вазі близько тонни кожний. Отже, щороку тільки це господарство відправляло в «закрома Родины» 16 тисяч тонн добірного м’яса. Кому воно діставалось, не відомо. Голова колгоспу, перебуваючи під тотальним контролем райпарткому комуністів, не мав права продати бодай кілограм яловичини своїм працівникам. За це карали. «Покладеш партбілет!» — зазвичай попереджав його перший секретар райкому КПУ. До того ж успішним колгоспам, як і оцей, не дозволялося без згоди парторганів використовувати зароблені гроші на будівництво житла, лікарень, шкіл, на розширення виробництва, дороги і премії спеціалістам і механізаторам. Чому? Бо партія розуміла, що вона народові вже буде не потрібна (а чи була взагалі колись потрібна, просто нащадки Леніна — Троцького — Смедовича, оголосивши себе «більшовиками», підім’яли під себе інститути радянської влади та господарюючі об’єкти і паразитували на цьому), в разі коли соціально-побутові проблеми населення розв’язуватимуть керівники передових господарств. І тому «низи» розвивались, а бюрократичні «верхи» всіляко гальмували цей процес. У результаті страждали звичайні люди, за висловом одного з гумористів, «вічні будівники комунізму».

Інший приклад із цього ж району. Маслозавод щомісяця відправляв на так звані «поштові скриньки» (це могли бути адреси військових частин, тюрем і... експортних організацій) вагон високоякісного сиру «Російський» (60 тонн) і майже стільки ж вершкового масла вищого ґатунку. При цьому в Гуляйполі «в одні руки» продавали у магазині не більше 200 грамів цього продукту. Я вже не кажу, що район збирав і здавав державі щороку понад 100 тисяч тонн зерна. Як розпоряджалася всім цим Москва — загадка. Але ж таких районів було в Україні близько 500. І кожен поповнював засіки ненаситної держави. Одначе УРСР керувало всесильне Політбюро на чолі з виходцем із дніпропетровського політичного клану В. Щербицьким, який 1972-го влаштував українській інтелігенції повторення політичних репресій 1937 року, а у запопадливості перед Москвою керівний орган, як кажуть, рідну неньку був готовий продати заради посад та зірок Героя Соціалістичної Праці. Тому ми й бідували, маючи найвищий потенціал серед республік СРСР в аграрній галузі.
04 серпня 2015, 13:48  Коли ж Союз завалився (до речі, ніхто не провів жодної науково-практичної конференції щодо справжніх причин цього «завалу»), зникла Берлінська стіна та «залізна завіса», Захід побачив, що Україна як самостійна держава може скласти йому серйозну конкуренцію за багатьма параметрами. Один із головних — екологічно чиста сільгосппродукція. Звідси й усілякі консультанти зі своїми порадами, програми розпаювання, нав’язування адміністративно-територіальної реформи тощо.

До речі, ми вже писали, що нинішній Голова ВРУ В. Гройсман, замість того щоб організувати широке обговорення змін до Конституції, негайно побіг до членів Венеціанської комісії на їх узгодження, демонструючи таким чином зневагу до народу, над яким волею випадку став «керманичем» та просував ідею «об’єднання» громад під час засідання Асоціації міст («Тінь Кагановича над Україною»).

А спитаймо тепер самі себе: чи Європі, куди нас так настійливо агітують політики, потрібна сильна Україна як виробник аграрної продукції? Складається враження, що потрібна лише як сировинний придаток: вирощуйте кукурудзу і ріпак для їхніх заводів біоетанолу, а замість розвитку власного тваринництва — завозьте пальмову олію, страшний канцероген, стимулятор скорочення корінного населення.

Словом, з приводу бачення плюсів і мінусів економіки села минулого, наведеного у статті професора В. Клюя, можна сперечатися. Проте залізним аргументом стосовно того, що йдемо знову «не туди», є промовистий факт: станом на «проклятий комуністичний» 1990-й рік в Україні жило понад 52 мільйони людей, нині — менше 42. Друга світова війна з фашистською навалою в Україну забрала менше наших громадян, аніж ось такий «вхід у ринок».

Олександр МИХАЙЛЮТА,
редактор відділу соцполітики.
13 серпня 2015, 17:31  Радянські воїни захищали свою країну, чого зносити в їхню честь пам*ятник? А от у нашому випадку стояли пам*ятники тим, хто знищував живих, ви розумієте!!! живих громадян НАШОЇ ДЕРЖАВИ!!! дітей, жінок, стариків!!! це так до слова...
13 серпня 2015, 17:42  "Людей, природа яких саттвичеська - це браміни. Основна потреба і цінність цієї касти знання, розвиток і працю на благо народу і цивілізації. Тільки у цієї касти є здатність до розрізнення істини і здатність розуму бачити неявне. Можливість мислити десятиліттями і прораховувати сотні варіантів. Через них небеса призводять народу знання і закони. Кшатрії повинні захищати народ їх функція примітивна і обмежена. Тому брамінскіе завдання вони не осилять. Вони з усіма воюють, якщо боамін саерху не обмежує їх законом. Завдання вайшья- торгашей- створення грошових ресурсів для народу. Їх здібності ще більше обмежені небесами. І сама нижча каста- фундаментних обслуговування верхніх каст. Ці люди народжуються з потребою бути потрібними. Служити і задовольняти. Лікарі, вчені та вчителі ставляться до касти брамінів. Масажисти і сфера краси-шудри."
Говорили вєди, що не пускайте воїнів і торгашів до влади - не слухаємо, не знаємо і не чуємо... (((
19 серпня 2015, 10:28  Воду провели по Колгоспній??? - Ну, ну.... не воду, а труби.... різницю відчуйте... вже друге літо, не вода а мука! То нєма-то нєту.... - "люди винні, що поливають!"
- так зробіть щось! ні, легше крантік прикрутити (((
24 серпня 2015, 08:00  Зі святом тебе рідна Україно!
24 серпня 2015, 15:30  Олесь Бузина - вже не цікаво
27 серпня 2015, 17:34  Більше того, навіть за таким шаленим тарифом у багатьох вода просто відсутня, ви навіть не уявляєте (а скоріше за все уявляєте) як це вже остогидло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Літом ми зібрали підписи 141 людини, які були обурені жахливим постачанням води, Савицький О.А. відписався тим, що були зроблені перевірки і на МОМЕНТ!!! перевірок вода бігла добре!!! (справді, а чого б їй не бігти, якщо відкрутили центральний кран????).
Мотивували відсутність води тим, що люди страшенно поливають, тому і падає напір. Добре, а що можна поливати зараз???? лунки звідки вийняли картоплю?, чи засохші помідори?, чи може під озиму поля???? Чому зараз, на цей момент, води знову грець ма????
Пане Савицький, якщо у вас не вистачає розуму і професійних здібностей (доречі ви отримуєте гарні гроші як для Гуляйполя, могли б трохи і напрягтись)забеспечити якісно гуляйпільців водою, прошу звільніть себе з посади, не катуйте людей своїм постачанням неякісних послуг та й ще за такими необгрунтованими тарифами!!!!!!!! Терпіти цього вже не вистачає сил!!!! Чи ви плануєте довести населення до подібного життя????????? https://www.youtube.com/watch?t=102&v=kaTCor0Vhjc
27 серпня 2015, 20:50  Суть не в особистостях, суть в іншому....
28 серпня 2015, 16:14  Dikun, вибачте, але чи варта довіри ця особа? Ведучій у вашому роліку Євген Димитраш, одесіт, єврей, але це лишень пів біди.... далі читайте самі
1. http://vognebroda.net/evgeniy-dimitrash-politika-kieva-privela-k-ideologicheskomu-raskolu-ukrainy-281660
2. А це взагалі...http://www.anna-news.info/node/25902
3. А це так між іншим...http://inpress.ua/ru/speech/28910-g-z-g-12

Не скажу, що мені все подобається у репліках людини яку ми сьогодні чули, але ваше порівняння зовсім не з тієї опери. )))
29 серпня 2015, 14:11  З цим я погоджуюсь... "Разруха она же в головах"

Але "Украинец сидит на диване, считает, что не несёт ответственности за государство и что должен кто-то другой пойти и сделать ему хорошо. Кто-то другой тоже сидит на диване и ждёт инициативы от третьего. Третий – четвертого и так до 42-миллионного. Страна сидит на диванах и ждёт, когда же им, наконец, начнут делать хорошо."
От тут трохи не зрозуміло...Сидіти на дивані - погано, виходити на майдан - погано, критикувати владу ("кидати какашки")- погано, а що ж робити???? Як виражати свою волю???? от що робите саме ВИ??? Поділіться своєю ПРАВИЛЬНОЮ стратегією.
29 серпня 2015, 16:32  1ghfdsq Уся росія просто у захваті від путіна, але це не означає, що і я маю відчувати те саме...
Я не стану з вами сперичатись, я не обговорюю пана Савицьгого як людину, (хороший він чи поганий, це взагалі усе суб*єктивно) просто побажаю вам, щоб і ви не мали змогу по людські помити посуд, попрати, приготувати їжу і помитись.... тоді і тільки тоді ви зможите переглянути погляди на людину, яка взяла на себе відповідальність на займаній посаді. А так, що з вами говорити все старо як світ... СИТИЙ ГОЛОДНОМУ НЕ ВІРИТЬ...
29 серпня 2015, 16:39  Dikun вибачаюсь, я тільки побачила, що пост не ваш,тому так прокоментувала (вище)
а це пост Naspravdi Vilna Ukraine....тоді шановна моя відповідь стосується вас
Naspravdi Vilna Ukraine, вибачте, але чи варта довіри ця особа? Ведучій у вашому роліку Євген Димитраш, одесіт, єврей, але це лишень пів біди.... далі читайте самі
1. http://vognebroda.net/evgeniy-dimitrash-politika-kieva-privela-k-ideologicheskomu-raskolu-ukrainy-281660
2. А це взагалі...http://www.anna-news.info/node/25902
3. А це так між іншим...http://inpress.ua/ru/speech/28910-g-z-g-12
29 серпня 2015, 18:14  "он тоже по вашему не достоин доверия" - якщо людина зраджує свою країну, то так, вона не достойна моєї довіри! А на раси я людей не поділяю і кожен може жити на цій планеті де завгодно, але є декілька АЛЕ...
розуміїти ви їх чи ні, то є ваші справи.
В.Висоцький добре висловил свою думку з цього приводу у пісні: "Жираф бльшОй ему видней..."
29 серпня 2015, 18:19  "почистити фильтр" - ага і бажано усім трьом вулицям
29 серпня 2015, 19:44  Про що взагалі розмова? Що ПР, що опозиційний блок, що порошенко і єже з ними - це все отой хаміліон, який змінює свій колір, щоб залашитись непримітним і продовжувати робити свої чорні справи:
ГРАБУВАТИ, ГРАБУВАТИ і ще раз ГРАБУВАТИ!

Люди мають згадати, що вони Л-Ю-Д-И!!!Що вони і тільки вони є носієм В-Л-А-Д-И!!!
29 серпня 2015, 19:57  Цікаво дізнатись фамілії "різних катигорій людей", (особливо безробітних ) які увійшли до цього конклаву.
Це ж там і Неміч скоріш за все є....а що йому зараз заважає робити оці всі шикарні обіцянки-цяцянки??? Мабуь те, що й поганому танцору...
29 серпня 2015, 20:02  "Ну як кажуть він її створив, він її і вбив." - вот уж ні.... він її замінив!!!! Ну тіпа шило на мило ))) Тільки "мило" оказалось занадто жадібним до грошей і байдужим до людської крові!
29 серпня 2015, 20:08  «Троянського коня» Партії регіонів було свідомо втілено в опозицію
Тільки лінивий не читав міф про те, як греки взяли Трою. Тільки сліпий не бачить те, як «риги» взяли Україну. Мені заперечують: при чому тут регіонали - наш президент Порошенко!?
Почнемо з того, що Петро Олексійович заплив у політичну гавань на баркасі Віктора Медведчука, «рішали» дуже великого масштабу. В кінці дев’яностих саме у Медведчука Порошенко драїв палубу та лизав … В тодішній Кучмівській СДПУ(О) він зміг прогнутися під кумом Путіна, розвинув круг знайомств та набув вагомості.
Перші спроби заснувати партію Солідарність не дали Порошенку нічого крім збитків, тому не довго думаючи Петро Олексійович разом з друзями, серед яких був і тодішні головний налоговик Микола Азаров і мер Донецька Володимир Рибак, заснували Партію Регіонів. Співпраця з "донецькими рішалами» зміцнила погляди Порошенка. Віктор Янукович, Микола Азаров, Арбузов жили однією «сім’єю» з Петром Олексійовичем, робили разом одну сумнівну справу.
На цьому тлі, вихід Порошенка з Партії Регіонів був несподіваним, але на подив, спокійним : ні резонансних заяв, ні викриттів злодіїв злодійського блоку – майже нічого. Зміна прапору і подальша робота вже у штабі Ющенка не вартувала Порошенку особливих зусиль. Вміння домовлятись - природна риса Петра Олексійовича притаманна членам родини Вальцманів.
Працюючи у Ющенка, Петро Олексійович вирішував всі питання гранд боса, які стосувались "Партії регіонів". Петро Олексійович настільки вжився в роль, що навіть встиг стати кумом Ющенка, депутатський мандат і посада в бюджетному комітеті – стали приємним бонусом, та відкрили нові горизонти перед Петром Олексійовичем.
Як ув’язнений спілкується зі слідчими через адвоката, так Ющенко через Порошенка «спілкувався» з «регіоналами». Петро Олексійович був потрібен Ющенку більше за повітря, і це часто використовували. Чого стоїть згадати Ющенка, стоячого на сцені Майдану зі спотвореним отрутою обличчям, та помаранчевий «шарфік» Азарова на цій же сцені.
Надірване, речівкою «Бандитам-тюрьми», горло патріота Порошенка не стало на заваді, щоб Петро Олексійович у 2012-тому знову вскочив у лодку бандита Януковича, та обійняв посаду міністра економіки.
І все по новому: заводи, пароходи… Не заради себе - заради багатостраждальної України.Роман Засуха
01 вересня 2015, 09:38  Елена Бойко, она же Олена Галицька, она же Алиса Фокс
член Коммунистической партии Украины, фактически руководит Львовской областной партийной организацией КПУ, при молчаливом согласии безвольного ВрИО Юрия Ткаченко. Она называет себя журналисткой и утверждает что закончила факультет журналистики Львовского университета им. И. Франка 1983 – 1987 г., хотя в это время проходила «другие университеты» отбывая 4-х летний срок в Качановской колонии Харьковской области. В последнее время представляет себя как журналист агентства журналистских расследований «Галицкий яструб»
созданного КПУ в г. Львове.
Из справки Информационного центра УВД Львовской обл.:
Бойко Елена Борисовна 18.04.1959 г.р.
Арестована Червоноградским ГУВД Львовской обл. 10.10.1983 г. Ст. 140 ч.2
Осуждена 26.01.1984 г. Червоноградским городским судом Львовской обл. по
ст. 140 ч.2 (Кража, которая причинила значительный ущерб потерпевшему, а так же совершенная по предварительному сговору групой лиц либо повторно),
ст.141 ч.2 (Открытое похищение личного имущества граждан (грабеж) сопровождаемый насилием, опасным для жизни и здоровья потерпевшего, или с угрозою применения такого насилия, а так же грабеж, который причинил значительный ущерб потерпевшему, а так же совершенный по предварительному сговору групой лиц либо повторно),
ст. 208 (Вовлечение несовершеннолетних в преступную деятельность),
ст. 42 (Совокупность преступлений)
УК УССР к лишению свободы на 4 года с конфискацией имущества. Приговор вступил в силу 29.03.1984г. Наказание отбывала в Качановской ИТК №54 Харьковской обл. Освобождена 10.10.1987г.
01 вересня 2015, 09:43  Я зневажаю таких людей як ви ...
01 вересня 2015, 09:56  Вот і об...айте порошенко, путина, меркель, симоненко, януковича... кого завгодно, це ваше право!
Але не займайте торкайтесь своїми руками УКРАЇНИ та її ЛЮДЕЙ!

ЗІ Здається вас тут вже блокували, і не раз...може досить?
01 вересня 2015, 14:55  "Як-би Немічу було подано кожен місяць 14 тис." - вибачте, але це ілюзія, чхать вони хотіли на ті бумажки ((( хоч тонну до них привези....вони цього не бояться, бо вони в системі, а система своїх береже!!!!!!
01 вересня 2015, 15:03  "зачем нам эта информация" - та для того, щоб ти і на тебе схожі зрозуміли, що таке цивілізована країна, без договорняків, корупції і кумовства, щоб ти розумів, що таке працюяча економіка, чесні розрахунки...

"пускай они там хоть отравятся этим газом без платно" - навіщо так яро показувати свій рашизм...

"Украина волнует" - заспокойся, вона тобі до одного місця, тебе хвилює те, щоб ти залишався на окупованій вами орками землі, і принижувати цей народ, який ти ненавидиш усіма своїми фібрами, і бажано щей грабувати його... Чемодан, Вокзал, росія!
01 вересня 2015, 15:31  "в нас створене організованне злочинне угруповання." - згідна на 100%, але хіба це не можна назвати одним словом - СИСТЕМА? яка доречі по сію сикунду не зруйнована, навпаки, з прийняттям змін до Конституції її забітонують і віб′ють сваї...
01 вересня 2015, 17:42  Бандера для багатьох стало компліментом Дякую. А от з фашистами в мене нічого спільного немає, бо я не топчу землю іншої країни, я живу на своїй і люблю її

"а то я в правду поверю что я сепар" - а в тебе є сумніви доремно )))
01 вересня 2015, 17:43  даремно )))
01 вересня 2015, 18:46  Я не слухаю шансон

В мене інші смаки. Далі - ігнор. Прощавайте
01 вересня 2015, 18:49  Ой і кого ж вони мкеі нагадують ....ммммм.... ААА точно Naspravdi Zazambovanyi PsevdoUkraine
02 вересня 2015, 09:52  Є два шляхи змінити життя: фантастичний і реальний.
Реальний - це коли прилетять інопланетяни та наведуть тут лад і скажуть- користуйтесь.
Фантастичний- це коли самі закочуємо рукова і працюймо.
Анегдот ? Та ні, реальність ....
02 вересня 2015, 13:13  "3. Звіт депутата місцевої ради може бути проведено в
будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання,
трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації
населення." - Ми просили нашого депутата письмово зібрати збори і обговорити нагальні питання, депутат "прохання" узяла, посміхнулась і забула як вчорашній день наше звернення ))) от так вони про людей "піклуються" ((( Казала, що їм по-цимбалах скільки бумажок їм принесли....
Треба щукати інші шляхи впливу!
02 вересня 2015, 15:36  "Є диний шлях ефективний спосіб відкликання депутата." - А скількох відкликали?
05 вересня 2015, 14:43  "Какой народ, такие и бояре. И не вина это народа. А как вы хотели после 400 лет с московией, 70 с большевиками, 23 с бандитами и коммуняками ? Возврат к себе - путь долгий и трудный." І його треба йти )
08 вересня 2015, 06:14  Зеленкою заляпали??? - шкода що не смолою начисто зафарбували ((((
А що, щось же знайшли у чорному квадраті Малєвіча ))), а в нас би повисів чорний прямокутник... все ж краще ніж жопоблок!!!
09 вересня 2015, 08:14  zaya19855
і на додаток...не хотілось би побачити мера, який одразу ж з перших днів роботи розпочне влаштовувати на роботу своїх родичів і друзів... компетентність, чесність і цілеспрямованість мають бути у пріоритеті.
12 вересня 2015, 17:00  Імена будуть з 21.09.2015р. не раніше ))))
13 вересня 2015, 15:40  Ну короче поїхала каруселька
Голосуйте за суп-набори!!!
13 вересня 2015, 16:08  А це у Керчі )))
В Керчи снова «унизили» Путина
15 вересня 2015, 09:39  
15 вересня 2015, 09:44  
25 вересня 2015, 18:48  
25 вересня 2015, 19:20  Уся суть....

25 вересня 2015, 19:30  Міняти потрібно не акторів і режисера, а спектакль. Але як?
26 вересня 2015, 17:59  Можливо... але хто зможе це зробити... як що до вас?
26 вересня 2015, 18:05  newskaya14 не погоджуюсь... "всякая нечисть" і без дозволу має зброю, а от гідна людина перед "нечестью" залишається віч навіч з голими руками!
Коли "нечисть" буде знати що там, чи там, чи от там може бути легальна зброя, і людина захищина (додайте ще грамотні і зроблені для людей закони) то він вже почухає потилицю "а стоит ли мне туда ломиться?"
03 жовтня 2015, 18:23  Чому це таємниця? Міська виборча комісія мотивує не розголошення кандидатів тим, що їх мають розглянути у ЦВК, оприлюднять вони їх якоби 5 жовтня. Хоча безліч міст по Україні вже виклали на своїх офіційних сайтах усі кандидатури своїх кандидатів у мери.
Але звичайно ж люди знають (може не усіх) тих, хто притендує на це місце.
1. Це Неміч (діючий нині мер)
2. Левицький
3. Філіпченко
4. Мищенко
5. Власенко (самовисуванець)
6. Хохотва від радикальної партії (напевно)
7. Левченко
8. Конда
9. Продан - від БЮТ (нинішній голова сільради Малинівки)
10. Карнаух Інна - від БПП "Солідарність"
11. Науменко В,П, (директор 3 школи)

5 жовтня вже знатимем від якої партії інші і усю іншу інформацію, яку вони предоставили про себе.
Хоча може хто щось додасть???
10 жовтня 2015, 19:40  
10 жовтня 2015, 19:41  Хай покажуть який закон забороняє громадянам захищати свою Батьківщину усіма можливими способами у будь-який час?!
Стаття 60 КУ. Ніхто не зобов′язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов′язком громадян України.
13 жовтня 2015, 07:18  "Свіжої" програми поки що не маємо. Що вдалось? Що залишилось без уваги? Ваші думки.
13 жовтня 2015, 10:48  Anastasya до речі, Продан Роман Іванович - досі не надав своєї програми (((
13 жовтня 2015, 10:55  "Запровадження стипендії міського голови обдарованим учням" - от просто цікаво, як це буде відбуватись.... в нас "липових" відмінників пруд пруди, а золоті медалі кому видаються??? - Правильно "приблєжонним" тим, хто ручку добре позолотить... не смішіть пане..
"Фінансувати шляхом виконання міських програм придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій" - їх і так фінансують, без міського голови.

"Я почую та зрозумію кожного" - десь ми це вже чули....ах да, янукович чув кожного ((( але щось сталось з вухами (((
15 жовтня 2015, 16:26  Natali а мені здається це просто факт (((((
18 жовтня 2015, 06:32  Ця дівчина вірить тільки телевізору, вона не прочитала ні однієї історичної (неполітизованої) книги, вона мислить, як мислить толпа, вона ніколи не була у меньшості, ніколи не відстоювала правди, свободи і волі! Шкода, але якби сьогодні прийшов Христос, його так само б розіп*яли оці поборники "справедливості" і потрібної "правди"!
Толпізм- хвороба суспільства....як з одної, так і з іншої сторони.
18 жовтня 2015, 13:51  Коли мені намагаються доказувати, як було колись добре, у мене також спливають спогади, як мої бабуся і дідусь розповідали про своє тяжке дитинство... про метерженики, яких вони мріяли наїстись досхочу, про могили на яких дихала земля (бо ховали безсилих, але ще живих людей)про німців, які стояли на постої і від яких ховали корову, про молодих дівчат, які також ховались по посадках, щоб не погнали у Германію, про розорені села, про те, як після війни у наше село навезли кацап (босих, голодних, бідних, як церковні миші) як їх ставили керівниками, а наші люди мирились з таким положенням (а зараз намагаються доказувати, що Донецькі степи - це російські землі) (((
Пам*ятаю розповідь про жіночку, яку посадили на 10 років за горстку пшениці (яку вона хтіла принести своїм дітям)і здали її свої ж "односельчани" бо тоді дуже вітались сексоти.... і ще багато, багато сумних і невигаданих спогадів..... тому аж бридко, коли намагаються повернути нас до тих часів, облиште, досить жити минулим, дайте хоча б своїм дітям чи онукам здобути гідне життя....
18 жовтня 2015, 17:03  
18 жовтня 2015, 17:33  Щоб тобі сука, вдень і вночі бачився цей прапор, і снилися наші хлопці, які покидали Іловайськ, а ти брехав,що операція запланована...
19 жовтня 2015, 08:20  Їх зрадили не лише у Київі, так само людей з Донбасу зрадив кремль. Так, думаючи люди давно зрозуміли, що ніхто з вищого керівництва держави не збирається робити справжню демократію і вільну країну!
19 жовтня 2015, 16:37  Полежака ходить на суди по політв′язням - мабуть, там такого вірша придумав ))))
Не для ватників - ПОРАДА

20 жовтня 2015, 15:23  "Пора переходить от слов и лозунгов к делу, к заботе о людях, а не о мести думать" - до речі слово Revenge - з англійської - помста або мстити )))) так хто про що думає???????
20 жовтня 2015, 15:24  
21 жовтня 2015, 09:51  Revenge ну і на що ви натякаєте? на те що вас безкінця блокують, а ви як "фенікс" з попілу знову намагаєтесь гнути свою "політику", а не легше направити свій пил на вивчення справжньої історії тої країни у якій живете? Спробуйте, вийде. Тоді може і думки інші прийдуть до голівоньки....
22 жовтня 2015, 17:53  "тисячі скалічені долі людей" - ви глибоко помиляєтксь ((( міліони!!!!!
Яка ще нація пережила три світові війни на своїй тереторії, голодомор, репресії, розтріли, виморили усю інтелігенцію, УСІХ хто любив УКРАЇНУ!
Т.Г. Шевченко - був вислан до росії, До останніх днів свого життя поет перебував під таємним наглядом поліції....
1962 року В.Симоненко разом з А.Горською та Л.Танюком виявили місця поховань розстріляних органами НКВД на Лук′янівському та Васильківському цвинтарях, а також у Биківні (про останнє було зроблено заяву до міської ради).

Влітку 1962 поета жорстоко побили працівники міліції залізничної станції їм. Т. Шевченка (м. Сміла). Через те, що влада всіляко боролась з Василем Симоненком, можна зробити висновок: це побиття не було випадковим. Відтоді й почало погіршуватися здоров′я поета.

З весни 1963 хвороба В. Симоненка постійно загострювалася. Нестерпно боліли поперек, нирки. На початку вересня він ліг у лікарню — обласний ліксанупр (мав таке право як журналіст). Невдовзі лікарі повідомили родині жахливий діагноз — рак нирок. Зробили операцію, але безрезультатно.
У ніч з 13 на 14 грудня 1963 серце митця перестало битися.

Табірними наглядачами знищено збірку з приблизно 300 віршів Стуса. На знак протесту проти жорстокого поводження табірної адміністрації з політв′язнями він кілька разів оголошував голодування. У січні 1983 року за передачу на волю зошита з віршами на рік був кинутий у камеру-одиночку. 28 серпня 1985 року Стуса відправили до карцеру за те, що читаючи книгу в камері, він сперся ліктем на нари (хоча це й не порушення режиму; офіційна причина, за свідченням співв′язнів поета, була наклепом[12]). На знак протесту він оголосив безстрокове сухе голодування....

Помер в ніч з 3 на 4 вересня, можливо, від переохолодження.
22 жовтня 2015, 18:05  Revenge Українці вбивали людей у Хатині так само, як Савченко вбила російських журналістів, так само як українці збили Боінг! Блін ви що???? сліпі чи навмисно дурні???? http://www.istpravda.com.ua/reviews/2011/12/2/63777/view_print/
А не хочите почитати про БАБИН ЯР?????? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD_%D0%AF%D1%80
А про ГУЛАГ????
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%A3%D0%9B%D0%90%D0%93

Все більше небуду.....ваша ковбаса по 2.20 ніколи вам не дасть усвідомити трагедії мого народу!!!!
А вашим вбросам (які зліплені рашистами-брихунами) я ніколи не віритиму!!!! Їх батько сам диявол, хоча в брехні вони його перещеголяли!!!!

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!
22 жовтня 2015, 18:14  А чого???
Ви ж так бажали дискусії????
22 жовтня 2015, 19:59  Revenge
24 жовтня 2015, 17:20  For Revenge

Ось наша історя ,написана КРОВ*Ю!!!! І до сих пір такі історичні факти самовідданого патріотизму українців замовчуються!!!! Діти про них в школах не вчать,фільми про таке не знімають!
З нашого розуму зітерли усе і усих, хто самовідано любив свою НЕНЬКУ УКРАЇНУ.
Читатайте, дізнавайтесь, бо того хто знає ОБМАНУТИ дуже важко!!!

Не будь бидлом!!! Вчи історію свого РОДУ!!!
26 жовтня 2015, 12:47   ВИБРАЛИ... 2015 може і мене заберете де ви???? Хіба можна жити з ідіотами??????
26 жовтня 2015, 15:27  нажаль ....
26 жовтня 2015, 17:51  А втім....
26 жовтня 2015, 18:12  
вот-вот. Любуйтесь на правду
26 жовтня 2015, 20:33  Для розуміючих..... "При постройке деревни швейцарцы сначала строят тир, потом банк и только потом церковь"(Швейцарская поговорка)- ми пішли не тим шляхом, може пора виправлятись????
26 жовтня 2015, 20:51  Наш найлютіший ворог - ми самі!
26 жовтня 2015, 21:06  Шакали знову ошукали,
тепер вони вже не шакали,
тепер вони: то «за», то «проти»,
то шахраї, то патріоти.

Доборолися! Добалакались!
Досварилися, аж гримить!
Україно, чи ти була колись
незалежною хоч на мить:

від кайданів, що волю сковують,
від копит, що у душу б"ють,
від чужих, що тебе скуповують,
і своїх, що тебе продають?!

Популяція! Нація! Маси!
І сьогодні, і вчора, й колись
українського пекла гримаси
упеклися мені. Упеклись!

Л.Костенко
27 жовтня 2015, 05:33  YKPOП Ну не кругом так, як ви змалювали, з Батьківщиною і Ляшко....
Рівненщина:
Бепепе - 18,38%
Батьківщина - 16,59%
Радикальна партія Ляшка - 11,1%
Свобода - 8,6%
Укроп - 5,6%
Конкретні справи - 5,3%
28 жовтня 2015, 04:52  У Павлограді у другий тур виборів вийшов ветеран АТО, тепер влада у морді охундовського робить усе, щоб його зняти з другого туру... І що це??? Хто вірить у чесні вибори??? Хто вірить, що нас знову не нає...
Тут деякі оруть, що ваш майдан дав??? - Дійсно - Н-І-Ч-О-Г-О!!! Бо обманом і брехнею до влади прийшов той самий овоч.... Якщо хтось ще досі не бачить різниці між янук-овочем та пАрАшенком - не картайте себе.. різниці нема ніякої.. Це той самий "овоч", тільки нова версія... 2.0. Абгрейд....
Воно розмовляє вільно англійською,воно бреше відверто та щиро...
Воно "клало" на ваші запити щодо спрведливості та зміни системи..
Їм обом насрати на смерті патріотів - більше того - він готовий класти нас тисячами в "котлах" , - йому далі спокійніше буде...
Мусорня,"прокуроські", "судейські" та СБУ-шники свою, кинуту їм новою владою кістку, відпрацюють...
новими жертвами. ще додатково загубленими життями.. та новими прибутками "Рошена" - солодкий бізнес на крові патріотів... і.. крокодилячі сльози... гендляра.. що продав все і набрехав всім. Але ж має телеканал - вплив на свідомість... Вірю, що не вплине... Порвемо й цю гадюку... підлу. підступну, брехливу..... ОДНЕ ЄДИНЕ ЖИТТЯ ОДНОГО ГЕРОЯ МАЙДАНУ ВАРТЕ ТИСЯЧІ роздертих в хлам тулубів таких жидяр "високоповажних"... брехливих падлюк..
І ми їх порвемо - яценюка, сусіда яника по Межигір′ю. турчинова, що тихо та мирно просрав Крим. пороха - брехливу тварюку, що продовжує просирати територіїї України.. йому в аду плюватимуть в пику... ті душі, яких він поклав там,в котлах за бабло своє.... рашенівське...
Всій Україні - ганьба... бо мовчки терпить...
28 жовтня 2015, 14:35  ВИБРАЛИ... 2015 "ніхто неголосував а вони виграли" - це ви чітко підмітили....коло моїх знайомих (а воно не маленьке) НІХТО НЕ голосував (((( як в них так виходить???? роблять щось шельми!
28 жовтня 2015, 19:52  Це не наше свято! Навіщо все це???
28 жовтня 2015, 20:00  
29 жовтня 2015, 19:42  "блін ну і логіка" - до чого тут логіка???
Я звичайно не буду сперечатися з вами з цього приводу, просто скажу що в нас християнська країна, а влаштовувати сатанинський шабаш якось дивно...
але якщо вам отаке подобається і ви не проти, щоб ваші діти у цьому брали участь...то на здоров*я...а мої в цьому дійстві брати участь не будуть і я їм поясню чому я так вважаю.

До речі, яким боком кельти до нашої культури? Своїх свят мало чи що? А інтернет - це всесвітня мережа, щоб ви знали, вона не належить якійсь країні...
30 жовтня 2015, 19:41  Ви не уважно читаєте --- "ви не проти, щоб ваші діти у цьому брали участь...то на здоров*я"
31 жовтня 2015, 17:55  geka125 згідна або платити, або так штрафонути (у місцевий бюджет), щоб цілий рік виплачував і кожен раз каявся!!!
31 жовтня 2015, 18:18  Хто бачить різницю???
Перше фото Межигір′є.

Друге - хатинка порошенка.
01 листопада 2015, 14:51  fredfrumos
02 листопада 2015, 16:32  дивлюся на це все навколо, на ситуацію навколо Корбана (бандит, безумовно - але тепер уже і політик, а це уже зовсім інша справа), на шоу від ГПУ - так до болі схоже на таке саме шоу під керівництвом Ріната Кузьміна, на обшуки у волонтерів - привіт, великі політологи, які рік тому мені в очі сміялись і казали, що мій аналіз бред і ніхто не буде переслідувати волонтерів...
Таке враження, що країна разом провалилась на два роки назад, і знову при владі Віктор Федорович Янукович та його кремлівські радники, які уміють тільки два "гітіки" - "бить" та "не пущать". Ну і заодно вводити елементи військового комунізму, де населення зведене до рівня "продуктивного економічного ресурсу".
Цю владу, що цікаво, люди самі привели за ручку, видали фантастичний кредит довіри - не бачений ніким за останні 23 роки. Її плекали, її захищали, закриваючи всім роти і розказуючи, що гудити нашу владу - на руку Путіну, і взагалі державна зрада.
Виросло дитятко... Тільки чомусь не на маму-Україну схоже, а на папу - Кацапстан часів раннього Путіна.
Ви точно цього хотіли, народ? Ви точно знали, що приводите до влади патріотів країни, а не "вертикалі влади"?
А тепер подивіться в дзеркало і чесно собі скажіть: ХОТІЛИ.
Майдан не стільки Януковича перелякав, скільки народ, який злякався того, що майбутнє може наступити, і обрав собі тихеньке жеботіння в старому доброму болоті.
А в болоті чорти водяться.
06 листопада 2015, 19:55  "Спасибі ВАМ!!! ОПБЛОК!!" - а можна дізнатись за що спасибі? Вам виділяють кусок жирного пирога з бюджету? Звідки така прить? Чи може у місті все чудово? до речі, скільки років ваші "справедливці" при владі??? а??? чи я не тут живу, чи і справді все просто зашибісь як класно....(((
11 листопада 2015, 06:58  
06 квітня 2016, 19:11  Ні не за нього за ЮВТ
07 квітня 2016, 13:51  
09 квітня 2016, 19:01  НЕ ДАВАЙ НАМ СПАТИ, НАШ УБИТИЙ БРАТЕ!
СКІЛЬКИ МОЖНА РІДНУ ЗЕМЛЮ ПРОДАВАТИ!
СКІЛЬКИ МОЖНА ЖИТИ НЕЛЮДЯМ РАБАМИ!
ПОВЕРТАЙСЯ, БРАТЕ, НА ВІЙНУ

Прав был Саша Белый: только автомат
проведет люстрацию! Прав убитый брат!
Сами от кормушек ,суки, не уйдут-
жизни Украине, твари, не дадут!

Не за галстук надо,а за горло брать,
и конкретно,с корнем,этих мразей рвать!
Все сгнило,воняет,сыплется трухой-
разве мы им слуги и рабы с тобой?

Разве на Майдане хлопцы умирали,
чтобы вечно нелюди жить нам не давали?
Разве мы воюем,чтобы эта мразь
на войне кровищи нашей нажралась?

Чтоб,жирея дико на страны разрухе,
олигархи снова нагревали руки?
Прав был Саша Белый-за то и убили!
Чтобы не менялось ничего,чтоб жили

Воры и коррупция,чтобы наш народ
новые хозяева поимели в рот!
Но Музычко Саша нам пример подал-
каждый Украинец Сашей Белым стал!

Хто ми є?Народ?Чи бидло?Чи панськi терпiли?
Бiомаса?Безхребетнi?Чи просто дебiли?
Як народ ми-українцi-сильна,горда нацiя,
то коли вiдбулася загальна кастрацiя?

Коли волю втратили i стали рабами,
коли євнухами стали й лягли пiд панами?
Коли сраки пiдставили-нате пане,майте?
Замiнили кров на воду?-розумiння дайте!

Коли ми усi забули,якого ми роду!
Коли життя на колiнах дорожче свободи!

Коли вмерти за правду не звичайна справа!
Коли землю продаємо налiво й направо...

Хто ми є? Нiхто сьогоднi! I нiким помремо,
якщо зброю всiм народом в руки не вiзьмемо!
15 квітня 2016, 04:05  
17 квітня 2016, 15:52  Потрібно негайно скликати загальні збори тергромади якщо вона заснована , виносити детальну постанову про вимоги громади , затримання і арешту відомого всім замовника і утворювати силовий орган черезвичайного захисту громади з детальним моніторингом процесу в ЗМІ.
17 квітня 2016, 17:03  
19 квітня 2016, 05:03  Марна справа....зараз що не чиновник - то корупціонер... А крук курку око, як відомо, не виклює!
22 квітня 2016, 20:20  Де править сила - безсильне право!щ
23 квітня 2016, 19:52  У дудки не має бізнеса?????????? Ну тупі.... Поставте його в ікону і лоби порозбивайте перед ним нахєр!!! Ну тупі!!!!!
23 квітня 2016, 19:58  MAcK , а чому заблокували ? В нас по закону є право на вільне віросповідання . А якщо це комусь далеке, нехай не читає, ділов то...
24 квітня 2016, 11:59  
24 квітня 2016, 15:11   YKPOП, так, діюча
24 квітня 2016, 15:16   LittlePony ну а ваші досягнення для суспільства? якще не тємниця...
28 квітня 2016, 04:34  А що міліція безсила???
28 квітня 2016, 20:27  Сильний вірш!!
"Нас убивають поодинці, смерть виглядає випадкова.
Лише за те, що українці, що свої звичаї і мова.
Загинув Білозір у Львові, і не здригнулась Україна.
Співав пісні на рідній мові, у тім була його провина.

Звідки взялися оці пси, ці кровожерливі шакали?
Здавалося, пройшли часи, коли за слово убивали.
Згадай-но, як у них рука, піднялась на страшне безумство,
Повішали Івасюка і видали за самогубство.

Згас Симоненко, як свіча, бо на заваді було слово.
Вмер від побоїв палача, побили ніби випадково.
Загинув Стус у таборах, за Україну, її долю.
Кати тремтіли, мали страх, та не зламали його волю!

Здавалося - пройшли часи, та це не можна забувати.
Бо знову бродять підлі пси, і нас продовжують вбивати.
Лише по тому, смерть кому, була потрібна Чорновола,
Не важко зрозуміть чому, вона не була випадкова.

І хто віддав команду: Фас, Гонгадзе вбити всім відомо.
Але за дурнів мають нас і брешуть нагло і свідомо.
В Одесі вбили юнака, кого ця звістка зачепила?
Максима Чайку смерть така, теж випадкова підкосила?

Убили просто лиш за те, що вболівав за Україну,
Любові почуття святе, йому поставили в провину!
Отож, яку державу нам, вдалося ніби збудувати,
Що дозволяє хижим псам, нас вибірково убивати?

І на чиїй сторожі пси, і хто намітив нову жертву?
Тому ще не прийшли часи, коли природньо можна вмерти.
Тож не мовчи, бо загризуть, а виламай кола із тину!
Без тебе псів не розженуть! Без нас не звільнять Україну!"
(Ліна Костенко)
09 травня 2016, 08:21  For Wildcat Ви виклали талановитого актора Бикова... а про це читали? і в кого там "злість якась народжується"....???? http://savemyshare.com/06052016/a/c/d/9/c/11ba780fad55988e1449f9f74118bcf5356/b11379f5ee68c91515d9dded00bfc068be9ac6d8/web/ "Исчезновение памятника Быкову на Байковом кладбище я воспринял как плевок в лицо нашей культуре..."
Не стаття, а просто сповідь Володимира Талашко... моя ненависть до мордору вже священна!!!
09 травня 2016, 10:25  Взагалі про що розмова? Wildcat Вам хтось забороняє святкувати? Вас переслідують? Вашій сім*ї погрожує виселення? Вас не пускають до меморіала положити квіти? чи співати пісні? чи випити на честь Дня Перемоги? Про що розмова???
09 травня 2016, 10:37  
Wildcat, Я якось не здивуюсь, якщо дуже скоро Ваш сарказм стане реальністю.

Ааааа так ви полюбляєте розмовляти про неіснуюче... в упор не помічати справжню історію і гірку реальність... а ще ображаєтесь...
09 травня 2016, 10:46  
Wildcat, что и не снилось нашим мудрецам..."

З цим погоджуюсь... про це навіть і не снилось, але сталось...
"Вот, что надо помнить 9 мая. Вот, что надо рассказывать детям, вспоминая миллионы погибших украинцев. Они умерли не потому, что на нас напали и надо было защищаться. А потому, что советам и нацистам захотелось войны и новых территорий. Война была задумана двумя безумными режимами. А расплачиваться пришлось всему миру - как и сегодня, когда Европа вынуждена оплачивать отложенный счет деградации России...

Peter Shuklinov:
- Я не буду праздновать 9 мая - так называемую победу в так называемой "великой отечественной войне". Как десятками лет не праздновали ее настоящие ветераны, которых нет уже в живых. В этот день они вспоминали погибших друзей. А мы будем вспоминать родственников. Но не праздновать войну, развязанную советским режимом садистов и нацистами. Они убили десятки миллионов людей. И эту правду надо знать.

В 1922 году страна победившего красножопого маразма начала свое триумфальное единение с рейхсвером. Учения, химические опыты, совместные танковые и авиационные школы, обмен опытом в создании концлагерей. В российском Липецке тренировали пилотов, которые потом бомбили весь мир. Включая мою Украину. Танковая школа немцев в Казани. Там готовили убийц, которые потом жгли всю Европу. И мою Украину.
В Самарской области РФ подонки открыли совместную школу химической войны. Готовили специалистов для Дахау и Аушвица. Оба режима искали эффективный способ уничтожения еврейского народа. И всех прочих. Хреново это слушать, да, совки?

В России были заложены основы будущих наступательных сил Германии, ставших в 1939 году ужасом для Европы. Но перед этим сволочи в 1938 году заключили соглашение между НКВД и Гестапо. Краснопузые начинают восстановление экономики Германии совершенно официально - эшелоны сырья идут нацистам.
В 1939 году советский и немецкий режимы вступают в сговор, который и способствовал началу Второй мировой войны. К этому времени все было готово. Две сестрички договариваются о ненападении на 25 лет и начинают делить Европу. Первая - Польша. Совместный парад двух агрессоров в Бресте. Триумфаторы. Победители. Русские живодеры и немецкие нацисты. Два больных режима, развязавших войну, в которой погибли более 70 миллионов людей.

Начинается Вторая мировая. Германия, нашпигованная специалистами и ресурсами из России, идет вперед и захватывает первые страны. Совки и нацисты довольны собой. Приходит черед Финляндии - русский идет и туда, ведь он иначе не может. А нацист идет во Францию. Сегодня русский не знает, а ведь его за эти войны в декабре 1939-го года исключают из Лиги наций - современного ООН. За агрессию.

Дальше нацисты берут Данию, Норвегию, Нидерланды, Бельгию, Люксембург. Русские захватывают Прибалтику и часть Румынии. От успехов кружит голову. Ведь столько можно захватить, убивая невинных людей. Но если немцам стыдно за свою роль, россияне продолжают "культ победы". Культ насильников и убийц. Культ "захвати и отбери"...
Вот, что надо помнить 9 мая. Вот, что надо рассказывать детям, вспоминая миллионы погибших украинцев...Дмитрий Чекалкин
12 травня 2016, 05:58  for Wildcat
12 травня 2016, 05:59  
14 травня 2016, 00:21  За ,що я загинув,коли параша не агресор,а друг?????то значить ти вбиваєш,шоколадний юда,разом з хуйлом в зговорі!!!!!!!!!!!!За що я загинув????скажи,шоколадний батон і твоя вся кремлівська свита на банковій ,херштабах,сбу,генпрокуратурах.....за,що я загинув???Наприкінці травня 2014 року я загинув під Волновахою, аби вже в червні наш Головнокомандувач надав наказ про одностороннє припинення вогню. Я загинув в Зеленопіллі, аби СБУ за викуп відпускала заколотників. Я загинув під Щастям, аби Геннадій Москаль мав заробіток з контрабанди. Неподалік Амвросіївки осколок перебив мені артерію, щоб за півтора місяці могли відбутися переговори у Мінську. Після катувань мене розстріляли у підвалі сєпарів і я радо пішов на смерть заради того, щоби взимку 14-15 років моїм побратимам забороняли використовувати артилерію. Я похоронений під завалами Донецького аеропорту, аби в лютому 2015 року відбувся Мінськ-2. Я згорів у “бетері” під Дебальцевим, аби зустрічі у Мінську стали регулярними та на них Україну представляли Кучма та Медведчук. Я загинув при взяті села Широкине, бо дуже хотів бачити там демілітаризовану зону... Я загинув за особливий статус Донбасу. Я помер за зміни до Конституції. Я пожертвував собою заради запропонованої нашим Президентом “програми децентралізації”. Я назавжди залишив дружину та дітей задля чергового відведення озброєння. Мене було вбито під час перемир′я. Я пішов на війну і я воював там не за перемогу, а за поразку, не за звільнення або приєднання земель, а за їхню здачу, не за здобуття незалежності чи збільшення геополітичної ваги, а за обмеження власного суверенітету, не за славетні сторінки в історії, а за ганьбу, якої та сама історія ще не знала. Я загинув за те, щоб "мирний план" імплементувався й надалі. Я загинув за те, щоб мої близькі та друзі не могли знайти відповідь на питання мого сина: "За що загинув мій батько?"
15 травня 2016, 09:58  Джамала найкраща! Україна НАЙКРАЩА!!!
15 травня 2016, 10:00  
15 травня 2016, 10:37  І це не єдина перемога українців!
Юлія Білякова перемогла на Кубку світу з карате Годзю-рю
Вона стала найкращою серед 500 спортсменів з 13 країн світу.

Українка Ольга Харлан завоювала "золото" на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який проходить в китайському місті Фошань.
У фіналі наша співвітчизниця впевнено перемогла кореянку Кім Джон. 25-річна уродженка Миколаєва заколола суперницю з рахунком 15:11.

ТАААК!!! Є "ЗОЛОТО" ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВОДНИХ ВИДІВ СПОРТУ!!!
Українська команда з синхронного плавання у довільній програмі здобула перемогу, показавши результат 94.0000! БРАВО!!!
15 травня 2016, 11:33  і ЩЕ!!!
Sergiy Stakhovsky повертається в топ-100 рейтингу ATP і зіграє в основі Вімблдону!

Українські стрибуни завоювали золото європейського турніру, залишив далеко позаду спортменів з Британії і Росії
15 травня 2016, 11:41  
15 травня 2016, 11:54  Ще одна перемога: найбільший у світі літак український АН-225 «Мрія» приземлився в Австралії
16 травня 2016, 07:30  Мова - код нації. А ви кажете яка різниця...

17 травня 2016, 14:43  
Dikun, Чесно кажучи не читав що написано зверху.

Шкода, що не любите читати... ) доволі корисне заняття.
18 травня 2016, 10:02  Денис ваш сарказм недоречний....
19 травня 2016, 03:27  Саме цікаве, що нинішня секретарка " боролась" з міським головою за " справедливість" для людей, а зараз спокійно отримує такі шалені кошти.... Ось так все поозаічно.... Гроші зводять з розуму.... Дуже мало людей хто може витримати цю спокусу... Так що тяжко Україні буде ще дуже довго..
19 травня 2016, 03:30  Hestor ви праві, що до байдужості.... Але є надія.... "Найбільша трагедія життя полягає не в тому, що люди помирають, а в тому, що вони перестають любити» — сказав Сомерсет Моем.

Марк Аврелій сказав: «Люди робитимуть одне й те ж, як би ти не старався». То чи варто за щось боротись, щось змінювати? Наче у відповідь на ці песимістичні запитання Бруно Ферреро написав історію «Морські зірки». Автор описує бурю, яка раптово захопила морське узбережжя. Потім вона так само раптово вщухла, але на березі залишила величезну кількість морських зірок, винесених хвилями. Берег здавався рожевим. Подивитись на це видовище зійшлося багато людей, всі стояли, обговорювали і милувалися. Зірки майже не рухались, вони помирали…

Серед натовпу, тримаючись за татову руку, стояв маленький хлопчик і вдивлявся в зірочки; всі на них дивились, але нічого не робили. Згдом він роззувся, підійшов ближче і почав переносити морські зірки у воду. «Що ти робиш?» — запитав тато. «Повертаю зірочки в море, тут вони загинуть». «Але ж їх тисячі, ти нічого не зміниш» — продовжував батько. Хлопчик нахилився, щоб взяти ще одну зірку і, кидаючи її в море сказав:«Але ж я вже змінив — для цієї зірочки». Чоловік, трохи роздумавши, взявся допомагати синові. Згодом до них приєднались ще дві дівчинки, і вже четверо людей спасали морських зірок. Потім їх стало кілька десятків, сотень, тисяч…

Як бачите, щоб змінити світ, потрібно, щоб хтось один, хоча б маленький насмілився розпочати.
19 травня 2016, 23:45  
Dikun,
Info-GP, Саме цікаве, що нинішня секретарка " боролась" з міським головою за " справедливість"саме вона отримує найменшу зарплату, та відмовилась від соц допомоги.
Тобіж отримує мінімалку? Чи 2-3 тисячі? Ну щоб з народом бути поближче ... Смішні ви...
29 травня 2016, 10:15  
29 травня 2016, 10:36  Вже не дивуюсь тупості людській -
Вона не викликає сентиментів,
Змирився з тим, що в більшості своїй
Народ - це ряд порожніх елементів.

Мене вже не дивує кругозір
Людей, що їм знання дають екрани,
І розумію я жорстокість мір,
Якими чернь впокорюють тирани.

Бо місце черні - завжди під столом -
Хвостом виляти перед хазяями,
Такі усе життя будуть рабом -
Бо їх батьки також були рабами.

Юрій Руф
04 червня 2016, 06:52  "Думка більшості є хибною, бо більшість людей є ІДІОТАМИ" - Едгар По.
"Цікаво, а чому про це мовчать депутати?" - а вони що вам щось обіцяли? Забудьте...А от чому мовчить більшість, яка обирала???? - (хоча відповідь вище)
04 червня 2016, 06:54  усім треба грошенят....У ненаситності дві сестри ДАВАЙ, ДАВАЙ...
15 червня 2016, 05:13  Dikun - робіть і на далі прозорими справи мерії.
AlexZ - пишите чуш собач*ю!!!!!! Щоб привести дітям пісок, не треба бути дипутатом, у вашій голові явно велика брєш!!!! Узяли бумагу, склали текст і по вулиці у кожен двір з поясненнями "Дайте хто скільки може нашим дітям!" іншу людину поставили зі скринькою на ринку, а потім прозоро закупили пісок і висипали для дітей!!! Звичайно якщо хочите можите підійти і до Дикуна хай підсобить чим може (я думаю він не відмовив би) і до неміча можа пдійти було б і до секретаря (гроші отримують чи малі з бюджету) і вони б допомогли і зробилиб ДОБРЕ ДІЛО просто так!!! без зайвого базікання!!!!!
чи слабо??? чи брудом інших поливати легше???
18 червня 2016, 08:41  
LittlePony,
Я оце читаю, Дикуна трогать нільзя, він бореця. Ну Дикун може, він бореця.

Чого "нізя" ТРОГАЙТЕ на здоров′я...
21 червня 2016, 19:56  А організувати нікому? Чи усіх ціна влаштовує?
08 липня 2016, 09:32  ua24ua.info
Автор Eдвард Лукас
Ні не мною написано.... але як не прикро правда!
Але в мене ще є, хоч і крихітна, надія, що таки піднімуться справжні українці, і скинуть з себе рабськоі окови!
08 липня 2016, 16:15  Укроп, добре я хай буде по вашому, але з чим ви тут не погоджуєтесь? Яка теза не є правд?
08 липня 2016, 21:15  "Дуже багато неправди" - ну от чого завжди, просиш конкретики, а тобі загальні фрази...((((
15 липня 2016, 03:44  От не розумію я таких людей як ти Сергю69... Ну маєш ти іншу думку, скажи, доведи докази, обгрунтуй, наведи приклади з життя, з історї то що... Але ж ні обізвати, звинуватити, виказати свою думку так, наче ти "сверхчеловек" ...
Не переварюю таких...
26 липня 2016, 15:51  Звичайно ж може... а якм ж чином ще можна вкрасти гроші?
26 липня 2016, 16:14  Боже мій Боже... дядько чуш несе, а піпл хаває... Він хоч Конституцію відкривав???
Ведуть нас на убой, а ми й не брикаємось...
26 липня 2016, 17:13  Висновок Головного наукового-експертного управління ВР відхилити закон про добровільне обєднання як неконституційний!
https://docs.google.com/document/d/1CD2uvAo52ybirCw8OTuWe_4iOJu03rOIBilmzeSMUnY/edit?pref=2&pli=1
26 липня 2016, 17:17  Децентралізація: точка зору
НЕ БЕЗПРАВНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ,
А ПЕРВИННІ СУБ′ЄКТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Вразив недавній публічний виступ чиновниці однієї із районних рад. У своїй статті в міс­цевій пресі вона заявила буквально таке: нас територіальні громади не мають стату­су юридичних осіб та не наділені правоздатністю». Але ж це твердження суперечить зміс­тові статей 167-169 Цивільного кодексу, котрі визначають учасників цивільних відносин і містять конкретне роз′яснення: - Територіальні громади діють у цивільних відносинах на рівних правах з Іншими учасниками цих відносин» (ч. 1 ст. 169 ЦК), що означає їхню пра­воздатність, тим більше — на рівних з державою умовах, а частина 3 тієї ж етапі ствер­джує: «Територіальні громади можуть створювати юридичні особи приватного права (під­приємницькі товариства тощо), брати участь в їх діяльності на загальних підставах, якщо Інше не встановлено законом.», що підтверджує дієздатність територіальних громад. А ще в пункті «б» статті 80 Земельного кодексу сказано: «Суб′єктами права власності на землю є: територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місце­вого самоврядування, — на землі комунальної власності».

До того ж Європейська хартія місцевого самоврядування, імплементована Українською державою, прямо визначає суб′єкт місцевого самоврядування-територіальну громаду (ТГ). Виходячи з логіки європейських законів Закон України "Про місцеве самоврядування" в статті 6. п. 1 теж позиціонує територіальну громаду саме так: "Первинним суб′єктом місцевого самоврядування. основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста". Та сама Хартія визначає основні право встановлювальні акти, на підставі яких ТГ здійснює свої повноваження. — це Конституція і статут. Статут ТГ-основний нормативно-правовий акт, яким місцева громада визначає спосіб управління комунальним майном, прийняття бюджету громади, повноваження свого органу місцевого самоврядування та інші питання місцевого значення в межах своєї території. Чому ж в органах державної влади на Прикарпатті думають інакше?
Або візьмімо й такий пасаж зі згадуваної публікації. як - територіальна громада не може вирішувати, делегувати чи не делегувати повноваження місцевій раді... Крім того, статут територіальної громади не може передбачати прав територіальної громади приймати рішення з питань місцевого самоврядування виключно шляхом безпосередньої участі її жителів...». Це або верх правової неосвіченості, або ж навмисне введення в оману читацької публіки. Якби це говорила приватна особа, то ще півбіди. Але ж таке заявляє, повторюю, працівниця районної ради. А відповідно до структури органів місцевого самоврядування районна рада є представницьким органом усіх ТГ району, котрий управляє спільним майном цих громад та відпоює їхні спільні інтереси. Як же можна відстоювати інтереси ТГ й одночасно заперечувати їхню правоздатність, тобто само існування ТГ у правовому полі? Мало того, заперечення правоздатності ТГ можна розцінювати, як заклик до зміни конституційного ладу, оскільки за Конституцією український народ є єдиним джерелом влади, а територіальна громада — первинним, тобто основним, суб′єктом місцевого самоврядування. Заперечення право здатності громади заперечує й правоздатність усього народу. А то вже погано пахне..
Вже й не кажу, що рівень розуміння правових основ місцевого самоврядування в наших чиновників такий, що вони йменують членів ТГ "жителями", не розуміючи, що громада є не населеним пунктом, а суспільним власником, котрий володіє, розпоряджається та управляє всім своїм майном у своїх межах, що власне і визначають статті 140-143 Конституції України. Заперечувати цю обставину може тільки той. хто прагне зберегти корумповану державну систему управління спільним майном, котра й стала причиною появи в нашому суспільстві олігархів, а Україну довела до зубожіння та деградації. Дивує, наскільки викривлені й спотворені уявлення про правові основи нашої держави в головах тих людей, котрі декларують європейські цінності та необхідність реформ в Україні. Це дуже нагадує прагнення повернутися до країни рад — Радянського Союзу, де вся повнота влади належала компартії, яка реалізовувала її саме через систему рад.
Цілком можливо, що в контексті спроб узурпації влади про олігархічним українським політикумом і треба шукати "коріння" таких інформаційних атак на голови пересічних українців. Адже те, що відбувається в нашій державі — знецінення гривні, грабіжницькі тарифи на енергоносії та комунальні послуги, масове безробіття, внаслідок якого почалась така ж масова трудова міграція українцю, і т. д., — це наслідок бездарного державного управління, цілковито підпорядкованого не народові, а олігархам.
Українці! явно ще не навчились цінувати те, що мають у вигляді Конституції. А це основний нормативно правовий акт держави прямої дії. котрий треба не трактувати, а виконувати. Інакше яку ж рабську психологію треба мати, щоб заявити про те. що норми Конституції має право трактувати тільки Конституційний Суд. А простим смертним до неї — зась. А про це можна почути й на владному олімпі, і о його регіональних філіях. За такою логікою, як видасться, нам потрібне тлумачення Конституційного Суду стосовно й того, чи дозволено проїзд на червоне світло. Але ж тут ми розуміємо, що Правила дорожнього руху мають виконувати всі, причому буквально — так, як написано. А уявляєте, який правовий хаос розпочався 6, якби замість виконання законів ми спершу звертали ся до судів за їхнім роз′ясненням?
Лихо українців у тому, що вони здебільшого не вміють та бояться відстоювати свої права. Саме ті права, котрими вони наділені чинною Конституцією, котрі дозволили б їм розбудувати власну державу — справді суверенну й успішну. І дуже шкода, що наші чиновники як районного рівня, так і вищих рангів не завжди розуміють, що основою сильної держави є розвинута особистість та міцна громада як персоніфікований народ, котрий реалізовує свої права на власній землі
У вигляді Конституції маємо всі законні права на те. щоб бути сувереном-верховною владою, але не маємо вміння та сміливості, щоб це реалізувати. В тому числі саме завдяки чиновникам, котрі прищеплюють громаді комплекс меншовартості, переконують людей у їхній не спроможності та вбивають будь-яку ініціативу. Тоді як на державному рівні реальні зміни підміняють імітацією реформ, що якраз і роблять руками бездумних виконавців з числа держслужбовцю.
Вважаю, настав час зрозуміти, що для ре формування нашої країни самими патріотичними закликами, співанням гімнів у вишиванках та святковими заходами не обійтися — доведеться працювати. Важко й наполегливо, 6о інакше просто не виберемося з цієї ями. А для цього потрібні люди, котрі розуміють актуальність завдань та мають вміння і сміливість братися за їхнє вирішення. Час уже визначитись хто на чиєму боці — української громади чи олігархів. Третього не дано.
Олександр ВУЙЦІК
26 липня 2016, 17:17  Децентралізація: точка зору
НЕ БЕЗПРАВНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ,
А ПЕРВИННІ СУБ′ЄКТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Вразив недавній публічний виступ чиновниці однієї із районних рад. У своїй статті в міс­цевій пресі вона заявила буквально таке: нас територіальні громади не мають стату­су юридичних осіб та не наділені правоздатністю». Але ж це твердження суперечить зміс­тові статей 167-169 Цивільного кодексу, котрі визначають учасників цивільних відносин і містять конкретне роз′яснення: - Територіальні громади діють у цивільних відносинах на рівних правах з Іншими учасниками цих відносин» (ч. 1 ст. 169 ЦК), що означає їхню пра­воздатність, тим більше — на рівних з державою умовах, а частина 3 тієї ж етапі ствер­джує: «Територіальні громади можуть створювати юридичні особи приватного права (під­приємницькі товариства тощо), брати участь в їх діяльності на загальних підставах, якщо Інше не встановлено законом.», що підтверджує дієздатність територіальних громад. А ще в пункті «б» статті 80 Земельного кодексу сказано: «Суб′єктами права власності на землю є: територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місце­вого самоврядування, — на землі комунальної власності».

До того ж Європейська хартія місцевого самоврядування, імплементована Українською державою, прямо визначає суб′єкт місцевого самоврядування-територіальну громаду (ТГ). Виходячи з логіки європейських законів Закон України "Про місцеве самоврядування" в статті 6. п. 1 теж позиціонує територіальну громаду саме так: "Первинним суб′єктом місцевого самоврядування. основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста". Та сама Хартія визначає основні право встановлювальні акти, на підставі яких ТГ здійснює свої повноваження. — це Конституція і статут. Статут ТГ-основний нормативно-правовий акт, яким місцева громада визначає спосіб управління комунальним майном, прийняття бюджету громади, повноваження свого органу місцевого самоврядування та інші питання місцевого значення в межах своєї території. Чому ж в органах державної влади на Прикарпатті думають інакше?
Або візьмімо й такий пасаж зі згадуваної публікації. як - територіальна громада не може вирішувати, делегувати чи не делегувати повноваження місцевій раді... Крім того, статут територіальної громади не може передбачати прав територіальної громади приймати рішення з питань місцевого самоврядування виключно шляхом безпосередньої участі її жителів...». Це або верх правової неосвіченості, або ж навмисне введення в оману читацької публіки. Якби це говорила приватна особа, то ще півбіди. Але ж таке заявляє, повторюю, працівниця районної ради. А відповідно до структури органів місцевого самоврядування районна рада є представницьким органом усіх ТГ району, котрий управляє спільним майном цих громад та відпоює їхні спільні інтереси. Як же можна відстоювати інтереси ТГ й одночасно заперечувати їхню правоздатність, тобто само існування ТГ у правовому полі? Мало того, заперечення правоздатності ТГ можна розцінювати, як заклик до зміни конституційного ладу, оскільки за Конституцією український народ є єдиним джерелом влади, а територіальна громада — первинним, тобто основним, суб′єктом місцевого самоврядування. Заперечення право здатності громади заперечує й правоздатність усього народу. А то вже погано пахне..
Вже й не кажу, що рівень розуміння правових основ місцевого самоврядування в наших чиновників такий, що вони йменують членів ТГ "жителями", не розуміючи, що громада є не населеним пунктом, а суспільним власником, котрий володіє, розпоряджається та управляє всім своїм майном у своїх межах, що власне і визначають статті 140-143 Конституції України. Заперечувати цю обставину може тільки той. хто прагне зберегти корумповану державну систему управління спільним майном, котра й стала причиною появи в нашому суспільстві олігархів, а Україну довела до зубожіння та деградації. Дивує, наскільки викривлені й спотворені уявлення про правові основи нашої держави в головах тих людей, котрі декларують європейські цінності та необхідність реформ в Україні. Це дуже нагадує прагнення повернутися до країни рад — Радянського Союзу, де вся повнота влади належала компартії, яка реалізовувала її саме через систему рад.
Цілком можливо, що в контексті спроб узурпації влади про олігархічним українським політикумом і треба шукати "коріння" таких інформаційних атак на голови пересічних українців. Адже те, що відбувається в нашій державі — знецінення гривні, грабіжницькі тарифи на енергоносії та комунальні послуги, масове безробіття, внаслідок якого почалась така ж масова трудова міграція українцю, і т. д., — це наслідок бездарного державного управління, цілковито підпорядкованого не народові, а олігархам.
Українці! явно ще не навчились цінувати те, що мають у вигляді Конституції. А це основний нормативно правовий акт держави прямої дії. котрий треба не трактувати, а виконувати. Інакше яку ж рабську психологію треба мати, щоб заявити про те. що норми Конституції має право трактувати тільки Конституційний Суд. А простим смертним до неї — зась. А про це можна почути й на владному олімпі, і о його регіональних філіях. За такою логікою, як видасться, нам потрібне тлумачення Конституційного Суду стосовно й того, чи дозволено проїзд на червоне світло. Але ж тут ми розуміємо, що Правила дорожнього руху мають виконувати всі, причому буквально — так, як написано. А уявляєте, який правовий хаос розпочався 6, якби замість виконання законів ми спершу звертали ся до судів за їхнім роз′ясненням?
Лихо українців у тому, що вони здебільшого не вміють та бояться відстоювати свої права. Саме ті права, котрими вони наділені чинною Конституцією, котрі дозволили б їм розбудувати власну державу — справді суверенну й успішну. І дуже шкода, що наші чиновники як районного рівня, так і вищих рангів не завжди розуміють, що основою сильної держави є розвинута особистість та міцна громада як персоніфікований народ, котрий реалізовує свої права на власній землі
У вигляді Конституції маємо всі законні права на те. щоб бути сувереном-верховною владою, але не маємо вміння та сміливості, щоб це реалізувати. В тому числі саме завдяки чиновникам, котрі прищеплюють громаді комплекс меншовартості, переконують людей у їхній не спроможності та вбивають будь-яку ініціативу. Тоді як на державному рівні реальні зміни підміняють імітацією реформ, що якраз і роблять руками бездумних виконавців з числа держслужбовцю.
Вважаю, настав час зрозуміти, що для ре формування нашої країни самими патріотичними закликами, співанням гімнів у вишиванках та святковими заходами не обійтися — доведеться працювати. Важко й наполегливо, 6о інакше просто не виберемося з цієї ями. А для цього потрібні люди, котрі розуміють актуальність завдань та мають вміння і сміливість братися за їхнє вирішення. Час уже визначитись хто на чиєму боці — української громади чи олігархів. Третього не дано.
Олександр ВУЙЦІК
26 липня 2016, 17:35  Грають наперстники-шулєра ... ой грають... дограються!
[url=http://img-host.org.ua/images/1369712810294477204430502101191103123949361n.jpg][/url]
04 серпня 2016, 03:49  А що у комунхозі не володіють державною мовою?
25 серпня 2016, 15:54   А чи перевізники чули про слово " вдячність"...
а може й не чули... Людям позаклодало душі...
Але всеодно, все буде Україна!
28 серпня 2016, 02:32  mavka100 дуже багатьох прийдеться стріляти...
бо... Люди, що голосують за грабіжників, злодіїв, зрадників і шахраїв не є їхніми жертвами. Вони є співучасниками!!!
20 вересня 2016, 18:11   UKROP GPOLE Сподіваюсь, коли проголосують поіменно ви напишите кожного??!!
28 вересня 2016, 19:45  Найвільніша Україна
"...не маючи реальних повноважень на підпорядкованій території..." - вони мають повноваження, згідно Конституції! Але взяти ці повноваження ніхто не дав! Совок, як був до 1991 року, так і залишився по сей день!
Не треба кожен раз змінювати Конституцію, її треба просто один раз ВИКОНАТИ!
Усі інші ваші роздуми засновані на незнані законів, а саме тієї ж Конституції.
29 вересня 2016, 05:12  Найвільніша Україна Той, хто виріс в СРСР, повинен добре пам′ятати такі статті - полум′яні, з купою цифр, закликів до боротьби за все хороше проти всього поганого і далі в тому ж дусі. І повинен добре пам′ятати, чим це все скінчилось. Якщо хтось ще думає, що нащадки колишніх комсомольців здатні на щось інше, ніж відібрати та поділити, і в результаті розвалити цілу державу, то він наївний романтик.
29 вересня 2016, 05:23  А ще я пам*ятаю, як де хто голосував за потрошенко, тільки тому, що бабка на картах "кинула".... і на п*яту точку падали і горланили, що ато буде два тижні! "Об*єднуйтесь", ви тепер осідлали владу... але окрім біди нічого ви не здобудете!!! а фінанси, про які ви так "щиро" співаєте, осядуть у ваших карманах і карманах тих, хто буде ділити "каравайні" бюджети... шкода, що ті хто голосував за януковича, а потім за потрошенко, не розуміють, що їх руки також у крові усіх загиблих синів України... шкода, що з вашим оголділим "об*єднанням" ми втратимо дисятки сільських шкіл, і самі села закінчать своє існування... от НІЧОМУ не вчить людей історія...
03 жовтня 2016, 19:10  MAcK а часом не ненажерливі чинуши, довели людей до цього стану? Це бува не ваша статейка від 03.03.15р."Минимальная цена на газ для населения выросла в 3 раза?" так це 15 р. вам це нічого не говорить? І ви так вміло перевели стрілочки.... дивненько...
Доречі, цей чоловік має трьох синів, один воював у російсько-українській війні, ще один і досі воює!
А язиком тріпати не мішки тягати...
03 жовтня 2016, 20:02   MAcK і до речі ми також закони читаємо!
Кримінальна відповідальність за ДТП передбачена ст.286 Кримінального кодексу України. Згідно з останньою злочином є порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, лише у випадку, якщо такі дії спричинили:
- середньої тяжкості тілесне ушкодження потерпілому;
- тяжке тілесне ушкодження потерпілому;
- смерть потерпілого або кількох потерпілих.
Визначення виду тілесних ушкоджень здійснюється експертом в кожному окремому випадку за результатами проведення відповідної експертизи.
Таким чином, якщо спростити, кримінальна відповідальність настає за ДТП з суттєво постраждалим.
"Пом′якшення відповідальності
Залишитися на місці події необхідно з двох причин. Водій вчасно надасть допомогу потерпілому (потерпілим) і оперативно викличе «швидку допомогу». Доставка потерпілого до лікарні надалі матиме важливе значення при встановленні ступеня вини водія. А ось якщо громадянин зник з місця ДТП, покарання його чекає найсуворіше.!!"
Тому чекатимемо на найсуворіше покарання!
А вам MAcK пропонуємо розслідувати справу з "деревами" ніхто не проти!
04 жовтня 2016, 05:55  
MAcK, Вообщем это отдельная тема для разговора.
От ви і самі дали відповідь на свої закиди, тут не обговорюють політичну ситуацію і екологічну катастрофу у м.Гуляйполе, а тим більше, ніхто навіть не натякав, що учасники бойових дій мають чинити не за законом, це тупість! Це теми інших постів, створіть - поговоримо!
05 жовтня 2016, 05:50  Пригадую вже був подібний резонансний випадок.... http://mahnograd.com/blog.php?idblog=3076 і хтось на ньому (типу радикалів...та інших) дуже попіарився.
І грозились знайти і покарати винних, але все так і спустилось на тормоза...гроші роблять свою бридку справу.
Сподіваюсь цього разу суспільство не проковтне нахабство...
06 жовтня 2016, 14:03   Найвільніша Україна а вам не здається бува, що на цьому сайті особистість є лише одна? І це Дикун.
Усім іншим (і я в тому числі, як не прикро) лишень літаючи думки натовпа... бо означити себе як особистість кишка таки затонка...
А з приводу Нестора, пальцем у небо... ви ж не ворожка...не варто.
Що до Skifу якщо інша людина вказує вам на вашу не компетентність і на вашу не вірну позицію, ви завжди плюєте в обличчя? А дискутувати не пробували? Ви спробуйте... корисно для мізків.

07 жовтня 2016, 13:11  
Dikun, Відеозйомки дійсно не було, тож не має що викладати. Нічого не створювалося. Голосували за включення в спільну комісію двох чоловік.

Шановний, а вас не збило з пантилику, чого так скоро в поспіху у таємниці, без суспільства вирішують долі людей??? простих людеей, не тих, що сидять по кабінетах, чи місцевих "олігархів" а простих...
1. і що то за дві людини, в них є імена?
2. і чиї інтереси вони представляють?
3. з приводу чого утворювали комісію?
5. як голосували депутати, бажано поіменно...(хоча говорять не було кворуму) розвійте морок!
6. ви знаєте відповіді на ці питання?

07 жовтня 2016, 13:15   skif вже минули часи коли говорили лозунгами і прикривались цитатами....ви напевно у них застрягли...
покажіть власні думки! якщо вони є...
11 жовтня 2016, 06:02  Найвільніша Україна "утворив якусь "громаду" за своїм зразком" Дивно...як ми пропустили,документ по "приватизації" Конституції паном Власенко....Найвільніша, може ви маєте цей документ? так не утаємничуйте, викладайте! Бо названі речі "за своїм зразком" мають бути підтверджені документально! Ви не припускаєте думку, що люди можуть думати не за планом Порошенко або Гройсмана? Ви відстоюєте позицію влади і виконуєте її вказівки, а ми не підтримуємо і вимагаємо виконувати вказівки не людей, які прийшли до влади в шахрайський спосіб, а вимагаємо виконувати НАЙВИЩИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ! я так розумію вам він не писан, і ви його не удосужились прочитати...
До речі, для вашого відома ми, як і дуже багато людей по всій Україні, виступаємо за виконання Закону, зауважте не повалення чинної Конституції (на якому наполягаєте ви) а саме виконання, серед цих людей відомі Гуляйполю обличчя Рима Білоцерківська, Ігор Гурняк які приїжджали, допомогли і навчали, як чинити супротив не ЗАКОННОМУ відкриттю кар*єру тодішньою, да і теперішньою владою (бо вона не змінилась, усі на містах).
Шкода, що в людей закоротка пам*ять...
url=http://img-host.org.ua/images/102462596438849990008307462238466799222957n.jpg][/url]

А якщо у вас якісь особисті неприязні стосунки з Власинко, розбирайтесь самостійно, не втягуючи у них усю громаду ....
13 жовтня 2016, 12:14  Ооо люди пішли далі...
осталось ввести в закон термины:
культурный убийца
честный вор
порядочный мародер
правильный кидала
добросовестный лжец
беспорочный подонок
14 жовтня 2016, 06:55  Якщо це просто заради "привернути увагу" то в нього це вийшло.... але нажаль "абсурдні норми" просто кишать у законодавстві...
а от з приводу вашого звинувачення
sovest, Благодаря таким как вы и появляются такие бредовые заговоры и сплетни.
то мені б дуже хотілось, щоб ви навели приклад, де і коли вас спіткало таке горе у вигляді мого "заговору і сплєтєн" інакше ви простий лжесвідок???
До речі мені дуже подобаються люди, які здатні лише на критиканство, завдяки таким людям, ти усвідомлюєш свої слабкі місця і намагаєшся не припускатись певних помилок у майбутньому.
тому я відчуваю лише вдячність...
14 жовтня 2016, 09:56  Для нашої країни День захисника України на даний час чи не найголовніше свято. Бо так сталося, що ми – нація мирних і щирих людей, нація селян і хліборобів – мусимо зі зброєю в руках боронити свою рідну землю від ворога. І ви там сьогодні – на першому рубежі. В рідних українських полях та степах. Але не з косами і тракторами, а з автоматами і танками. Так велить час, так велить доля!
Ми заплатили велику і страшну ціну, але сьогодні з усією впевненістю можемо сказати: ми маємо армію, маємо надійних захисників, у нас є справжнє Українське військо! Слава дідівська, козацька звитяга прокинулися, здійнялися над країною і відродилися у великих онуках та правнуках!
Ви сьогодні захищаєте незалежність та державний суверенітет України, і немає більш відповідальної та гордої нині професії, ніж український солдат!

"Батьківщина"
19 жовтня 2016, 18:52  Ну то платіть ахмєткє скільки скаже! або оформіть подачку у вигляді субсидії, або платіть в розсрочку від гройсі вибір за вами!
20 жовтня 2016, 13:43   AlexZ по перше: де ви бачите щоб вимагалась ціна вами зазначена? по-друге? "по рублю" а в якій ви країні живете?
Я живу в Україні, де грошова одиниці ГРИВНЯ!
20 жовтня 2016, 18:18  По-перше, мене не цікавлять ані риги, ані жопоблок, ані наш-край, навіть ані нф і тим паче панамські патріоти! Я знаю, що тарифи мають бути економічно обґрунтовані!!!, а громадяни платоспроможні!!! НІ першої НІ другої вимоги сьогоднішні тарифи не витримують!!! усе інше просто бла-бла-бла!!!
20 жовтня 2016, 18:48  
Це до уваги всіх, хто розповідав про шалені втрати при транспортуванні.
Ось графік. З нього є лише два висновки:
- за чотири роки розподільчу мережу скушав інопланетний вірус (бо за попередні 11 років втрати були всього 8 млн. кубів), через що труби перетворились на друшляк;
- переважна частина втрат - це нахабні приписки.
Ну так будете платити скоро за 100% втрат - ніби ресурс до вас доставляють самотьоком по землі, і ужимати споживання до нуля, або в підвалі бурити власні скважини.
Крива зростання "виробничо-технологічних втрат" в Запорізькому міськгазі імені Фірташа.
Як бачите - плюс 43,5 млн кубів "втрат" у порівнянні з періодом, коли вони ще боялися Януковича ..
А зараз вони не бояться. Вони просто "домовилися" з Банковою, а молодий "Незалежний регулятор" врахував їм це в тарифи.
Смію вас запевнити, що це робиться повсюдно. З урахуванням кількості гор. і обл. газів вкрадений обсяг можна сміливо оцінити в 1.0-1.5 млрд кубів на рік.
Як Ви думаєте - де "сидить" цей обсяг ?!
Правильно - в ціні на газ і в тарифі на тепло.
Як співається у пісні: "Спи, дружина! Все спи, дружина!"
Зрозуміло, що Банкова "в долі".
А ви тепер дивуються, чому НКРЕКП закриває очі на все "пустощі" газових бандитів з повіркою лічильників, додатковими нарахуваннями, будинковими лічильниками, цінами на лічильники (від 3-х до 5-ти тис грн) і т.д.
Вам пропонують судитися з цими виродками.
А в моєму розумінні, виродків потрібно вішати!
Разом з їх "регуляторами", "реформаторами" і "експертами", які закликають вас "утеплятися" і сором′язливо ховають блудні оченята, коли їм показуєш все це.
"Ми до цього НЕ маємо відношення", - каже Якийсь "експерт" Мавлюк.
"Це не до нас! Головне - вітряки ставити."
20 жовтня 2016, 18:48  
21 жовтня 2016, 06:45  YKPOП, AlexZ- якщо ви так любите біографії і аналізувати (що добре) не цікавитесь біографіями порошенко, гройсмана, фірташа, ахмєтова, медведчука, суркіса.... і єже з ними, усі ці людішки, тримають стратегічні підприємства України у своїх руцях, і не аналізуєте їхні дії???? ЧОМУ не поцікавились, що теперішній харант був засновником ригів, так вами нелюбимих???? а бігли, 54% баранів, голосували за "жити по новому"???
Якось воно дивно чи не так? критикувати за соломинку, а бревна не помічати!!!
Невже ще не дійшло, що одна банда, змінила іншу??? А народ України "нє в удєл"!!!!
http://biz.liga.net/all/tek/stati/3048133-olirkhovedenie-kto-vypotroshil-zaporozheoblenergo-pered-prodazhey.htm
21 жовтня 2016, 07:13  Ось і квінтесенція "Мінську від Пєці" - СПОЧАТКУ вибори (читай легалізація бойовиків під дулами російських автоматів), а потім контроль над кордоном. Вуаля, щвидкість рук, і ніякого вам шахрайства!
Україна отримає доступ до неконтрольованої ділянки кордону з Росією на другий день після проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу.
Про це повідомив в ефірі ток-шоу "Право на владу" заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передаэ ТСН.

21 жовтня 2016, 07:38   і ще YKPOП поки ви вивчаєте біографії, так, між іншим, подивіться фамілії тих, хто голосував за зміни до Державного Бюджету, і підняв собі зарплатню до 40 тисяч на місяць!!!!! http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9303
а вам і мені... "Правительство запланировало повышение минимальной зарплаты на 10,1% до 1762 гривен." плювали вони на нас з веееееликої колокольні!!!
А собі коханим вони - "Согласно документу, с 1 января 2017 года зарплата председателя Верховной Рады может составить 30 минимальных зарплат (МЗ), то есть 48 тыс. гривен, вице-спикеров - 28 МЗ или 44,8 тыс. гривен, главы комитета - 27 МЗ или 43,2 тыс. гривен. Должностной оклад заместителей глав комитетов, а также заместителей руководителей фракций предложено повысить до уровня 26 МЗ или 41,6 тыс. гривен, главы подкомитета и членов комитетов - до 25 МЗ или 40 тыс. гривен."

Вивчайте і надалі свої біографії....
21 жовтня 2016, 09:24  Незабарилась і ця су... Міністр закордонних справ Павло Клімкін тепер заявляє, що логіка Мінських домовленостей завжди передбачала, що Україна отримає контроль над кордоном лише після проведення виборів на Донбасі.
Про це він сказав, відповідаючи на питання депутатів під час години запитань у п′ятницю.
При цьому Клімкін наголошує, що до моменту отримання контролю за кордоном, його контролюватиме ОБСЄ.
"Мінські домовленості ніхто не змінював і не дозволить їх змінювати не на нашу користь і ніхто не дозволить змінювати відповідну черговість", - наголосив він.
тепер, що нам очикувати от цих ІСТОТ інтересів прибічників " хероя " ДНР Мотороли ???На фото так-званий "мер" окупованого росіянцями міста Горлівки Іван Приходько та його соратниця.

21 жовтня 2016, 10:51  YKPOП я читаю твої коменти...м*яко кажучи "лояльні" - "ми ж маємо зрозуміти, що підняття до таких "драконівських" висот тарифи - це вимушена річ".... "що виходити проти свого знищення ні-ні-нізя" - бо біографія там десь не така... так я думаю у вас біографія така? чи щось заважає? війна??? (яку штучно утримує потрошенко??? чи ваша посада??? (яка вас цілком влаштовує)??? чи що я не розумію?
21 жовтня 2016, 17:18  
AlexZ, Але виграють саме ті, проти кого так закликає Info-GP.

брррр геть зовсім збили з пантилику.... Хто виграє??? не второпаю....розшифруйте!
Ви читати вмієте? "...минимальной зарплаты на 10,1% до 1762 гривен" - чи може ви отримуєте хоча б половину депутатської зарплатні? ну якщо так, то що з вами балакати - ситий голодному не товариш! а якщо ні.... то не бачу вас на іншому боці незадоволених, під гаслами "ГІДНІ ЗАРПЛАТИ І ПЕНСІЇ ДО КИШЕНЬ ГРОМАДЯН"!!!!

21 жовтня 2016, 17:19  
YKPOП, що по твоєму порох війну не хоче закінчувати.

а по-твоєму хоче?
21 жовтня 2016, 17:22  
diesel, це 10000 раз гірше

от терпіти не можу базарних пліток!!! документи, докази тоді і говоріть!!!
а то звикли по за вуглами лівою ногою....
22 жовтня 2016, 11:47  

AlexZ, один нормальний Президент, за якого хоч перед людьми не соромно

ви це серйозно? хоча... я думаю, що ви говорите це щиро, ви вірите - тому сліпі... але це ваш вибір!!! і ваша відповідальність!!!
22 жовтня 2016, 11:50  
AlexZ, Це ж все Порошенко, а не війна

та ні! не суперечте собі! в нас не має війни!! в нас вже третій рік АТО!!!
бо у вашого "нормального" навіть кишка тонка назвати речі своїми іменами!!!

22 жовтня 2016, 17:52  
diesel, і те як Юлю шукав Інтерпол.

Ну чомуж, може пам*ять і "коротка" але ж гугл у допомогу... росія подала до розшуку... ви довіряєте брехунам???
Середа, 13 квітня 2005
Прем′єр-міністр України Юлія Тимошенко виведена з усіх систем розшуку Інтерполу. Відповідно до цього, вона не може бути затримана за звинуваченням у скоєнні злочинів у справі, порушеній Головною військовою прокуратурою Росії.

Про це в середу в Києві заявив в.о. начальника Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов, коментуючи заяву генпрокурора Росії Володимира Устинова про те, що кримінальну справу щодо Тимошенко в Росії не закрито.
22 жовтня 2016, 17:59  
diesel, Цілуйте далі свою Юлю, Вітю, Петю і других панів

ви кумедні!!! де побачили що я когось цілую??? відповідайте за себе!!!
22 жовтня 2016, 19:11  

AlexZ, Я думаю, 1984 ви не читали

уявіть собі ви не вірно думаєте! дуже гарний роман-антиутопія як у воду дивився Оруелл...
23 жовтня 2016, 09:18  ЦЕ ПРОСТО КАПЕЦЬ!!! ПРО КАСТРЮЛІ НАПИСАЛИ, А ТЕ ЩО СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА СКОЇВ НАЇЗД НА ЛЮДИНУ МОВЧОК!!! ГЕЙ ПИСАКА ТИ ХТО??? ПЕРЕДИВИСЬ ЗВЕРНЕННЯ!!!
23 жовтня 2016, 09:18  Та ладно не перебільшуйте, на цьому сайті усе усіх влаштовує.... і тарифи і влада...а правоохоронців в нас взагалі не існує! бо як вони можуть бути ПРАВОохоронцями, коли самі це право порушують???
24 жовтня 2016, 06:02  
YKPOП, а чия тоді відповідальність, за те що зек двічі судимий був президентом і із-за нього все почалось, ваша?

от мені цікаво,звідки ви берете висновки????? до вашого відома ні за яника, ні за пороха мого голосу не було віддано!!!!! з моїх постів не важко здогадатись кого я підтримаю!! хто має очі той баче!!!
YKPOП, а що по вашому потрібно зробити пороху, щоб закінчилась війна?

на мою думку,
по перше,війну визнати війною на усіх державних рівнях і оголосити військовий стан, хоча б на окупованих і межуючих з ними територій, визнати офіційно росію агресором!
по друге, розірвати усі дипломатичні та економічні зв′язки!
по третє, не перешкоджати військовим виконувати присягу (захист своєї Держави!) мав би замінити сотні продажніх генералів!
і саме головне, ПРИБРАТИ УСІХ ЛЮБИХ ДРУЗІВ і назначити фахівців, щоб рятувати країну!!!
і останнє, ви не забули про злочини на майдані???? А "нормальний" - ЗАБУВ!!!! НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ!!!Чи ви забули про здачу Іловайска? Дебальцева? тисячі загиблих МОЛОДИХ людей??? можна таке пробачати???
натомість: він вже займає 4 місце по версії журналу "Форбс" за ці роки, при владі, його статки збільшились на 100 міл. $
і це лише крапля у морі брехні і зради!!! тому досить задавати мені подібні питання, задайте їх нарешті СОБІ!!! І ВІЗЬМІТЬ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВІЙ ВИБІР, НЕ БУДЬТЕ БОЯГУЗОМ!!!
25 жовтня 2016, 09:41   svetaohota невже ви думали, що я зможу достукатись до чиєїсь совісті? наївність не моє
25 жовтня 2016, 09:47  Фреді, щось дика історія у вас у підсумку.... порох з гройсманом підіймають тарифи до неможливості їх сплачувати, для того, щоб путя звернувся до Батьківщини і Ляшко, щоб ті підняли майдан, для того щоб не дати пороху виконати мінські угоди.... блін ну путя СТРАТЄГ!! а порох іще крутіше... во як завернули, це вам не просто "хихикала" і тухфлі на каблуках! це ого-ого-ого цілий лаберинт задумок!!!
25 жовтня 2016, 09:59  А як вам от така інформація???? А Фреді???


25 жовтня 2016, 10:01  Підписа вашого харанта не існує!!! Нема підпису...нема відповідальності !
Бардак???? НІ!!! Це дуже продуманий І СПЛАНОВАНИЙ бардак!!!
25 жовтня 2016, 16:31  
fredfrumos, працювать і заробл@ть не пробував?

Це ти у бабці своєї спитай! чи вани працювали?
25 жовтня 2016, 16:33  З приводу суркова.... погоджуюсь
"Если ублюдок сурков что-то гоняет мылом, можно можно ли ломануть мыло сурка?
Можно!
Но.
Во первых, такой лом стоит миллионы долларов.
Да короче.
В Украине есть спецы и самоучки, которым наверное это по зубам. Но в силу многих обстоятельств, у нас как всегда умные и талантливые не присутствуют на гос-службе.
В россии давно, очень давно государство привораживало программеров. В этом плане раша может соперничать с США.
ИИ как вы думаете, переписку такого масштабного приГБешенного как сурок, просто так вот ломается?
В стране, где даже для высокопоставленных не могут сверстать до ума "е-деларування", рассуждать о ломе кремлевских гебистов - смешно."
25 жовтня 2016, 16:37  Ну і останнє по "зламу пошти Суркова".

Скажіть будь-ласка, а вам не здалося дивним, що в такому комплексному документі жодним чином не згадується Віктор Медведчук?

Ця персона завжди займає провідну роль у всіх "зривах покровів", які стосуються Тимошенко та її "російського лоббізму". Наді Савченко теж, між іншим.

Так от в плані "Шатун", який я перечитав кілька разів, Медведчука НЕМА.

А тепер я вам розкажу штуку, якою розважались англійські контррозвідники. Вони уже десь з 1942 р. вільно читали німецькі шифровки, і часто вступали в "радіогру" із німцями. Вони аналізували повідомлення, виявляли поточну "хвору тему" німців, а потім писали правдоподібний текст про неї - наприклад, що союзницький таємний командний центр знаходиться там-то і там-то. А потім передавали начебто від імені якогось німецького шпійона (сам шпійон давно уже сидів, але про це ніхто не знав, крім МІ-6). Німці куплялись, і йшли прямо в розкладену союзниками пастку.

Не секрет, що "хворим місцем" в нашому політбомонді є Юлія Тимошенко. Всі знають, що вона русска шпійонка, але ніхто так і не навів цьому внятних доказів.

І ось, якраз тоді, коли загроза Тимошенко набуває достатньо великої ваги, зненацька з′являється документ, який дозволяє посадити її по статті "державна зрада". От хоч прямо бери і відкривай справу, 100% вірогідність посадки клятої Русскої Шпійонки.

Народ, а вам не здається, що із вами ведуть "радіогру" цинічні і прожжені маніпулятори з КГБ, які давно уже прорахували всі страхи нашого політикума? Ільченко.
25 жовтня 2016, 17:36  Фреді, а ти чим страждаєш?
25 жовтня 2016, 18:35   fredfrumos якщо я "страждаю херньою" навіщо тобі мої відповіді? Це по перше, по друге - сліпий не побаче, глухий не почує!
25 жовтня 2016, 18:56  Фреді чим це я "шкодю" Україні? Чи ти рахуєш себе еталоном правильної думки? ти її приватизував? якщо хтось мисле інакше - то це вже агент і козачок кремля?
тупо!
27 жовтня 2016, 19:07   Аааа вгадали!"потрошенко бреше" - наче в перше він це робе )))))) От навіть не знаю, як пояснювати таким людям щоб вони почули???
Ну припустимо підніме він мін.зарплату - а регуляції цін не існує, ще тільки пробалакали, а ціни вже рванули зі старту вперед! та хоч 20-тищ вам дай, але якщо ви маєте 60% віднести за комуналку, а 40 % на попоїсти, то який толк від цієї суми? Це називається дуже просто - інфляція, ремісія грошової одиниці! Ну включать вони станок, нам що від цього легше??? Де робочі місця? де працююча економіка? її вже в гузно запхали, а на війну звалюють! У мутній водичці дуже добре ловити рибку!
28 жовтня 2016, 18:51  Фреді-фантазер, я більше оптиміст, ніж песиміст... але реалізм дуже гнітючий щоб огалдєло веселитись... мені цієї фрази путлєра було досить, щоб розстріляти харанта-зрадника!!! А вам?
PS досить за мене переживати, повірте я з протягнутою рукою не ходю! якщо щось говорите, говоріть по суті питання, а на особистості переходити не варто, ви ж не базарна-бабка, я сподіваюсь...
28 жовтня 2016, 18:52  Фраза путлєра: "Петр Алексеевич Порошенко является инвестором Российской Федерации...". В.Путин. Valdai. Сочи. 27.10.2016 г.
28 жовтня 2016, 19:09  
fredfrumos, для тебе путін авторитет? з тобою все ясно

а в тебе сурков? то чому не ясно з тобою?
28 жовтня 2016, 19:10  
fredfrumos, в тебе явно проблеми з головою

та ні, то в тебе вади, бо за зраду має бути кара!!!!
28 жовтня 2016, 19:12  Фреді, чи в тебе є інфа, що воно продало бізнес? Гааа?
28 жовтня 2016, 19:13  Янек в Ростові, а справа його живе.
КАМАЗИ готівки, золото, брюлікі. Хіба страусів не вистачає

133 млн грн. готівкою (нардеп Р.Демчак)
42 млн 314 тис 300 грн готівкою (Г. Кернес)
Майже $ 2 млн готівкою (В.Гройсман і дружина).
26 картин ХІХ-ХХ століття (В.Балога)
12 дорогих годинників (В. Гройсман)
52 земельні ділянки (нардеп Д.Омельянович)
..... молись на них і надалі!
28 жовтня 2016, 19:44  
fredfrumos, після того, як ти не відповів на жодне моє питання

вчись читати! не завадить подібне вміння!
28 жовтня 2016, 19:54  Читай Фреді! Читай, пора б вже вчись заради Бога! Тут відповіді на всі твої питання!
Степан ХмараСтежити
3 год ·
Зухвальство і брехня Порошенка - найбільша загроза для суверенітету України!

27 жовтня Порошенко присвятив цілий день для піару. Спочатку в Житомирі розповів, яких величезних "успіхів" добилася влада, як "тріумфально" відбуваються реформи.

Те, що це - надто примітивна і всім зрозуміла брехня, очевидно,тому не буду коментувати. Але, з Житомира Порошенко подався на Рівненщину до Острога. І там він відкрив нам таємницю: який він здійснив подвиг під час візиту до Норвегії. За словами Порошенка, він разом з Прем′єром Норвегії , "вперше на весь світ заявили", що Росія здійснює агресію проти України".

І це він говорить після того, як на сесії ПАРЄ була ухвалена резолюція, яка дійсно визнала агресію Росії проти України. Але Порошенко тим не скористався, і на Берлінській зустрічі Норманської четвірки і далі мова йшла про "конфлікт на сході України", та про розведення конфліктуючих сторін і проведення виборів на "непідконтрольних територіях Донецької і Луганської областей".

Порошенко це заковтує і тільки обумовлює виконання безпекової частини і далі теревенить про безальтернативність Мінських домовленостей. Тобто, він вперто дотримується плану Путіна: " затягувати війну сповільненої інтенсивності на виснаження України, про що засвідчує активізація медведчуківських структур, так званого " Українського вибору". Така ситуація цілком влаштовує Путіна, адже згідно мінських домовленостей, Росія не агресор, а нібито миротворець.

А Порошенко і далі блокує ухвалення закону про тимчасово окуповані райони Донбасу , який би юридично визнав Росію агресором, а уряд маб би збирати і систематизувати в одному центрі доказову базу російської агресії та використати її для дипломатичного наступу на міжнародній арені.
Саме юридичне визнання окупованими Росією,території частин Донецької і Луганської областей, автоматично знімало б питання виборів на окупованих територіях до повної їх деокупації і проведенні санації на цих територіях, тобто відновлення українського конституційного порядку у всіх сферах суспільного життя в повному обсязі.

Така поведінка України давала б нам підстави вимагати вилучення зі спостережної місії ОБСЄ на Донбасі представників Росії. Останнім часом Порошенко навіть в термінології змінив акцент: тепер він говорить про реінтеграцію "непідконтрольних Україні територій". І це насторожує, бо без повної деокупації , реінтеграція можлива лише на умовах Путіна, чого власне він і домагається.

Чому так поводиться Порошенко? Чому він бойкотує боротьбу з "п′ятою колоною Росії " в Україні і зокрема, чому досі не заарештований Медведчук?! Чому великий російський бізнес процвітає в Україні, а бізнес Порошенка в Росії?!
Для мене це давно зрозуміло, про що я і писав неодноразово: Порошенко у змові з Путіним і проводить політику державної зради!!!
28 жовтня 2016 року Степан Хмара
29 жовтня 2016, 06:58  т базар відпочиває
29 жовтня 2016, 10:39  А чому припиняється? Хто оплачував зйомку? Наче Синельники... а чому раптом припиняють? мабуть є причини....або тарифи зависокі, або стало не вигідно висвітлювати рішення, бо йде "между партиями случка"?
Саме цікаве, що винні-то люди, більшість байдужа, інші не уявляють життя без взяток, "блату" та договорняків... а ті хто намагаються щось робити - "закидані камінням" і брудом - бо нашо ти не такий як УСІ!!!
29 жовтня 2016, 12:13  
sovest, це не так і важко.

Насправді це важко, повірте! Не важко на клавиши тиснути.... все інше важко
29 жовтня 2016, 17:21  
sovest, Важко бути вами

А ви пробували
01 листопада 2016, 16:49  На перехресті вулиць Шевченко і Трудова "красується" група ям, які створюють проблеми водіям, і можуть призвести до ДТП. Стало вже закономірним те, що після зими на наших дорогах з′являються нові ями, які на так-сяк закатуються, а через деякий час вони з′являються знову.
03 листопада 2016, 10:02  
03 листопада 2016, 10:07  Найвільніша Україна
04 листопада 2016, 13:05  "підтримувати дороги в місті в належному стані шляхом своєчасних ремонтів та зміни транспортних податків;" - цитата з програми Неміча...обіцянка цяцянка...
05 листопада 2016, 11:46  Це Японія...працьовита нація! 6 днів - і все відновлено. Скільки б ця дорога робилася б в нашій країні?
05 листопада 2016, 13:17  Але живемо ми по іншому... значить - або не працьовиті, або не розуміємо...а якщо не розуміємо сотні років, то чи зрозуміємо коли-небудь?
05 листопада 2016, 18:00  А ось у місцевій газеті як пояснює ситуацію слідчий...

06 листопада 2016, 06:23  "Треба ще написати статейку про гральне казіно Клопоти на фабриці і як воно кришується цими ж перевертнями. Візьміть на увагу цю інфо" - ОТ бачите, SOVEST, як ви лагідно підкидаєте іншім "справи" з якими треба боротися... а вже вам було наголошено, що "тиснути на клавіши дуже просто" на що ви відповіли:
- "Важко бути вами.Все інше більше ніж можливе."
То може ви долучитесь до супротиву з цими, як ви зазначили, ТРУТНЯМИ??? І самі зробіть "більш ніж можливе" напишіть статейку???
Бо давно спостерігаю, хто більше всього критикує, меньше всього робить.
06 листопада 2016, 12:45  sovest Вибачте, накинувся??? дивно, коли це пропозиція стала проявом агресії .... просто вам запропоновано зробити щось самому... хіба це прояв "шизофренії"? і взагалі спонукання до дій вас оскорбляє?
Чи може ви лікар психіатричної лікарні, раз роздаєте діагнози?
Просто людям варто бути послідовними у своїх висловлюваннях.
11 листопада 2016, 16:59  А ось наші "експерти" дають вже звіт про перші результати.... тільки так і не зрозуміло які? і де? і в чому вони заключаются?

Що характерно, підписати своїм прізвищем цей літературний "перл" ніхто не наважився... знову відповідати буде "ефемерний відділ"...
1. "Більшість мешканців обговорюють данні новації" - ну це явне перебільшення... більшість мешканців обговорюють кістку яку кинули "чинуші вищого щаблю" - тарифи, мінімальну зарплату у 3200, і е-декларації. А цю мега-аферу, на жаль, знову проковтнули...
2. "... не розібравшись в суті питання, почали просто заперечувати..." - це взагалі шедевр, начебто архітектурний відділ РДА "розібрався" у суті питання!? Якби би це було дійсно "розбір СУТІ" то не підпустили б вони і на гарматний постріл цей антиконституційний маразм. Але живемо ми наразі по-старинці - "барін сказав - халопи роблять"
3. "реформа досить активно відбувається в країні" - а насправді дууууже зі страшенним скрипом!!! просто нагайкою у примусовому порядку згонять як вівців, і не просто шубки постригти, а шкурки подерти...
4."здійснюється широка інформаційна компанія" - брехня брехнею поганяє.... було якесь зібрання "еліти" району з Запоріжжя виступив чоловік, розказав скільки було дітей у його бабці, інші покричали про свої власні інтереси... на цьому все і закінчилось...
5. "методологічні і консультативні заходи" - цікаво якщо таки і мали місце, хоч там закони відкривались???
6 згін 7 рад в ОТГ - САМЕ це "дає можливість визнати данну громаду спроможною"!!! зігнали злидні з не облікованим майном і це комусь надасть якісь можливості!!! Звичай но ж надасть...хто б сумнівався...
7. і наостанок: шановний "архітектурний відділ", РЕЗУЛЬТАТИ!!! це не папірець про "згін" семи тер.громад в одну, згін злиднів із злиднями, безправних з безправними!!! А на сам перед: європейські дороги, доступність благ цивілізації, робочі місця, освіта, дит.заклади висококваліфікована лікарня, і взагалі доступність до нормального життя!!!
а зараз ви не в праві розкривати рота про якісь там "результати"... бо їх як не було, немає, і наврт чи будуть з вами... бо що можна доброго чекати від хапуг, які як сиділи на своїх кріслах, так і сидять...

а ще, дуже цікаво почитати висновок №600
12 листопада 2016, 17:28  
15 листопада 2016, 13:08  Радикали Гуляйпілля - цікавить наступна інформація (через депутатський запит):
- скільки за 2015-16 р. головний лікар Гуляйпільської ЦРЛ Трусов зробив запитів до міськради чи до райради, щоб отримати грошей чи іншої допомоги з бюджета міста і на які цілі, скільки відповідей надала міськрада чи райрада, чи задовольнили потреби, скільки грошей було виділено і як витрачені???
- і вже маючи відповіді спитати чому лікарня у такому ЖАХЛИВОМУ становищі?
15 листопада 2016, 18:11  
18 листопада 2016, 16:53  
vinyakpyanyy, могутнього спонсора в себе з-заду за спиною

саме там
18 листопада 2016, 16:58  Що ж відбувається: валиться фракція Ляшка, а разом із нею надії на успішне переобрання "народного вилоносця всея України".Не секрет, що він не мав свого кадрового резерву (просто передивіться його передвиборчу кампанію, і скажіть, на кому вона була сконцентрована?), а тому список склав по лоскутному принципу. Одним із таких "лоскутиків" була політична сила Юрія-Богдана Шухевича. Він, якщо хтось не в курсі, є головою Української Національної Асамблеї - це така непарламентська партія, яку більшість знають як УНА-УНСО.
В дужках зауважу, що ця партія має чималу історію плідної співпрацї з партією "Батьківщина" в роки протистояння Кучмі.
І ось тепер цей "лоскутик" почав відпадати. Про це свідчать дивні слова Ляшка, які він говорив Шухевичу під час "епічного стаскування з трибуни" - де він апелював до того, що він провів Юрія Романовича в парламент. Тобто, коли формувався список, всі, хто включав до нього свою квоту, делегували Ляшку прийняття рішень - а самі добровільно ставали "виконавцями".
І ось рішення не тільки було прийнято в обхід Ляшка, а й виступ Юрія Шухевича не був "затверджений" самим Ляшком. Значить, "група Шухевича" явно обозначила, що передвиборчі домовленості або будуть невдовзі порушені, або уже порушені - через зміну політичних обставин.
Враховуючи, що і Саакашвілі розпочав формування власної політичної сили (а ми знаємо, що на системну працю на низовому рівні він нездатен - просто в силу відсутності опори на власний електорат), йдеться про дострокові вибори.
Безумовно, їх будуть відтягувати, як тільки можуть, але старт уже даний. Тому УНА вирішила розпочати власну гру. І Ляшко, відповідно, лишається чільної частини своєї підтримки.
А враховуючи його відверто підлабузницьку позицію, втратив він і свою власну підтримку. Чого варта тільки його блискавична зміна позиції стосовно бюджету в грудні 2015 року. Спочатку він аж вистрибував проти нього, а потім різко проголосував. Ось пруф, якщо хтось забув:
http://pl.com.ua/lyashko-poyasniv-chomu-rpl-pidtrimala-byudzhet-yakij-vin-do-tsogo-nazivav-chortom-lisim/
Все це дуже помітно виборцями, а отже, з фактичним демаршем Юрія Шухевича, Ляшко втрачає шанси на попадання в майбутній парламент. Єдиний спосіб тепер туди попасти - стати потрібним чинній владі. Тоді йому буде виділена виборча квота.
Що він і робить, найпростішим способом - нападаючи на Юлію Тимошенко, і вигадуючи фантастичні плани убивства Юрія Шухевича після того, як він оголосить акт про імпічмент, за наказом "московської зозулі". А також продукуючи ідіотичні подання на позбавлення громадянства Тимошенко
Щодо останнього - мені було б надзвичайно цікаво, як на це відреагує ЕНП, правляча правоцентристська партія ЕС. Позбавлення громадянства лідера партії, яка входить в ЕНП, матиме дуже недобрі наслідки для нас на европейському фронті. Там і так дуже напружені обставини, а це нанесе ще й додатковий удар.
Цікаво, кому може бути вигідно, щоб в України дедалі погіршувались відносини із європейськими партнерами?
Крім того, процедури позбавлення громадянства в Україні попросту не існує, Конституція це прямо забороняє. Відтак ця заява має чисто піарну природу і розрахована на невігласів.
Ляшко, правда, про це не думає. Країна його не дуже цікавить, його цікавить виключно його власна персона і шанси на виборах. Наскільки я розумію, його епічний виклик Тимошенко на дебати - рівно із тієї ж серії. Йому будь за що потрібен піар. Великий піар. Для того, щоб всі знали, хто в Україні найбільший борець з Тимошенко та Кремлем. Ільченко
19 листопада 2016, 16:02  
fredfrumos, видає чужі думки за свої

як вже було зазначено.... ви не вмієте читати, Фреді.... і до речі НІКОЛИ не видаю чужі думки за свої... а цитувати інших, не є злочином! як би це було так, то не було б написано ні одної курсової, докладу чи дипломної або наукової роботи...
і ще раз, читайте!!! це корисно, бо ваша тупа і не обоснована ненависть до опонента просто кумедна!!!!
19 листопада 2016, 16:12  
махновец357, не купили сьогодні,куплять завтра.

частково погоджуюсь, там де не допомогли гроші, допоможуть ВЕЛИКІ гроші! сумно, але у такий жорстокий час ми живемо,"В останні часи народ буде більше срібролюбиві, ніж боголюбивий"... але десь там у глибині душі жевріє надія...
19 листопада 2016, 20:24   Стриманість - моральна якість та чеснота, вважається невідступним та свідомим пануванням розуму над пристрастями й іншими недобрими поривами. Всяка стриманість — то зусилля духа, перемога духа над плоттю.
20 листопада 2016, 07:05  А ваші пости просто переповнюються вашими досягненнями для чого це....
21 листопада 2016, 19:00  
23 листопада 2016, 14:41  Dikun "Про скликання сьомої сесії Гуляйпільської міської ради Сьомого скликання" вас вже ознайомили з проектами рішень?
23 листопада 2016, 19:51  
23 листопада 2016, 19:52  
25 листопада 2016, 11:54  
Zemliaky,
3)Эти деньги направить на нужды всех ветеранов АТО города.або2)Нужно купить жилье и оставить его в собственности города.

Саме так!
25 листопада 2016, 12:36  фреді я думаю, що ти відносишся до отих овочів, яким усе байдуже... і взагалі, відчепись від мене!!!
25 листопада 2016, 12:45  нікчема
25 листопада 2016, 12:54  ееее ні!!! фреді може тільки триндіти, а як до діла, то " - а шо я, я нічого, ми людішки маленьки..."
Такі тільки підгавкувати можуть, з під вугла..
точний Табакі
25 листопада 2016, 13:03  провокатор --------- повний ІГНОР!
невихована, безграмотна, недосвідчена особина...
25 листопада 2016, 13:19   Dikun а ви не знаєте звідки "ноги виросли" в цього питання? (надати квартиру воєнкому)
25 листопада 2016, 13:55  ПО-ПЕРШЕ: Згідно П О С Т А Н О В И від 4 лютого 1988 р. N 37 "Про службові жилі приміщення" є перелік категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення (до речі, а ні слова не сказано про ДАРУВАННЯ цих приміщень) так от, у цій постанові вказано багато категорій працівників, чим саме наш воєнком, заслужив особливий привілей до своєї персони, що саме йому вирішили виділити квартиру???
По-друге:якщо Немічу, секретарю чи депутату Синельник і іншим з опозиційного блоку забажалось за невідомі ЗАСЛУГИ перед Україною ощастливить Васіліаді, то вони можуть подарувати квартиру за ВЛАСНІ кошти! І припинити деребанити гроші платників податку!
25 листопада 2016, 14:06  махновец357 вибачте, але до чого ви мене закликаєте? що припинити? захищатись? а якщо на вас плювати ви також казатимете "Божа роса"? може досить? може хватить терпіти?
25 листопада 2016, 14:40  
Dikun, наш військ.комісар багато зробив корисних справ

Можливо, тут я не буду сперечатись, але.... чому він не приймає НІЯКИХ дій, щоб допомогти сім*ям в яких загинули рідні, чому сам не турбується за тих, хто пройшов гарячі точки на війні? Де його дії??? Чи він сидить у кабінеті лише для того щоб розсилати повістки?
26 листопада 2016, 09:50  
29 листопада 2016, 11:40  Якщо відштовхуватись від пропорції складеної в АП то дійсно виходить лише 11 чоловік!
Якщо йти шляхом Бердянської міськради то отримаємо 17500*0.2/100=35 чоловік! Але ніяк не 250 і навіть не 100!
Де вони узяли подібні розрахунки, нехай вкажуть на що спираються.
29 листопада 2016, 11:46  Але ж таки гарна афірмація
29 листопада 2016, 11:56  UKROP GPOLE це добре, що ви пишите!!! але є одне АЛЕ! "Цю норму хтось хоче прибрати." ХТОСЬ - це хто? барабашка, баба-яга, сірий вовк, капітошка... "хтось" - це явно особа, але в неї має бути прізвище!!!! Якщо цей "хтось" подає на розгляд сесії пропозицію до зміни регламенту, то принаймні має під неї підписатись!!! А якщо підпису не існує, то сесія може не розглядати звернення пана/пані "хтось" бо це анонім. В ЗУ "про звернення громадян" (як приклад) анонімні звернення не розглядаються! А У ВАС ЗМІНА регламенту!!!
То не лукавте, розкрийте нам цього містера/міс ІКС.
29 листопада 2016, 17:24  
UKROP GPOLE, доповідач з цього питання є голова регламентної комісії Карнаух І.Д.

Тоб-то вона і буде відповідати за порушення закону? ну так між іншим...
30 листопада 2016, 16:11  
махновец357, голі і босі

Ну чого, ще є шкіра, кров, нирки в решті решт....
30 листопада 2016, 16:13  
махновец357, КОЛИ ЦЕ СКІНЧИТЬСЯ ?

коли буде відповідальність!!!
30 листопада 2016, 16:15  
махновец357, ЩЕ ОДИН ВИВОДОК ПАЦЮКІВ-ДАРМОЇДІВ

ви це можете довести? А хто по вашому не виродок? хто не суне до корита?
30 листопада 2016, 16:15  
махновец357, ЩЕ ОДИН ВИВОДОК ПАЦЮКІВ-ДАРМОЇДІВ

ви це можете довести? А хто по вашому не виродок? хто не суне до корита?
30 листопада 2016, 16:56  
murka, Якщо в тебе немає совісті, якщо ти брехло і готовий служити сатані

Це ви до Білецького?
А з приводу РДА, так там вже є свої "пацюки" - і сунуть не сумнівайтесь!
30 листопада 2016, 17:56  
murka, це для тих хто суне в рда.

А хто суне? ви в курсі?
30 листопада 2016, 17:56  
murka, це для тих хто суне в рда.

А хто суне? ви в курсі?
01 грудня 2016, 13:11  
Yaki, воно підлягає обов’язковому оприлюдненню відповідно до закону.

А ви перевіряли? Чи опрелюднені поіменні голосування?
А ще в ЗУ "про м. самоврядування" є - ст. Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
народовладдя;
законності;
гласності;
....
розділ другий ст. гл.1 повноваження...
3. Секретар сільської, селищної, міської ради:
2) скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 цього Закону; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради;
4) організує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" та інших законів;
5) забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності;
так от...на сайті останній проект рішення був викладений за 25.05.2016р. "про преміювання міського голови, в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради" і ВСЕ!! А далі??? не встигає?
Закони законами, і писані вони лишень для нас, а не для чинуш, вони законами лишень прикривають свої шахрайства!
01 грудня 2016, 13:39  До речі!!!! останні вибори в Україні до органів місцевого самоврядування були 25 жовтня! Вже пройшов рік!!!! А де виконання ЗАКОНУ про місцеве самоврядування ст. 42. 20) 6. Сiльський, селищний, мiський голова не рiдше одного разу на рiк звiтує про свою роботу перед територiальною громадою на вiдкритiй зустрiчi з громадянами. На вимогу не менше половини депутатiв вiдповiдної ради сiльський, селищний, мiський голова зобов′язаний прозвiтувати перед радою про роботу виконавчих органiв ради у будь-який визначений ними термiн. (положенням частини 6 статтi 42 дано офiцiйне тлумачення згiдно з Рiшенням Конституцiйного Cуду вiд 06.07.99 р. N 7-рп/99)

Нагадайте коли був звіт перед ТЕРГРОМАДОЮ??? Рік минув... муркотіння перед "завуальованими" депутатами не враховується!!!!
01 грудня 2016, 13:41  на сайті у розділі "звіт міського голови" = величезний НУЛЬ!!! Напевно нічого сказати???
01 грудня 2016, 13:55  До пана Дикуна... на цьому сайті ви робили об*яву про свій звіт як депутата,не знаю як пройшла ваша зустріч, але заповніть хоч ви пустоту на сайті міськради у розділі ЗВІТИ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ і викладіть будь ласка свій звіт, а секретар нехай виконає свої повноваження.
01 грудня 2016, 14:24  
Yaki, На даний час результати поіменного голосування оприлюднюються на сайті міської ради

можливо він видав бажане та необхідне за дійсне???

"Тому, не важливо чи матиме регламент ради норми про публікацію поіменного голосування." - а якщо це так НЕ ВАЖЛИВО то навіщо взагалі чіпати цю норму і викликати зайві суперечки???
01 грудня 2016, 14:52  
Dikun, А виконавчий комітет за рік не обраний.

Бо в нас усе прописано ОКРІМ В І Д П О В І Д А Л Ь Н О С Т І!!!!
01 грудня 2016, 15:19  
, На даний час результати поіменного голосування оприлюднюються на сайті міської ради

таки є ці поіменні голосування!
Але треба ще пошукати... http://gpmrada.gov.ua/rezultati_golosuvannia_po_rishenniam_sesii/
А от рішень ну дуже таки мало!!!!! і дуже заплутано...і дууууже таки вибіркове є голосування, але немає рішення...
01 грудня 2016, 17:01  
Dikun, А виконавчий комітет за рік не обраний.

А як може бути таке, що виконавчий комітет не обраний....але працює у такому складі:
1Гуляйпільський міський голова Неміч О.Г.
2секретар Гуляйпільської міської ради
3в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярмак С.О.
4в.о. керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Касьяненко О.В.
5начальник відділу фінансового обліку та звітності виконавчого комітету Савченко Л.Г.
6начальник юридичного відділу виконавчого комітету Тоцька С. В.
7директор КП "Житлосервіс" Скрипак Р.А.
8начальник відділу Держгеокадастру у Гуляйпільському районі Васільєв М.Ю.
9головний лікар КУ "Гуляйпільська центральна лікарня" Трусов А.В.
10Начальник відділу житлово – комунального господарства, архітектури та містобудування Савицька О.А.
11Керівник КП "Імпульс" Мінкіна Л.П.
12Завідувач сектором розвитку інфраструктури міськвиконкому Коновалова С.О.
13Директор ТОВ "Вишневе" Малюка О.С.
01 грудня 2016, 17:42  
махновец357, яка зарплатня в пана неміча

http://mahnograd.com/blog.php?idblog=3110
02 грудня 2016, 17:12  1. Створіть ініціативу групу з молоді, напишіть письмове звернення до відділу культури з ВИМОГОЮ забезпечити молодь Гуляйполя розважальними заходами:
а)згідно ст.41 Конституції України у вас є право власності як громадян України користуватися об ′єктами права державної та комунальної власності (ст.41);
б) згідно ст. 45 право кожного, хто працює, на відпочинок ;
До заяви організуйте збір підписів усіх бажаючих!
2.Зверніться до директора будинку культури, з пропозицією організувати потрібні заходи з вказівкою,який час вам зручний. З приводу оплати... можливо за затрачену електроенергію (можна в середньому порахувати і то не давати гроші на руки, а переводити їх на рахунок ВАТ"Запоріжжяобленерго", бо можуть мотивувати відмову в незакладених грошах на БК. Хоча скоро має бути розподіл бюджетних коштів, тому...
3. ПИШІТЬ свої побажання і в місьраду, нехай закладають, там є спеціалісти вони порахують. Доречі біджет (хвалилися) ПЕРЕВИКОНАНО!
А так більше не має за що платити, бо споруда знаходиться у комунальній власності, це не є власність директора і БК не є прибутковою організацією, оренда громадянами комунальної власності, яка використовується органами місцевого самоврядування для здійснення своїх прямих функцій заборонена.
Можливо вам треба буде подбати про свого власного діджея, на добровільних (безвозмездно)засадах. Також бажано укласти угоду з керівником БК, що до поведінки молоді і заборони розпивання на території "Сучасник" алкогольних напоїв (Можливо треба буде організувати групу порядку)ну ф т.п. то вже можете проявити власні ділові якості

Тобто, виборюйте своє Конституційне право на дозвілля, але беріть і на себе певні забов*язання!
Бажаю успіху! Дорогу подужає той, хто йде!
02 грудня 2016, 17:54  
murka, Бл...дь як все складно,

Нажаль це так :(
Але і Громадянам треба вже почати виборювати свої Конституційні права!!! не на майданах, а в себе в хаті!!! Тут наші основні "вороги" на даний час.
А молодим сам "Бог велів"....
02 грудня 2016, 19:39   cova ну тоді обмежтесь "заявою" у махнограді
Дай Бог може і "потанцюємо"
02 грудня 2016, 22:45  
cova,
Влада повинна відреагувати на мою заяву

;) ви такі милі у своїй наївності
07 грудня 2016, 15:25  Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.
07 грудня 2016, 18:15  
murka, треба прапорів руського мира.

В сенсі?
09 грудня 2016, 19:19  Hector, просто деякі особистості окрім як роздавати поради, ні на що не здатні! Нехай самі спробують довести, хоча б маленький посадовий злочин!!!! Пройдуть цькування "друзів-побратимів", крутіння коло виска звичайної секретарки, яка має просто зареєструвати заяву (а корче із себе страшенно обізнану і вельме-пихату панянку), а потім спробує на собі усю чиновницьку махіну, яка проїдиться по ньому з превеликим задоволенням і т.д і т.п

А вже потім, щось комусь розповідати і "мудрствовать лукаво"...
10 грудня 2016, 16:43  Я вважаю, якщо в депутата за всю каденцію не виникло ні одного питання, пропозиції і т.п. то навіщо він там такий треба??? А таких на жаль 90%
11 грудня 2016, 12:57  З приводу депутатів і усіх інших "проффесорів"
11 грудня 2016, 13:23  Освічені люди, на жаль, в наш час і в нашій сучасній парадигмі державного управління НЕ ПОТРІБНІ!
Для цього робиться УСЕ! Починаючи з дитячого садочку!!! ЗНИЩЕННЯ зачатків мислення ще в брунькуванні...12 грудня 2016, 14:59  [citataмахновец357, ТА ВКИДАЮТЬ - МІЗКИ КИПЛЯТЬ...НАСМІХАЮТЬСЯ - ВІРНІШЕ...
А й дісно, для чого знати правду... вона ж така неудобоносіма...
Краще затулити вуха, очі, відключити мозок і існувати у вигляді амеби... а ще ніс не забудьте прищепкою защипити... бо повірте, смердітиме неймовірно!!!
12 грудня 2016, 19:08  
махновец357, ВО МНОГОМ ЗНАНИИ - МНОГО ПЕЧАЛИ...УМНОЖАЮЩИЙ ЗНАНИЯ -ПРИУМНОЖАЕТ СКОРБЬ

не заперечую, цар Соломон знав що казав... але у Книзі також написано «доколе, невежды, будете любить невежество? доколе буйные будут услаждаться буйством? доколе глупцы будут ненавидеть ЗНАНИЕ?"
"Истреблен будет народ Мой за недостаток ведения..."
А наші пращури казали - "Краще гірка правда, ніж солодка брехня!!!!"
13 грудня 2016, 11:08  І це минуло вже більше ніж рік.... капець!!!
13 грудня 2016, 11:25  А скільки?
13 грудня 2016, 18:43  
vinyakpyanyy, ото й вір йому після цього

1. вірити чи ні - це тільки ваше рішення і право!
2. напевно вони вирішили послухатися і змінити своє ставлення до "веденья"...
16 грудня 2016, 08:17  Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!
Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.
Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.


З повагою,
Гуляйпільський міський голова О.Г.Неміч

"громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади" - ЯКИЙ ЦИНІЗМ!!!! Просто пи....пець!!!
16 грудня 2016, 08:35  ЗВІТ
про виконання міського бюджету
за ІІІ квартал 2016 року - акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – становить 3532,0 тис. грн., це 29,7 % від загального об’єму бюджету;

Тобто 30% - з бюджету буде забрано на 2017р!
21 грудня 2016, 19:37  А хіба радикали не зробили те саме у ВВ? бариги, що там казати... замість мізків купюри!
22 грудня 2016, 08:13  За БЮТ стидно!!! Ось воно, коли голова осередку пропихує недієздатних депутатів у ручному режимі!
22 грудня 2016, 08:15  Ха-ха-ха .... чи стидно? чи бояться?
Доборолися! Добалакались!
Досварилися, аж гримить!
Україно, чи ти була колись
незалежною хоч на мить:


від кайданів, що волю сковують,
від копит, що у душу б′ють,
від чужих, що тебе скуповують,
і своїх, що тебе продають?!
27 грудня 2016, 18:20  
27 грудня 2016, 18:20  Петро Олексійович підготував промову на 31 грудня.
04 січня 2017, 16:59  
lelik, і не сприйме думку народу!!!

От цікаво, а що "народ" зробив щоб його почули? Підписи зібрав (з батьків дітей, які ходять до дитсадочку, підписи колективу)? Написали звернення від колективу до обл.управління освіти? До антикорупційного департаменту? - А "народ" надав хоч якісь докази зловживання на даній посаді теперішнього в.о. завідуючої??? Ну хоч щось зробили? Про що розмова? Чи так заради "а поговорить"?
04 січня 2017, 17:14  
махновец357, І ДОКАЗИ

Якщо у вас є докази про зловживання, то чому не має заяви про Злочин до прокуратури і поліції? і не лише на завідуючу, ай на Бута, бо він той, хто покриває, а цим саме і є учасником злочину?
04 січня 2017, 17:16  
махновец357, ВВЕСТИ СМЕРТНУ КАРУ

На жаль, але це на разі не є можливим... а щось "приземливіше" можете запропонувати?
04 січня 2017, 21:18  
murka, працюватиме в Запоріжжі росейської педерации

там у правому верхньому куточку є телехфончик, то чому не дзвонили? "Мовчання — знак згоди."
05 січня 2017, 14:29  Це ще не результат )))от коли "пристроіна" особа знайде інвестора, а той інвестує у запропонований особою проект еНу суму грошей, (згідно його посадових обов*язків виконання регіональних інноваційно-інвестиційних та інших програм) от коли з*являться робочі місця, коли налагодить племенні справи, розвине аграрну політику у районі... і т.д. ОТ ТІЛЬКИ тоді буде результат!
А так це буде звичайний собі чинуша-протируша-штанушів... і який це результат???
07 січня 2017, 08:28  
murka, сайт Гуляйпільської районної ради існує?

Ні, не існує... сайт райдержадміністрації є, у дефективному стані, тобіж він якоби є, але його і не має... бо відомості дуууже застарілі...
08 січня 2017, 09:09  unuwipamo
404
Page Not Found
11 січня 2017, 16:16  
махновец357, А НЕЩОДАВНО ,ПРИГАДУЮ,

Толпа - вона така! )))
13 січня 2017, 17:48  "Спеціалістами підприємства здійснюється моніторинг цін" - а що більше нічого це КП «Гуляйпільський ринок» не здійснює? А скільки грошей до місцевого бюджету перерахували? Цікаво ж...
22 січня 2017, 08:21  
UKROP GPOLE, Що таке "позитивні зміни показників загальних результатів роботи у порівнянні з попереднім місяцем"

Хіба тільки це є не зрозумілим? А як зрозуміти програму під назвою "Соціальний та економічний розвиток" - хтось, десь, якось відчув цього таємного розвитку?